icon-creative-design icon-digital-marketing icon-mobile-apps icon-strategy-consulting icon-website-development

سئو و بهینه سازی موتور های جستجو

حدود 80 درصد کاربرانی که در موتورهای جستجو مثل گوگل دنبال مطلبی هستند، معمولاً از صفحه اول نتایج جلوتر نمی روند و در همان نتایج صفحه اول، پاسخ خود را پیدا میکنند
طراحی وب سایت بدون سئو و بهینه سازی، مانند برگزاری یک مهمانی است بدون دعوت از مهمانان

خدمات سئو سایت

رساندن سایت شما به صفحه اول گوگل تنها بخش کوچکی از وظایف یک تیم سئو کار می باشد ولی سئوی سایتی موفق است که بتواند در صفحه اول گوگل ماندگاری داشته باشد

 • تیم اختصاصی از متخصصان سئو

  ما شاهدیم که الگوریتم‌ها، جریمه‌ها و عوامل سئو چگونه از روزهای اولیه جستجو پیشرفته‌تر شده‌اند. به عنوان متخصصان سئو و بهینه سازی وب‌سایت، صاحبان سایت و طراحان حرفه‌ای وب‌سایت ما به طور دقیق می دانیم که مدیران وب سایت‌ها و صاحبان کسب و کار  باید در کجا تمرکز کنند و هزینه و بودجه‌ی خودرا کجا استفاده کنند.

  به همین دلیل در کار خود "سئو وب سایت" خبره هستیم.
  همین امروز شروع به ایجاد شرایط بهتر برای تجارت خود از طریق سئو وب سایت کنید.

  اگر می خواهید ترافیک جستجوی بیشتری داشته باشید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که سئو وب سایت خود را به دست شرکت با تجربه‌ای بدهید.

  سئو و بهینه سازی وب سایت سایت
 • تولید محتوای با کیفیت

  برای موفقیت در سئو نیازمند تولید محتوایی هستیم که برای کاربر ارزشمند و برای موتور جستجو قابل درک باشد یعنی محتوایی طبق استانداردهای روز گوگل.

  محتوای خوب همیشه خوراک اصلی یک وب سایت بوده است محتوا می‌تواند یک وب سایت را از بسیاری دیگر از وب‌سایت‌ها متمایز کند و رضایت مشتریان به چند برابری ایجاد نماید. موفقیت یک وب‌سایت در درجه اول با تولید محتوای عالی آن ساخته می‌شود. 

  محتوای یک وب‌سایت شامل متن، تصاویر، صداها، فیلم‌ها و انیمیشن‌هایی است که کاربران در یک وب‌سایت تجربه می کنند. محتوای وب سایت مهمترین ابزاری است که می توانید برای دستیابی به استراتژی بازاریابی و ارتباط با مشتریان خود در مورد برند خود از آن استفاده کنید.

  شرکت پایدار سامانه با بهره گیری از تیم محتوای حرفه‌ای توانسته است در سئو وب سایت خود این نیاز را به خوبی برطرف کند. 
  قدم اصلی در سئو وب سایت می‌تواند داشتن استراتژی محتوایی می‌باشد.

  سئو و بهینه سازی وب سایت
 • رقبای خود را آنالیز کنید

  هرچقدر جایگاه و رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو از جمله گوگل بالاتر باشد، کاربران بیشتری به اطلاعات کسب و کار و محصولات و خدمات قابل ارائه شما دسترسی خواهند داشت.

  با آنالیز رقبا در تجارت خود می‌توانید جایگاه بهتری برای خود بخرید و تعداد مشتریان بیشتری به خود جذب نمایید. سئو وب سایت بستری می‌باشد تا شما را به جایگاه برتر در موفقیت و صعود در تجارتتان برساند برای ان کار کافی است با طراحی وب سایت اختصاصی خود سئو خود را نیز آغاز کنید تا شاهد معجزه‌ی برتر در خدمات و تجارت خود شوید.

  همین امروز سئو را شروع کنید...

  بهینه سازی موتورهای جستجو و سئو وب سایت

فرآیند سئو سایت چیست

سئوی سایت شما در این 5 مرحله انجام می شود سپس برای ماندگاری رتبه سایت شما در گوگل، یک دوره آموزش سئوی رایگان برای سازمان شما برگزار می گردد.

 • اولین قدم سئو در پایدار سامانه، ارائه مشاوره رایگان و یک تعریف کلی و آموزش کوتاهی در زمینه سئوی سایت شما می باشد. این مشاوره به شما یک ذهنیت صحیحی از سئو‌وب سایت و پاسخ به ابهامات شما در حوزه سئو خواهد داد. سپس پس از مشاوره، وارد مراحل ذیل می شویم

  1- جمع آوری داده از نگاه سئو

  جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز از کسب و کارتان، و تحلیل و تحقیق در مورد هریک از آن‌ها

  3- ارزیابی و تهیه داکیومنت

  وب سایت شما را ارزیابی کرده و وضعیت فعلی سایت را در قالب یک داکیومنت با عنوان ارزیابی سئوی سایت، تدوین کرده و یک نسخه از داکیومنت را نیز به شما ارائه می دهیم.

  بهینه سازی و سئو وب سایت به صورت حرفه ای و تخصصی
  بهینه سازی و سئو وب سایت به صورت حرفه ای و تخصصی
  2- پالایش داده‌ها

  پس از جمع آوری داده‌ها، جهت تبدیل آنها به اطلاعات مفید مورد نیاز جهت سئو کردن سایت شما، پالایش و طبقه بندی می‌کنیم.

  4- تحلیل و آنالیز اولیه

  با استفاده از گزارش طبقه بندی و جامع تهیه شده، تحلیل سئو آغاز می شود، وب سایت فعلی شما را جهت شروع استانداردسازی بر پایه سئو تحلیل می کنیم.

 • از دید ما سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، مجموعه‌ای از قوانین، فرایندها و دستورالعمل هایی است که با پیروی از آنها ترافیک وب سایت شما بالا رفته و وب سایت شما در رتبه بالاتری در نتایج جستجوی گوگل قرار می گیرد. 4 عنوان زیر، کلیدی ترین عناوین در استراتژی ما برای پیشبرد سئو می باشد.

  On-Site SEO سئوی داخلی

  سئو داخلی شامل لینک گذاری بین صفحات سایت، سرعت بارگذاری وب سایت، ریسپانسیو بودن سایت، ساختار URL ها، استفاده از تگها و متا تگها ودر یک کلام رعایت تجربه کاربری (UX) خوب.

  Off-site سئو خارجی

  سئو خارجی شامل تکنیک‌های است که با بکارگیری آن‌ها موتورهای جستجو را متقاعد می کنید که وب‌سایت شما از دیگر سایت‌ها برای کاربران مفیدتر می باشد که یکی از مهمترین این تکنیک‌ها ایجاد بک لینک یا لینک سازی می باشد.

  بهینه سازی و سئو وب سایت به صورت حرفه ای و تخصصی
  بهینه سازی و سئو وب سایت به صورت حرفه ای و تخصصی
  محتوای وب سایت

  مهمترین و موثر ترین عامل در سئو، تولید محتوای باکیفیت مطابق با استانداردهای روز گوگل می باشد. از محتوای تکراری و کپی اکیداً استفاده نشود. محتوای کپی و بی کیفیت در آینده با شکست مواجه خواهد شد.

  سئو فنی وب سایت

  هدف از سئوی فنی ایجاد اطمینان از دسترسی موتورهای جستجو مثل گوگل به صفحات مهم وب سایت و ایندکس شدن صفحات با ابزارهایی مثل نقشه سایت یا سایت مپ، وبمستر تولز، فایل Robots.txt، صفحات 404

 • اگر برای دیجیتال مارکتینگ خود برنامه‌ریزی بلند مدت و هدفمند دارید. حتما برای بازاریابی و تولید محتوا روی وب سایت و شبکه های اجتماعی خود، یک استراتژی دقیق و برنامه‌ریزی شده‌ای داشته باشید
  قبل از انتشار محتوای وب سایت، ابتدا عملیات سئوی فنی سایت را اجرا کنید

  1- پیاده سازی فنی سئو

  برای شروع عملیات بهینه‌سازی و سئوی سایت اولین گام، استاندارد سازی فنی وب سایت طبق آخرین استاندارهای سئوی گوگل خواهد بود.
  در مرحله بعد، محتوای با کیفیت و سئو مدار تولید خواهد شد وقتی اصول فنی سئو در ابتدای کار استانداردسازی شود نتیجه این می شود که وب سایت شما تشنه محتوا باشد و اثر گذاری آن در سئو چند برابر خواهد بود.

  بهینه سازی و سئو وب سایت به صورت حرفه ای و تخصصی
  بهینه سازی و سئو وب سایت به صورت حرفه ای و تخصصی
  2- پیاده سازی محتوایی سئو

  سنگین ترین وزن معیار موتور جستجوی گوگل برای نمایش صفحات وب سایت شما در صفحه اول نتایج جستجو، تولید و انتشار محتوای با کیفیت و غیر کپی، با رعایت اصول نگارش است. محتوایی که بر مبنای دانش، تحقیق و یا ترجمه منابع تولید شده باشد، نمونه دقیقا مشابه نداشته باشد؛ و مهم‌تر از همه بتواند نظر مخاطب واقعی را به وب سایت شما جلب کند.

 • گوگل برای رضایتمندی بازدید کنندگان، همه اطلاعات صفحات وب سایت را جمع‌آوری کرده و آن‌ها را طبقه بندی می نماید. اگر سایت شما بتواند پاسخی برای سوال جستجو کنندگان داشته باشد آنگاه گوگل سایت شما را در لیست نتایج نشان می دهد.

  ایجاد محتوا

  "محتوا پادشاه است"
  به طور منظم محتوای با کیفیت را بر اساس استراتژی محتوا ایجاد می کنیم.
  محتوای مناسب وب سایت می‌تواند ستون اصلی سایت شمارا ایجاد نماید برای این امر کافی است تا استراتژی مناسبی برای سایت خود بچینید.

  ایجاد رسانه

  این را بدانید که بازاریابی محتوا یک فرآیند بلند مدت می باشد و در نظر گرفتن آن در استراتژی بازاریابی شما ضروری است. بیشترین تمرکز ما در بازاریابی محتوا، ایجاد رسانه است، این که بخواهیم هزینه کنیم و از رسانه‌های دیگران استفاده کنیم اشتباه بزرگیست.

  بهینه سازی و سئو وب سایت به صورت حرفه ای و تخصصی
  بهینه سازی و سئو وب سایت به صورت حرفه ای و تخصصی
  برنامه ریزی

  گام اول در بازاریابی محتوا، جستجو و تحقیق است تا بدانیم چه محتوایی برای کسب و کار شما سودمندتر است. گام دوم ایده‌پردازی محتواییست که با برگزاری یک جلسه طوفان فکری، ایده‌های ناب را استخراج می کنیم و بهترین ایده را اجرا می کنیم.

  شبکه‌های اجتماعی

  از طریق شبکه‌های اجتماعی ترافیک هدفمندی را برای وب سایت شما ایجاد می کنیم.
  افرادی که به وب ‌سایت شما آمدند، دقیقاً مخاطب هدف شما می باشند. این کار نه تنها ترافیک سایت را افزایش می دهد، تاثیر به سزایی روی سئوی سایت یا همان بهینه‌سازی موتورهای جستجو خواهد داشت.

 • گزارش‌های تحلیلی ماهانه سئو، شما را در جریان رشد و پیشرفت سئو و ارتقای رتبه وب سایت شما در نتایج جستجوی گوگل قرار می‌دهد.

  گزارش عملکرد ماهانه

  ما در این گزارش‌ها با جزئیات کامل، فعالیت‌های انجام شده روی سایت، تغییرات رنک و رتبه سایت و جایگاه کلمات کلیدی مد نظر را در نتایج جستجوی گوگل به اطلاع شما می‌رسانیم. و به سوالات و ابهامات شما در زمینه سئو و مدیریت وب سایت شما پاسخ می دهیم و برای ادامه مسیر یک بازبینی درجهت رشد و ارتقای سئوی سایت به صورت مکتوب با همکاری شما خواهیم داشت

  بهینه سازی و سئو وب سایت به صورت حرفه ای و تخصصی
  بهینه سازی و سئو وب سایت به صورت حرفه ای و تخصصی
  مرور سه ماهه

  گزارش سه ماهه، یک گزارش جامع از کل عملیات صورت گرفته در جهت ارتقای سئوی سایت شما می باشد. سپس جهت حفظ این رتبه و جایگاه سایت شما کارگاه آموزشی در 2 جلسه شامل آموزش مباحث مقدماتی جهت پشتیبانی سئو، نحوه تولید محتوای باکیفیت، نحوه انتخاب کلمات کلیدی و عناوین صفحات سایت و نیز چگونگی نوشتن توضیحات متا و پاسخ گویی به سوالات خواهیم داشت.

نمونه پروژه‌های سئو و بهینه سازی

به عنوان یک شرکت جستجوگر برتر، تیم ما بهینه سازی موتور جستجو را هدف قرار می دهد تا رتبه بندی جستجوی پیشرفته را برای مشتریان خود تامین کند، در حالی که پایین‌ترین رتبه اولویت خود را حفظ می کند. هدف ما این است که نه تنها به حداکثر رساندن Impression از طریق جستجوگرها بلکه همچنین ارائه بینش و استراتژی روشن در مورد چگونگی دیگر کانال‌های بازاریابی دیجیتال می تواند بر حضور آنلاین مشتری ما تاثیر بگذارد.

 • سئو سایت فروشگاهی ایران دایو شاپ در قالب یک پروژه سئو استراتژی و سئو فنی تعریف و استارت خورد، سئوی سایت فروشگاهی با توجه به رقابت بالا و زیاد بودن تعداد رقبای حرفه‌ای روش سئوی خاص خودش را دارد و می بایست علاوه بر سئوی کلاه سفید از تکنیک‌های سئو خاکستری با رعایت اصول تعیین شده از طرف شرکت گوگل بکار گرفت و استفاده از تکنیک‌های سئوی فروشگاهی مستلزم داشتن تجربه بالا و اطمینان به سالم کار کردن تیم سئو می باشد چرا که کوچک ترین خلاف و عدم رعایت استانداردها و خط قرمزهای گوگل که اصطلاحا سئو کلاه سیاه میگویند، باعث پنالتی شدن وب‌سایت فروشگاهی شما توسط گوگل خواهد شد لذا به هیچ عنوان بدون تحقیق درباره شرکت سئوی انتخابی وارد عمل نشوید و حتما قبل از سئو کردن فروشگاه اینترنتی تان از نمونه پروژه‌های سئوی آن شرکت یا شخص سئوکار مطمئن شوید تا خدایی ناکرده سایت شما مورد جریمه گوگل قرار نگیرد.

  • 9k
   3 ماه
   ثبت نام
  • 95k
   بازدید
   منحصر به فرد
  • 401k
   3 ماه
   ثبت نام
  • 50k
   بازدید
   منحصر به فرد
  بهینه سازی و سئو وب سایت به صورت حرفه ای و تخصصی
  بهینه سازی و سئو وب سایت به صورت حرفه ای و تخصصی
 • سئو سایت تخفیف گروهی یک پروژه جامع از لحظه طراحی وب سایت آغاز شد. این پروژه سئو از لحظه کدنویسی با استاندارد سازی کدها، رعایت اصول تگ گذاری از قبیل متاتگ ها، تگ تصاویر، متا دیسکریپشن یا توضیحات متا، بهینه سازی تصاویر سایت، بهینه‌سازی درخواست‌های رفت و برگشت به سرور، بهینه سازی و بالا بردن سرعت سایت و کلیه فعالیت‌های مربوط به بخش فنی سایت انجام شد و در یک کلام وب سایت سئو بیس با بهترین UX و UI تحویل کارفرما شد.

  • 2,000%
   افزایش
   ترافیک سایت
  • 66%
   افزایش
   ممبر
  • 33%
   نرخ تبدیل
   جستجو
  بهینه سازی و سئو وب سایت به صورت حرفه ای و تخصصی
  بهینه سازی و سئو وب سایت به صورت حرفه ای و تخصصی

بهترین در سئو وب‌سایت

 • ما هرگز در تکنیک‌های کلاه سیاه مشغول نیستیم.

  عملیات سئو توسط شرکت‌ها و یا فریلنسرها و سئوکارها قابل انجام می باشد، توجه داشته باشید که برای شروع سئوی سایت خود مهمترین کار شما تحقیق درباره تیم سئویی می باشد که سایتتان را در اختیار آن گروه می گذارید. ممکن است شرکت یا یک سئوکار وعده‌های زیاد و جذابی به شما ارائه دهد مانند رساندن سایت شما به رتبه 1 گوگل و یا تضمین رتبه 1 گوگل و همینطور مدت زمان کوتاه برای سئوی سایتتان و رساندن سایت به صفحه اول گوگل در کمتر از 1 یا 2 ماه، ولی حواستان باشد که با تکنیک‌های کلاه سیاه خیلی کارها میتوان انجام داد ولی پشیمانی وقتی ایجاد می شود که گوگل پس از گذشت چند ماه متوجه این موضوع خواهد شد و در مواردی دامنه شما و سایتتان را پنالتی کرده و ضررهای جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت.
  اصطلاح سئو کلاه سیاه برای توصیف اقداماتی به کار میرود که بر خلاف استاندارهای و قوانین گوگل است. هدف سئو کلاه سیاه، فریب الگوریتم‌های جستجو با استفاده از تکنیک‌هاییست که موجب افزایش کوتاه مدت رتبه سایت در نتایج جستجو می گردد.

  سئو و بهینه سازی وب سایت های گوگل
 • ما سئو کلاه سفید را تنها راه منطقی ارتقای رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل میدانیم.

  الگوریتم گوگل، مجموعه ای از قوانین و دستورالعمل هایی است که اگر وب سایتی از این قوانین به طور خواسته یا ناخواسته تخطی کنید، خود را دچار ریسک جریمه شدن از طرف گوگل کرده است. معنی جریمه شدن یعنی وب سایت شما از نتایج جستجوی گوگل حذف شده یا رتبه سایت شما به شدت افت خواهد کرد

  سئو و بهینه سازی وب سایت به صورت حرفه‌ای
 • ما با ابزار تجربه، مطالعات پیوسته و بروز رسانی دانش خود، به الگوریتم های روز گوگل و تغییرات آن دسترسی داریم.

  گوگل دائماً در حال تلاش برای خارج کردن صفحات ضعیف از نتایج خود می باشد. به همین دلیل همیشه در حال تغییر و بروز رسانی الگوریتم های خود در جهت رسیدن به این هدف می باشد. ما همواره در حال شناسایی این تغییرات هستیم.

  بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو گوگل
 • ما اعضای تیم خود را از معتبر ترین شرکت ها گلچین کرده ایم و شاهد بهترین نتایج هستیم چون فضای مناسبی را جهت رشد ایجاد نمودیم .

  ما هرگز هیچ فرصت بالقوه ای را روی میز نمی گذاریم و همیشه بر اهداف اصلی خود تمرکز می کنیم.از شما دعوت می کنیم وارد این فضا شوید.

  بهینه سازی و سئو وب سایت به صورت حرفه ای و تخصصی

انتخاب بهترین شرکت سئو وب‌سایت

پروپوزال سئو

در یک پروپوزال سئو که صفر تا صد خدمات و فعالیت‌هایی که روی سئوی سایت شما انجام می شود را با تمام جزئیات و قدم به قدم در آن شرح داده ایم و این پروپوزال سئو که حاصل تجارب کاربردی است که از شرکت در دورهمی های سئو به صورت هفتگی جمع آوری شده را به صورت کاملا رایگان به شما ارائه میدهیم.

تعرفه سئو

پس از اینکه شما یک پروپوزال سئو دریافت نمودید دقیقا نقشه راه را در دست خواهید داشت و فرایند سئوی سایتتان را از همان ابتدا میدانید.
بعنوان مثال تصور کنید شما یک برنامه یا نقشه راهی دارید که در آن استراتژی سئوی سایت مشخص شده و با چشمان باز میتوانید هفته به هفته از اتفاقاتی که در سایت شما خواهد افتاد با خبر باشید لذا هزینه‌ای که برای سئو پرداخت می کنید ملموس بوده و میدانید که این ماه قیمت سئو سایت شما نسبت به آپدیت های سایتتان چگونه محاسبه گردیده است.

ضمانت صفحه اول گوگل

ضمانت جایگاه 1 گوگل و یا عناوینی با این مفهوم که شما را به رتبه 1 گوگل می رسانیم و در قرارداد سئو ضمانت خواهیم داد یک دروغ بزرگ بوده و از منظر قانون جرم محسوب می شود چرا که شما مال غیر را بفروش گذاشتید و این موضوع در مستنداتی که شرکت گوگل نیز ارائه داده است تاکید شده که تضمین و ضمانت جایگاه سایت در گوگل خلاف قوانین است.

چطور میتوانیم به یک شرکت سئو اطمینان کنیم؟

برای اطمینان از حرفه‌ای بودن و سنجش شرکتی که سئوی سایت شما را بر عهده میگیرد می بایست به جای ضمانت رتبه در گوگل به دنبال نمونه کارهای سئوی آن شرکت باشید. به سادگی میتوانید از شرکت بخواهید نمونه سایت‌هایی که سئوی آن را انجام داده‌اند را به شما معرفی نمایند و با تحلیل وب سایت سئو شده مذکور و نیز صحبت با صاحب سایت در کمال آرامش قرارداد سئو را با شرکت مورد نظر انعقاد نمایید.

هزینه سئو وب سایت پایدار سامانه پکیج سئو

نمونه پروژه‌های سئو وب سایت

وفاداری مشتریان، از گرفتن نتایج قابل قبول میسر می شود

تیم سئوی شرکت پایدار سامانه به بیش از 25 شرکتی که وب سایت آنها توسط تیم طراحی سایت پایدار سامانه طراحی شدهاست به منظور افزایش وفاداری مصرف کننده و جستجوی مشتریان آنلاین، خدمات سئو ارائه نموده است
.از شما دعوت می کنیم نگاهی به نتایج حاصله در ارتقا و پیشرفت سئوی مشتریان وفادار ما بیندازید

novinmama.com

با به دست آوردن پیوندهای ارزشمند متعددی، ترانسپوریتهای گرانیتی مشاهده شد که 400٪ افزایش در ترافیک جستجوی آلی در فصل های اوج کلیدی.

نمونه پروزه های سئو وب سایت همراه با جدول سرچ کنسول

asalsazepergas.com

تست نفوذ در سال 2011 تا 2012 بین موتورهای جستجو موتورهای بدون مارک افزایش 730٪ افزایش یافت را مشاهده کرد. ترافیک آنها از کمتر از 500 بازدیدکنندگان غیر آکادمیک در ماه به بیش از 2500 رفت.

atlas22.co

طی فرآیند سئو وب سایت در کمتر از 1 سال توانستیم تعداد ورودی‌ها وب سایت را به صورت میانگین به روزی 100 تا برسانیم و این عملکرد بسیار شگفت انگیز بوده است.

طراحی سایت اقساطی بدون بهره و سود طراحی سایت اقساطی
شرکت پایدار سامانه پیشرو در خدمات
طراحی و خدمات وب‌سایت
برنده بهترین طراحی سایت
بین المللی awwwards logo
کاندید جشنواره وب
در طراحی سایت iwmf logo
برگزیده طراحی سایت حرفه ای
انوتو awwwards logo
ثبت نام در خبرنامه برای دریافت آخرین ها
در تماس باشید
شرکت پایدار سامانه
تهران، فلکه دوم صادقیه
آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
واحد پشتیبانی
تهران فلکه دوم صادقیه
خیابان جناح، 12 متری چهارم
واحد تولید
تهران، بلوار فردوس غرب
خیابان سازمان برنامه جنوبی
 • فلکه دوم صادقیه
 • آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
 • 021.40440495