شرکت طراحی سایتخدماتطراحی سامانه تحت‌وب
طراحی سامانه تحت وب و سفارشی مطابق نیاز کسب و کار شما

طراحی سامانه تحت‌وب.

سامانه تحت وب نوع خاصی از نرم افزارهای کلاینت و سرور هستند که روش طراحی و توسعه آنها نسبت به نرم افزارهای ویندوزی مدرن‌تر و تواناتر است

مشاوره و سفارش سامانه تحت وب
طراحی سامانه تحت‌وب
طراحی سامانه تحت وب

برای طراحی سامانه خود همین امروز اقدام کنید

سامانه تحت وب نوع خاصی از نرم افزارهای کلاینت و سرور هستند که روش طراحی و توسعه آنها نسبت به نرم افزارهای ویندوزی مدرن‌تر و تواناتر است.

برای طراحی سامانه شرکت خود چه برنامه‌ای دارید؟

شرکت پایدار سامانه با ارائه خدمات برتر و تجربه بی نظیر خود در زمینه طراحی سامانه توانسته نیازمندی‌های مختلف انواع بیزینس‌های کسب کار را خارج کند و بهترین سامانه تحت وب را در اختیار شرکت‌های مختلف را ارائه دهد.

سفارش نرم افزار همراه با سامانه
برای طراحی سامانه خود همین امروز اقدام کنید

مفهوم نرم افزار یا سامانه تحت وب

سامانه های تحت وب روی کامپیوتر کلاینت نصب نمیشود و کاربر با استفاده از Browser های مرسوم مانند (گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا، اکسپلورر ) به آن دسترسی پیدا میکنند و از یک هسته پایدار بهره میبرند و با تغییر در عملکرد یا آپدیت برای همه کاربران در سطح شبکه جهانی اینترنت تغییر میکند. سرعت بالا و سریع سامانه تحت وب به توانایی سخت افزاری کلاینت یا کاربر پشت سیستم ربطی ندارد چرا که محاسبات پیچیده از راه دور در سرور انجام میشود و ما میتوانیم با یک سیستم ساده یا یک موبایل دستورالعمل‌های پیچیده‌ای را اجرا کنیم.

در کشور عزیزمان ایران، طراحی و توسعه سامانه‌های تحت وب، اعم از طراحی وب‌سایت‌های شخصی، وب سایت‌های سازمانی و یا پورتال‌ها، با روندی بسیار گسترده رو به افزایش هستند. امروزه، اینترنت به عنوان یک رسانه قدرتمند در مسیر ایجاد ارتباطی یکپارچه در میان اقشار مختلف جامعه عمل میکند. ایمیل، شبکه‌های اجتماعی و سایر روش‌های ارتباطی، کلیت اینترنت را تشکیل میدهند. در این میان یک وب‌سایت، نه تنها به عنوان یک روش تبلیغاتی، بلکه به عنوان هویت مجازی یک شخص، شرکت یا سازمان، و به عنوان یکی از ملزومات زندگی مدرن و پیوستن به تجارت جهانی است.

انواع پورتال و طراحی سامانه

در همین راستا شرکت طراحی سایت پایدار سامانه ارکیده با در اختیار داشتن دانش لازم در این مقوله و همچنین تجربه بلند مدت در زمینه طراحی و پیاده سازی انواع پورتال و سیستم‌های تحت وب، سعی خواهد داشت تا به عنوان عضوی از جامعه فناوری اطلاعات در کشورمان، سهمی را در مسیر نیل به هدف‌نهایی و بهبود کمی و کیفی وب‌سایت‌های ایرانی ایفا نماید.

در ابتدا یک مثال میزنیم: شما در نظر بگیرید که یک سیستم شخصی دارید که روی آن یک نرم‌افزاری را اجرا می کنید، زمانی که نرم‌افزار اجرا می شود، اطلاعات آن برای واحد پردازش سیستم ارسال شده و نتایج در مانیتور شما نشان داده می شوند. در نرم افزارهای تحت وب، پردازش‌های مربوطه بر روی سیستم شما انجام نمی شود بلکه شما یک درخواست به سیستم ارائه دهنده خدمات (سرور) ارسال می کنید، سیستم ارائه‌دهنده خدمات (سرور) بر روی بستر اینترنت قرار دارد و تحت وب است، سپس در سرور پردازش‌های لازم انجام داده می شود و نتایج را برای شما را ارسال می نماید.

محدودیت های یک نرم افزار محلی

در اینصورت شما با ساده‌ترین و قدیمی‌ترین سیستم‌ها هم می‌توانید به پیشرفته‌ترین خدمات و نرم‌افزارهای تحت‌وب دسترسی داشته باشید چون دیگر نیازی به پردازنده قوی ندارید و وظیفه سیستم شما تنها نمایش اطلاعات است نه پردازش داده‌ها. از طرفی وقتی یک نرم افزار در رایانه شخصی شما نصب می شود برای دسترسی به آن باید فقط از همان کامپیوتر استفاده کنید ولی در نرم‌افزارهای تحت‌وب این محدودیت وجود نداشته یعنی شما دیگر به هیچ سیستم یا مکان خاصی وابسته نخواهید بود. یعنی هرکجا که اینترنت در دسترس شما باشد به خدمات این نرم افزارهای تحت‌وب دسترسی دارید. به طور کلی همه مزیت‌های یک نرم افزار local (محلی) در نرم‌افزارهای تحت‌وب وجود دارد ولی بسیاری از ویژگی‌های نرم‌ افزارهای تحت وب در نرم افزارهای محلی قابل دسترس نمی باشد. مزایای مختلف نرم افزارهای تحت‌وب، کاربران را به سمت آنلاین شدن هدایت می کند، به طوری که در آینده‌ای نزدیک دیگر نیازی به سیستم‌های پیشرفته شخصی برای پردازش وذخیره‌سازی اطلاعات نداریم و وجود اینترنت پرسرعت، ما را از تمامی مزایای نرم افزارهای تحت‌وب بهره مند خواهد ساخت.

مهمترین مزایای نرم افزارهای تحت وب

از جمله مهمترین مزایای نرم افزارهای تحت وب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. محدود نبودن به مکان خاص و در هر جایی که اینترنت باشد در دسترس خواهند بود.
  2. محدود به یک سیستم خاص نیستند.
  3. تمامی پردازش‌های سنگین برروی سرور انجام شده و می‌توان با سیستمی ساده از خدمات نرم‌افزارهای تحت‌وب استفاده نمود.
  4. در داده‌های حساس می توان از امنیتی به مراتب بالا وقابل اطمینان برخوردار بود.

برای ما پیام ارسال کنید

بیایید درباره وب سایت شما صحبت کنیم

نام و نام خانوادگی
تفن
ایمیل
نام برند
اطلاعات بیشتر در رابطه با نیازتان را برای ما بنویسید