ما تصور شما را از حضور در فضای آنلاین تغییر می دهیم.

تیم متخصص و اعضای منسجم شرکت پایدار سامانه مفتخر است که از سال 1382 تا کنون در زمینه ارائه خدمات طراحی و پیاده سـازی وب ســایت، طراحی و توسعه سامانه های تحت وب، طراحی و تــولید نرم افزارهای اختصاصی، خدمات هاستینگ، طراحی پورتال های سازمانی، طراحی و تولید اپلیکیشن های تلفن همراه، تولید نرم افزارهای سفارشی، خدمات سئو و... قدمی برای خدمت به مشتریان خود بردارد.

درباره ما

نگرش و تفکر بُردبُرد

صاحبان کسب و کار

مشتریان پایدار سامانه به عنوان صاحبان اصلی کسب و کار همواره مورد توجه و احترام کارشناسان شرکت می باشند. و کارشناسان زبده و کارآزموده شرکت با تمام توان و تجربه خود آماده پاسخگویی و خدمات رسانی به مشتریان می باشند.

قانون برد برد

تفکر سیستماتیک و بکارگیری مدیریت دانش را در تمامی افراد و واحدهای پایدار سامانه جدایی ناپذیر است لذا این تفکر به صورت یک فرهنگ در سازمان ظهور نموده و باعث شده اعضای خانواره پایدار سامانه به مشتری به دید یک عضو از این خانواده نگاه شود و ما بر این باوریم که کسب موفقیت و درآمد حاصل از کار فقط و فقط در گرو موفقیت و کسب درآمد مشتریان ما خواهد بود و این موضوع در بلند مدت، نتایج شگفت انگیزی برای طرفین به ارمغان می آورد. به اصطلاح معمول، این بازی برد-برد می باشد.

اهداف و ارزش های پایدار

فعالیت های شرکتپایدار سامانه

خدمات پشتیبانی پایدار سامانه

پشتیبانی و خدمات پس از فروش هر شرکت جز جدایی ناپذیر هر سامانه نرم افزاری می باشد. و یک نرم افزار کارآمد و متفاوت به همراه خدمات پشتیبانی مناسب میتواند ترکیبی ایده آل در ارائه سرویس به مشتری را فراهم آورد. شرکت پایدار سامانه با آگاهی از این اصل ارائه خدمات پس از فروش شایسته به مشتری را وظیفه اصلی و متضمن رشد و ارتقا شرکت و مشتری میداند. ما در مجموعه شرکت های پایدار سامانه در حوزه طراحی سایت، سئو و بهینه سازی سایت، طراحی نرم افزار های تحت وب سفارشی و اختصاصی، خدمات میزبانی وب و تولید نرم افزارهای یکپارچه مالی حسابداری پایدار حساب فعالیت می کنیم و با تجارب ارزنده ای که در این سالها کسب کرده ایم به شکل جدی، با حوزه دیجیتال مارکتینگ رشد کردیم و پیوسته در حال توسعه هستیم.

خدمات پشتیبانی پایدار سامانه

داستان تولید نرم افزار مالی پایدار حساب

با تلاش بی وقفه تیم متشکل از نخبگان و رتبه های برتر دانشگاه های معتبری همچون دانشگاه صنعتی شریف، توانست نرم افزار مالی جامع و یکپارچه پایدار حساب را تولید و روانه بازار گرداند این شرکت انواع نرم افزار حسابداری از جمله نسخه های شرکتی، بازرگانی، تولیدی، فروشگاهی را برای اقشار مختلف جامعه تولید کرده و امید است با خدمات پشتیبانی ویژه خود نیاز مشتریان را برطرف کند و در این مسیر قطعاً در توسعه و بهبود نرم افزارهای یکپارچه مالی همواره جلب رضایت مشتری و کاربردی بودن نرم افزار را مد نظر قرار داده است. پایدار حساب به کاربر کمک می‌کند تا امور مالی خود مانند رسیدگی، کنترل، نظارت و تهیه‌ی گزارش را ساده تر و با سرعت بیشتر انجام و ارائه دهد. برخی از بخش های نرم افزار حسابداری پایدار حساب در زمینه های خرید و فروش، کالا، اشخاص، حسابداری، انبارداری، بانک و چک، بازرگانی، تولیدی و .... می باشد.

داستان تولید نرم افزار مالی پایدار حساب