نرم افزارهای یکپارچه مالی پایدار حساب

نرم افزار مالی و حسابداری.

آیا می دانید وجود اطلاعات یکپارچه در یک سازمان، به میزان 37% به رشد کسب و کارتان کمک خواهد کرد؟ نرم‌افزار حسابداری، قلب تپنده مدیریت مالی هر کسب و کاری است

درخواست دمو
نرم افزار مالی و حسابداری

با پایدار حساب به حساب و کتابات نظم بده

نرم افزارهای یکپارچه مالی پایدار حساب، نسل جدید نرم افزارهای حسابداری و مالی با رویکردی یکپارچه می باشد که با استفاده از امکانات جدید و بروز ترین تکنولوژی های نرم افزاری، دامنه بیشتری از امکانات و ویژگی ها را در اختیار شرکت ها، سازمان ها، کارخانجات بازرگانی، خدماتی، تولیدی و موسسات بزرگ قرار می دهد. با استفاده از امکانات پیشرفته نرم افزار یکپارچه مالی پایدار حساب که شامل یک ساختار منسجم نرم افزاری، کاربری راحت و آسان، همراه با زیرسیستم های حسابداری، خزانه (بانک و چک)، انبارداری، بازرگانی (خرید و فروش)، تولیدی، و ... است، قابلیت انجام عملیات مختلف از جمله ثبت کالا و محصولات، انبارگردانی، ثبت و تسویه وام ها، امکان ایجاد اشخاص و پرسنل و گزارشگیری های منعطف، عملیات مربوط به بانک و چک و حساب های بانکی، عملیات مرتبط با بازرگانی، مدیریت فروشگاه اینترنتی و ... را از طریق نرم افزار انجام دهید.

قرار دادن زیر سیستم های مالی و اداری در نرم افزار حسابداری

یکی از اهداف تولید نرم افزار حسابداری پایدار حساب ، ایجاد و طراحی نرم افزار به گونه ای است که تمامی نیازهای بخش حسابداری را برای تمامی مشاغل و سازمان ها بر طرف کند. به همین منظور برنامه حسابداری پایدار حساب تا به امروز زیر سیستم های انبارداری، خزانه داری، فروش، تولید، بازرگانی و ... را برای نرم افزار خود تعبیه نموده است و این زیر سیستم ها با توجه به نیاز مشتریان در حال توسعه می باشد.

نرم افزار حسابداری

کدینگ حسابها شامل : طبقه بندی حساب‌ها تا پنج سطح: گروه، كل، معین و سطح تفصیل و امکان ثبت آنها با ماهیت های مختلف ثبت و کنترل اطلاعات مربوط به اشخاص، شرکتها، مراکز هزینه، حسابهای بانکی طبقه‌بندی اسناد به وسیله تعریف نوع سند، همچون: سند افتتاحیه، اختتامیه، اصلاحی و مدیریت گردش چکهای دریافتنی در حالتهای اسناد دریافتنی، درجریان وصول، وصول شده، مفقود شده و برگشت خورده و کلیه امکانات نرم افزار حسابداری به صورت کامل...

نرم افزار فروشگاهی

یکی از مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری پایدار حساب ، قابلیت برقراری ارتباط نرم افزار با دستگاه های بارکدخوان می باشد. با برقراری این ارتباط فروشنده قادر خواهد بود به طور مستقیم از طریق بارکدخوان اطلاعات کالای مورد نظر خود را خوانده و این اطلاعات را به صورت خودکار وارد برنامه نماید. این کار در تسریع روند خرید و فروش میتواند موثر باشد و از دقت و صحت اطلاعات وارد شده اطمینان خواهید داشت.

نرم افزار انبارداری

کدینگ حسابها شامل: طبقه بندی حساب‌ها تا پنج سطح: گروه، كل، معین و سطح تفصیل و امکان ثبت آنها با ماهیت های مختلف ثبت و کنترل اطلاعات مربوط به اشخاص، شرکتها، مراکز هزینه، حسابهای بانکی طبقه‌بندی اسناد به وسیله تعریف نوع سند، همچون: سند افتتاحیه، اختتامیه، اصلاحی و مدیریت گردش چکهای دریافتنی در حالتهای اسناد دریافتنی، درجریان وصول، وصول شده، مفقود شده و برگشت خورده و کلیه امکانات نرم افزار حسابداری به صورت کامل.. از دیرباز موضوع نگهداری کالاها و امکان ثبت و شمارش آنها به عنوان یکی از دغدغه‌های مهم در تمامی اصناف بوده و مدیران سعی در کنترل آن با روش‌های مختلفی داشته‌اند. با توجه به اهمیت این موضوع، نرم افزار انبار و حسابداری انبار پایدار حساب کاربرد ویژه ای در این زمینه دارد. این نرم افزار ضمن ثبت ، نگهداری و کنترل عملیات ورود و خروج کالا در انبار و مدیریت کالا وگزارشات متنوع ازجمله نمایش موجودی کالاها در انبارهای مختلف و یا کاردکس کالا وگزارشات مربوط به نقل وانتقالات فیزیکی و ریالی کالاها، کلیه نیازهای اصناف مختلف را تامین می نماید.

نرم افزار خزانه داری (چک)

نرم افزار خزانه داری یکی از زیر سیستمهای مهم نرم افزار یکپارچه جامع مالی پایدار حساب می باشد که با توجه به ارتباط این نرم افزار با نرم افزار حسابداری پایدار حساب حجم بسیار زیادی از اسناد حسابداری توسط این نرم افزار تولید می شود. از نرم افزار خزانه داری پایدار حساب برای ثبت انواع دریافت ها چه به صورت نقد، چک ، دریافت از حساب و... و همچنین انواع پرداخت ها بصورت نقد، چک، پرداخت از حساب و ... که در شرکت صورت می پذیرد استفاده می شود.

نرم افزار حسابداری شرکتی پایدار حساب

نرم افزار حسابداری شرکتی پایدار حساب هسته مرکزی نرم افزار یکپارچه جامع مالی می باشد .در این نرم افزار می توان اسناد حسابداری را بصورت دستی و با تشخیص آرتیکل های مربوطه ثبت ، ویرایش و مشاهده نمود و همچنین اسناد حسابداری منتج از عملیات سایر نرم افزارهای موجود در نرم افزار یکپارچه جامع مالی پایدار حساب (مانند خرید و فروش، تولید، انبار، خزانه داری و ...) نیز قابل مشاهده می باشند. نرم افزار حسابداری پایدار حساب به شکلی طراحی شده که می تواند با مدلهای مختلف حسابداری اعم از موسسات تجاری، خدماتی، پیمانکاری، تولیدی و دولتی تطبیق یابد و در کسب و کارها با اندازه های مختلف اجرا شود.

نرم افزار بازرگانی پایدار حساب

مهم است که کلیدواژههایی که انتخاب میکنید مربوط به شرکت شما باشند. هیچ چیز نا امید کننده نیست.

یکی از اهداف ضمنی ما ایجاد یک محیط کاری کاملاً حرفه ای است که در آن افرادی متکی به نفس، سختکوش، باریک بین، صریح و هدفمند به فعالیت مشغول باشند. همه کارکنان پایدار، در بخش های مختلف، مسئولیت های درون سازمانی خود را به خوبی می شناسند و در قبال آن آماده پاسخگویی هستند.

نرم افزار خرید و فروش و انبار پایدار حساب

داشتن اطلاعات کافی از سوابق مشتری، ارائه به موقع صورتحساب، مدیریت درخواست‌ها و سفارش‌ها و برآورده نمودن به‌موقع آنها و اعمال سیاست‌های تشویقی و تخفیفی همراه با داشتن اطلاعات کافی در مورد موجودی محصولات و غیره، ضرورت وجود یک سیستم نرم افزاری منسجم و پویا را بیش از پیش طلب می نماید. نرم افزار فروش پایدار حساب بر اساس واقعیت‌های فرآیند کسب و کار و ارتباطات حسابداری، طراحی و تحلیل گردیده است. با استفاده نرم افزار فروش پایدار حساب بسیاری از نیاز های مجموعه در تعامل با مشتریان قابل بررسی است و کمک ویژه ای در اجرای برنامه‌های فروش و بازرگانی به کاربرانی می‌نماید که از برنامه استفاده می نمایند.

شریک تجاری پایدار حساب باشید

شرکت پایدار سامانه ، تولید‌کننده نرم‌افزارهای مالی و حسابداری ، نرم افزار خزانه داری ، نرم افزار انبارداری ،نرم افزار فروش ، نرم افزار کنترل پروژه ، اداری و ...) در راستای توسعه فعالیت‌های فروش و بازاریابی محصولات خود، از افراد حقیقی و شرکت‌های حقوقی واجد شرایط به منظور اعطای نمایندگی و عاملیت فروش با شرایط سود فوق العاده (از40 تا 50 درصد مبلغ فروش) دعوت به همکاری می‌نماید . جهت اخذ نمایندگی می‌توانید از صفحه ارتباط با ما درخواست خود را ارسال نمایید تا کارشناسان مرکز نمایندگان در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

برای ما پیام ارسال کنید

بیایید درباره وب سایت شما صحبت کنیم

نام و نام خانوادگی
تفن
ایمیل
نام برند
اطلاعات بیشتر در رابطه با نیازتان را برای ما بنویسید