چرا تبلیغات در گوگل ادز مهم است؟

گوگل ادز.

مشتریان شما دیگر در گوگل هستند. بیش از 91 درصد از مخاطبان شما در موتورهای جستجو گوگل می‌باشند. ما در پایدار سامانه، خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم تا نحوه پساده سازی و عملکرد Google Ads را برای شروع و برداشتن گام بعدی به سمت تبلیغات سودآورتر بردارید.

گوگل ادز
گوگل ادز
ارائه خدمات گوگل ادز

آماده برای بهینه سازی وب سایت خود و فراتر از آنچه که هر انسانی می تواند با استفاده از تبلیغات گوگل هستید؟

30 دقیقه به ما فرصت دهید، و ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه بازاریابی شما می تواند به نتایج فوق العاده‌ای برسد. جدا از صرفه جویی در هزینه و زمان، اکنون فضای ذهنی برای تمرکز بر کارهای استراتژیک‌تر را داریم.

تبلیغاتی متفاوت با گوگل

گوگل به شما این امکان را داده است تا دیگران را از برند خود آگاه کنید در زمان مناسب و مکان مناسب مخاطبان خود را افزایش دهید، در کمترین زمان با تبلیغات موثر به برندسازی و همچنین کسب درآمد بیشتر به تجارت خود کمک بیشتری کنید. گوگل اولین موتور جستجویی است که افراد هنگام جستجوی اطلاعات یا حل مشکلات به آن مراجعه می کنند، سئو وب سایت یکی از خدماتی می‌باشد که برای دیده شدن در صفحه یک گوگل مورد استفاده قرار می‌گیرد اما گوگل ادورز امکانی است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن شما را به لینک یک گوگل می‌رساند.

برای سفارش گوگل ادز تماس بگیرید
آماده برای بهینه سازی وب سایت خود و فراتر از آنچه که هر انسانی می تواند با استفاده از تبلیغات گوگل هستید؟

بزرگترین بستر برای تبلیغات

بستری برای پیشرفت همه، تا استارت جدید چیزی نمانده است...

برای تبلیغات موثر و دیده شدن برند خود همین حالا اقدام به خدمات گوگل ادز نمایید.

داشتن وب سایت از الزامات این کمپین تبلیغاتی نیست اما خواست شما اولین و مهم‌ترین قدم است می توانید ادامه‌ی راه را به شرکت پایدار سامانه بسپارید. شرکت پایدار سامانه با سابقه‌ی چندین ساله در این امر قسم خورده است که تمام تجارت‌ها برای موفقیت در امر دیجیتال مارکتینگ همراهی کند.

قدمی کوتاه تا موفقیت

تا استارت جدید راهی نمانده است، برای تبلیغات موثر و دیده شدن برند خود همین حالا اقدام به گوگل ادز نمایید داشتن وب سایت از الزامات این کمپین تبلیغاتی نیست خواست شما اولین و مهم ترین قدم است می توانید ادامه ی راه را به شرکت پایدار سامانه بسپارید.

چرا تبلیغات در گوگل

چرا تبلیغات با Google Ads، با توجه به این که روزانه تعداد زیادی از افراد (3.5) میلیون نفر در روز به جهت کسب اطلاعات خود در گوگل سرچ می کنند، پس google ads یکی از موثرترین گزینه‌ها در تبلیغات کلیکی می باشد.

گوگل ادرورز جزوه اولین پلتفرم‌های گوگل می‌باشد که به صورت تضمینی شمارا در نتایج برتر گوگل خواهد رساند . همچنین این پلتفرم اختصاصی گوگل بسیار انعطاف پذیر از لحاظ بازده زمانی، کنترل بودجه، کنترل سرویس و خدمات می‌باشد و صدها دلیل دیگر بر این امر برای انتخاب اولین و برترین گزینه خواهد بود.

تبلیغات در گوگل راز موفقیت برند شما

با تبلیغات در گوگل ادز می‌توانید، مسیر چند ساله را در یک شب بروید.

به صورت تضمینی و 100 درصد برد در برندینگ شما

اگر مدیری هستید که می‌خواهید برروی جستجوهای نجومی که در Google انجام می‌شود سرمایه‌گذاری کنید و به سرعت توجه لازم را برای رشد و سود خود به دست آورید، Google Ads می‌تواند راه‌کار بسیار سریع و آسانی باشد.

بعد از طراحی سایت و در کنار سئو سایت، تبلیغات گوگل ادز برای خدمات برتر می‌تواند بهترین گزینه برای استفاده‌ی بهینه از گوگل و خدمات گوگل باشد.

هر بودجه‌ای را روی میز بیاورید

شما کنترل کاملی بر بودجه کمپین‌های تبلیغاتی گوگل خود دارید. جایی که می‌توانید همه چیز را از حداکثر پیشنهاد در آگهی گرفته تا بودجه روزانه کمپین خود می‌توانید کنترل کنید.

شما همچنین می توانید تصمیم بگیرید که چقدر می خواهید در هر ماه هزینه کنید و بودجه را بر اساس نمودار عملکرد تنظیم کنید. هنگامی که یک تبلیغ بسیار خوب عمل می کند، می توانید هزینه تبلیغات را برای آن افزایش دهید تا نتایج مطلوب را افزایش دهید.

نتایج سریع‌تری نسبت به سئو کسب کنید

با این حال، هنگامی که با Google شروع به کار می کنید، شانس شما برای جهش تمام نتایج ارگانیک در صفحه نتایج موتور جستجو به طور تصاعدی افزایش می یابد، شروع به اجرای تبلیغات کنید و شانس اینکه مردم شما را در ابتدا ببینند افزایش دهید.

برای برندسازی تجارت شما

تقویت نام برند، شخصیت، شهرت و غیره برای ایجاد اعتماد بین بازدیدکنندگان بسیار ضروری است.

هر چه بیشتر شمااین موارد را به طور مداوم تکرار کنید، هر چه برند شما قوی‌تر می شود و اعتماد بیشتری نسبت به مشتریان بالقوه کسب می کنید. و اعتماد چیزی است که در نهایت باعث خرید و مشتریان وفادار شما می شود.

چرا از تبلیغات گوگل استفاده کنیم؟

این شبکه چیزی برای مشاغل در هر اندازه با بودجه‌های مختلف و اهداف تبلیغاتی متفاوت دارد. (مخاطبان هدف مختلف) اکثر آنها حداقل یک بار در زندگی خود از گوگل برای یافتن پاسخ یک مشکل استفاده کرده‌اند. بنابراین در دریایی از جستجوهای به ظاهر بی پایان - 2 تریلیون تریلیون در سال - چرا یک سطل نمی گذارید تا ببینید چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟

سفارش گوگل ادز

با سفارش گوگل ادز برای خود و برای تجارت خود، ترافیک سایت و تجارت خود را افزایش دهید و به صورت غیر مستفیم روی سئو سایت خود فعالیت انجام دهید تبلیغات گوگل می تواند ترافیک سایت را تا چندین برابر بهبود ببخشد و در نتایج دیده شدن برند شما در نتایج گوگل در رتبه های برتر کمک ویژه ای نماید.

قیمت گذاری گوگل ادز چگونه کار می کند؟

قیمت Google Ads - یا اینکه Google چقدر از شرکت شما مستقیماً هزینه می گیرد - به موارد زیر بستگی دارد:

تنظیمات کمپین شما، مانند بودجه و پیشنهاد شما

عملکرد شما در مزایده تبلیغات گوگل که شامل امتیاز کیفیت و رتبه آگهی است

به عنوان یک خلاصه سریع، تبلیغات در Ads Google از سطح و میزان انتخاب و پیشنهاد شما برای ایجاد رتبه آگهی خود استفاده می کند. رتبه تبلیغ شما مکان تبلیغ شما و هزینه هر کلیک تبلیغ شما را تعیین می کند. تمامی این موارد توسط خود شما و یا شرکت خدماتی شما انتخاب خواهد شد.

درباره تبلیغات گوگل

ما سئو را دوست داریم، اما این روند سئو بسیار کندتر است. به تبلیغات گوگل به عنوان راهی برای دستیابی به نتایج فوری‌تر فکر کنید. قبل از هرچیزی... می‌توانید Google Ads را شروع کنید گوگل ادز 64 درصد از کلیک‌های روزانه را در بر میگیرد

گوگل ادوردز در مقابل تبلیغات گوگل

در تابستان 2018، گوگل پلتفرم AdWords خود را به Google Ads تغییر نام داد. آنها نام جدید را انتخاب کردند تا بر روی ویژگی های بیشتر از تبلیغات متنی در جستجوهای گوگل گسترش یابد. پلتفرم کامل به شما کمک می کند تا از طریق لیست محصولات، نمایش و تمام آن‌چیز که مطلق به گوگل می‌باشد تبلیغ کنید

گوگل ادز شروعه، آخر برای تجارت شما

گوگل ادوردز یک ابزار بسیار قدرتمند برای جذب مشتریان جدید برای مشاغل کوچک است. با این حال، اگر به طور هوشمندانه استفاده نشود، این پلتفرم می تواند هزینه تبلیغات واقعی برای شما داشته باشد، بدون اینکه بازگشت سرمایه قابل توجهی به همراه داشته باشد. کلید موفقیت در آزمایش مداوم تبلیغات و بهینه سازی آنها برای عملکرد بهتر نهفته است.

برای تبلیغات بهتر می‌توانید با مشاورین برتر شرکت پایدار سامانه تماس حاصل نمایید

ما از تمام فرصت‌های تبلیغاتی برای ایجاد ارتباط موثر در تجارت شما استفاده خواهید کرد تا شمارا در قله های پر فروغ موفقیت ببینیم.

تبلیغاتی متفاوت با گوگل ادز

گوگل به شما این امکان را داده است تا دیگران را از برند خود آگاه کنید در زمان مناسب و مکان مناسب مخاطبان خود را افزایش دهید، در کمترین زمان با تبلیغات موثر به برند سازی و همچنین کسب درآمد بیشتر به تجارت خود کمک بیشتری کنید

این کار توسط تبلیغات داخل گوگل یا همان Google ads شکل میگیرد.

با تبلیغات در گوگل می توانید مشتریان بیشتری برای خود جذب نمایید.

بزرگترین بستر برای تبلیغات با بیشترین کاربران و همچنین بالاترین رقبا، اگر مبلغی برای تبلیغات تجارت خود قرار داده اید google ads بهترین گزینه است.

مردم در روز چیزی حدود 3.5 میلیون بار استفاده می کنند این امر به معنی این است که شما روزی 3.5 بار فرصت دیده شدن خود را دارید شما با پرداخت پول و بودجه ی مشخصی در روز یا در ماه می توانید فرصتی برای خود ایجاد نمایید تا توسط کاربران بیشتر دیده شوید و یا مشتریان بیشتری جذب نمایید

راه های بسیار زیادی برای تبلیغات در گوگل و دیده شدن وجود دارد دلیل استفاده از google ads اعتبار آن و پاسخگویی سریع آن می باشد در ادامه سعی میکنیم بیشتر در مورد تبلیغات‌های مربوط به گوگل صحبت کنیم.

1 قدم تا شروع موفقیت

تا استارت جدید راهی نمانده است، برای تبلیغات موثر و دیده شدن برند خود همین حالا اقدام به گوگل ادز نمایید داشتن وب سایت از الزامات این کمپین تبلیغاتی نیست خواست شما اولین و مهم ترین قدم است می توانید ادامه ی راه را به شرکت پایدار سامانه بسپارید.

ماهی های داخل حوض هم تازه اند...

نیازی نیس برای تبلیغات گوگل ادز خود نگران دیر بودن و یا نبودن این موضو باشید در بسیاری از نتایج مشاهده شده افراد از استارت تجازت خود برای بازدهی زودتر اقدام به گوگل ادز کرده اند و همیشه این موضوع برای آنان موفقیت آمیز بوده است. پس همین امروز می‌توانید صید خوبی از تجارت خود داشته باشید.

تبلیغات گوگل چیست؟

یک پلتفرم تبلیغات آنلاین می باشد که توسط google ارئه شده است که به آن google ads می گویند روش استفاده از آن در همه جا یکسان است بعد از ارائه کلمات کلیدی داده شده توسط شما به گوگل بعد از جستجو کاربران در نتایج SERP گوگل شما از نتایجی هستید که موتور های جستجو برای کاربران به نمایش قرار می دهند. خرید از تبلیغات گوگل همیشه رتبه‌ی 1 گوگل را تضمین نمی کند.

راهی موثر برای راهنمایی کاربران شما به سمت کسب و کارتان

چرا در گوگل تبلیغات کنیم؟

با توجه به این که روزانه تعداد زیادی از افراد (3.5) میلیون نفر در روز به جهت کسب اطلاعات خود در گوگل سرچ می کنند، پس google ads یکی از موثرترین گزینه ها در تبیلغات کلیکی می باشد.

انواع تبلیعات گوگل

  • نمایش کمپین
  • کمپین جستجو
  • کمپین خرید
  • کمپین ویدیویی
  • کمپین اپلیکشن
  • کمپین جستجو

به صورت سرچ می باشد این روش متداول ترین روش در تبلیغات می باشد که بسیار مرسوم است، به این روش که شما با توجه به کلمه کلیدی خود در نمایش گوگل به کاربران نمایش داده می شوید و به ازای کلیک مبلغی از کمپین تبلیغاتی شما کم می شود.

کمپین خرید

این روش بیشتر برای وب سایت های فروشگاهی می باشد به این صورت که شما می توانید محصولات خود را بسیار واضح تر به نمایش بگذارید.

نمایش کمپین

به این صورت که در وب سایت هایی که بازدید بیشتر وجود دارد و یا اعتبار بیشتر در گوگل دارند به صورت بنر آدرس و تبلیغات بنری شما در قسمتی از سایت خود به نمایش قرار می دهد.

تبلیغات ویدیویی

بیشتر در یوتیوب استفاده می شود، بارها پیش آمده است که در حال مشاهده ی یک ویدیو در یوتیوب هستید و ویدیوی تبلیغاتی دیگری پخش می شود این هم به نوعی تبلیغات گوگل است.

کمپین اپلیکشن

تبلیغات اپلیکشن برای بازی‌های نرم افزاری و یا برای برنامه‌های گوشی همراه مورد استفاده قرار می گیرد.

سفارش تبلیغات گوگل ادز

همانطور که در قبل هم بیان شد تبلیغات گوگل از موثر ترین تبلیغاتی می باشد که شما می توانید برای وب سایت خود و همچنین برای تجارت فعال خود استفاده نمایید اگر وب سایت شما در حال سئو می باشد بهترین گزینه می تواند شرکت سئو سایت خود باشد و در مرحله ی بعد می تواند شرکت طراحی سایت وب سایتتان باشد.

گوگل ادز با پایدار

شرکت طراحی سایت پایدار سامانه سالها می باشد که در این زمینه فعالیت نموده است و بارها کمپین تبلیغاتی خود و دیگر مشتریان را در گوگل استارت زده و با مشاوره های طلایی خود توانسته است بسیاری از تجارت های بزرگ را بزرگ‌تر نماید همین امر کافی است تا به این وب سایت برای تلیغات خود اطمینان نمایید.

برای ما پیام ارسال کنید

بیایید درباره وب سایت شما صحبت کنیم

نام و نام خانوادگی
تفن
ایمیل
نام برند
اطلاعات بیشتر در رابطه با نیازتان را برای ما بنویسید