شرکت طراحی سایتخدماتدیجیتال مارکتینگ
از توانایی دیجیتال مارکتینگ بهره ببرید و به کسب و کار خود بالاترین رشد را هدیه دهید. با ما، به مشتریان خود راهی موثر و جذاب برای رشد بی‌پایان ارتقا دهید.

دیجیتال مارکتینگ.

بازاریابی دیجیتال طیف گسترده‌ای از تاکتیک‌ها و فناوری‌های بازاریابی را در بر می‌گیرد که برای دسترسی آنلاین به مشتریان استفاده می‌شود. به عنوان نوعی از بازاریابی آنلاین، این امکان را فراهم می کند ...

برای قیمت خدمات دیجیتال مارکتینگ تماس بگیرید
دیجیتال مارکتینگ
خدمات بازاریابی دیجیتال

بازاریابی آنلاین

دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می کند تا از طریق آن بتوانید مخاطبان بیشتری نسبت به آنچه که فکر می‌کنید داشته باشید و با مشتریان بالقوه‌ای که احتمال خرید محصول یا خدمات شما را دارند ارتباط برقرار کنید. علاوه بر این، اغلب بسیار کارآمدتر از تبلیغات سنتی است و برای شما این شرایط را فراهم نموده تا موفقیت تجارت خود را به صورت روزانه اندازه‌گیری کنید و آن‌طور که مناسب می‌دانید، حرکت کنید.

برای بازاریابی آنلاین خود چه کرده‌اید؟!

"اینترنت و موتورهای جستجو" بستری برای یک بازاریابی موثر و آنلاین و بازار هدف مشخص برای تمامی افراد می‌باشد با ایجاد استراتژی مناسب و فراهم نمودن شرایط در وهله‌ی اول برند سازی حیاتی می‌‍‌باشد.

شرکت طراحی سایت
بازاریابی آنلاین

شناسایی بازار هدف و حفظ آن

بازاریابی همیشه برای برقراری ارتباط موثر با مشتریان بوده است تا سال 2011 اینترنت‌ها به اندازه‌ی امروز مورد استفاده قرار نگرفته بوده‌اند، هدف از بازاریابی شناسایی بازار هدف مشخص در جایی که بیشترین افراد بخش زیادی از زمان خود را در آن صرف می‌کنند و مراجعه به آنجا می‌باشد.

به نظر می‌رسد تمام افراد در مراحله اول شروع به طراحی‌وب سایت نموده اند و اگر اینطور نیست در رسانه‌های اجتماعی استراتژی تبلیغات دیجیتال دارند و اگر نه، از آنجایی که دیجیتال مارکتینگ امکانات بسیار زیادی دارد شما می‌توانید برای ایجاد استراتژی موفقیت خلاقیت داشته باشید و تاکتیک‌ها بازاریابی مختلفی با بودجه‌ای خاص و مشخص برای تجارتتان ایجاد نمایید.

انواع بازاریابی آنلاین که می‌توانید انجام بدهید:

در مسیر رشد کسب و کار صدها کار هست که می‌توانید انجام دهید اما در اینجا ما به برخی از متداول‌ترین روش‌های تبلیغاتی آنلاین اشاره خواهیم کرد:

این تنها برخی از قدم‌هایی است که شما در حوزه تبلیغات آنلاین می‌توانید انجام دهید.

قدم اول با شماست...

رشد چند صد برابری

پس از تدوین یک استراتژی موفق، تیم بازاریابی متخصص، ترافیک ورودی با کیفیت را از طریق کانال‌های مرتبط، به سمت وب‌سایت شما هدایت می کنند. در این مرحله با رصد کردن نتایج، کاربران و مخاطبانی که رفتارشان در راستای خرید از وب سایت ماست آنها را مورد هدف قرار می دهیم و اقدامات خاصی را برای آنها پیاده سازی می کنیم.

دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می‌کند تا عملکرد روزانه‌ی خود را بررسی کنید و بازار هدف خود را دقیق‌تر شناسایی کنید بنابراین می‌دانید کدام هدف مناسب می‌باشد کدام نمی‌باشد می‌توانید به صورت ریز تمام جزییات ورودی از رسانه‌ها و خدماتی مانند طراحی سایت را بررسی نمایید و می‌توانید برای هرکدام که مورد هدف دقیق‌تری است بودجه‌ی دلخواه قرار دهید.

به عنوان مثال اگر شما بیشترین ورودی‌های خود را از طریق وب‌سایت شخصی خود دارید می‌توانید با ایجاد شرایط سئو مارکتینگ و بهینه سازی وب سایت، مخاطبین بیشتری جذب کنید.

ایجاد ارتباط موثر با کاربران...

شناسایی بازار هدف و حفظ آن

با شناسایی مشتریان بالقوه می توانیم آنها را با استفاده از روشها و تصمیمات صحیح در جای مناسب و در زمان مناسب تبدیل به مشتری دائمی خود نماییم و وارد فاز بعدی یعنی حفظ مشتری شویم.

اگر شما یک تجارت کوچک هم باشید و رقیبان شما تجارت‌ها بزرگ می‌باشند نگران نباشید همیشه دیجیتال مارکتینگ نقشه راه مناسبی برای شما تعبیه کرده است، به عنوان مثال می‌توانید در سئو وب سایت با مورد هدف قرار دادن کلمات کلیدی بلند شرایط را برای خود بهتر کنید.

این را به خاطر خود بسپارید وقتی شخصی به تجارت شما علاقمند شمود در اولین اقدام به دنبال شما به صورت آنلاین در شبکه‌های اجتماعی و گوگل می‌باشد پس حتما در سوشیال ها و شبکه‌های اجتماعی جایگاهی فعال برای خود ایجاد نمایید.

رشد بیشتر در تجارت خودتان با دیجیتال مارکتینگ

نتایج بازاریابی دیجیتال ما

"فیت کلاب" نمونه کارهای بازاریابی دیجیتال و سئو سایت هر یک برای خود یک تجربه می باشد و همانطور که میدانید استراتژی بازاریابی دیجیتال برای هر برند و کسب کار متفاوت است و از طرفی مکانیسم سئو نیز از قوانین و قواعد تعریف شده و تدوین شده ای پیروی نمی کند لذا سئو امریست سراسر تجربی که با افزایش تعداد پروژه های انجام شده، تکنیک ها و مهارت های سئو کار افزایش پیدا می کند.

"تویزرمن"طراحی سایت ورزشی فیت کلاب که صفر تا صد برنامه نویسی و طراحی آن توسط شرکت طراحی سایت پایدار سامانه انجام گردیده است، تحت عنوان یک مجموعه پویای تناسب اندام با داشتن متخصصین علم تغذیه، رژیم درمانی، ورزش درمانی و دانش تمرینات ورزشی در حال فعالیت می باشد. طراحی وب سایت ورزشی بدنسازی با رعایت اصول بهینه‌سازی سایت در موتورهای جستجو و نحوه تولید محتوا بر پایه سئو و تدوین یک استراتژی قدرتمند بازاریابی دیجیتال، پروژه سئو سایت خود را آغاز نمود و پس از یک دوره 3 ماهه توانست به نتایج قابل قبول به شرح ذیل دست پیدا کند. .

طراحی وب سایت تویزرمن با کد نویسی و برنامه نویسی کاملا دست نویس با زبان برنامه نویسی ASP.NET به صورت اختصاصی، این طراحی سایت بر پایه سئو راه اندازی گردید. انجام امور سئوی سایت فوق با توجه به حجم رقبای بازار و نیز افزایش تعداد طراحی وب سایت فروشگاه‌های اینترنتی که در حال فعالیت هستند کمی پیچیده به نظر می رسد ولی با داشتن یک برنامه اولیه و تدوین یک استراتژی حرفه ای سئو و دیجیتال مارکتینگ می توان از رقبا در هر حد و اندازه ای پیشی گرفت.

برای ما پیام ارسال کنید

بیایید درباره وب سایت شما صحبت کنیم

نام و نام خانوادگی
تفن
ایمیل
نام برند
اطلاعات بیشتر در رابطه با نیازتان را برای ما بنویسید