خانهخدماتاستراتژی و مشاوره

استراتژی و مشاوره

ارائه مشاوره و راهنمایی برای کسب و کار شما.

فاصله بین رویا تا واقعیت چیزی نیست جز استراتژی! تدوین یک استراتژی مناسب، مسیر کسب و کار شما را تغییر می دهد

فقط کافیست تماس بگیرید
استراتژی و مشاوره

به شما می گوییم در کدام بخش نیاز به یک استراتژی قدرتمند دارید

موفقیت یا شکست یک کسب و کار را می‌توان نتیجه مستقیم استراتژی بازاریابی آنها و میزان تاثیرگذاری آن دانست

نکات طلایی زیر را چندین بار با دقت بخوانید

ما اینجائیم که به سوالات شما پاسخ دهیم

استراتژی تعیین کننده مسیر حرکت آتی شماست و مشخص می کند چه محصولی در کدام بازار و چگونه عرضه شود

استراتژی از نگاه ما، ساختن آرزوهای بزرگ وشکستن مرزهای ناشناخته می باشد.

چرا هر چقدر تبلیغات می‌کنم نتیجه‌ای ندارد؟

مد نظر داشته باشید که بازاریابی هر کسب و کاری فقط یک جنبه ندارد بلکه ترکیبی از فعالیت های مختلف است که اگر در کنار هم به طور صحیح مدیریت شوند، کمک شایانی در جهت رشد کسب و کار شما خواهد کرد. به مجموعۀ این موارد و فعالیت ها، آمیخته بازاریابی (یا همان آمیزۀ بازاریابی) گفته می‌شود. بگذارید همین‌جا خیالتان را راحت کنم: آمیخته بازاریابی اصلاً چیز پیچیده‌ای نیست. در واقع، هر کسب و کاری با بخش‌های مختلف آمیخته بازاریابی سر و کار دارد، بدون آنکه لزوماً این مفهوم را بشناسد. مثلاً قیمت‌گذاری یکی از اجزای این آمیخته است. مساله‌ای که همه ما در کسب و کار خودمان باید در مورد آن تصمیم‌گیری کنیم. با این حساب، شاید بپرسید که شناختن آمیخته بازاریابی و اجزای آن چه دردی از ما دوا می‌کند؟

چگونه یک قیف فروش فوق العاده ایجاد کنیم؟

افرادی که در حوزه بازاریابی سنتی و یا هر حوزه کاری، دارای تجربه کاری می باشند و به فکر داشتن یک استراتژی دیجیتال مارکتینگ می باشند، مفهوم قیف فروش را باید بدانند و حداقل با آن آشنا باشند.

منظور از قیف فروش چیست؟ یک طرح گام به گام از مراحلی است که توسط خریداران باید طی شود و به چند بخش تقسیم می شود:

1- ورود به برند تجاری:

بازاریابی محتوا، تبلیغات در لینکدین، توییتر، Facebook و ... تهیه اینفوگرافیک ها و همچنین کلیپ ها و ویدئوهای توضیحی و ...

2- راه ها و مسیرهای ورودی:

از طریق شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، گوگل پلاس، توییترر لینکدین، تولید پست های اطلاع رسانی در وبلاگ ها، مطالعات موردی و بسیاری مسیر دیگر

3- هنگامی که مشتری اقدام به بستن صفحه خرید میکند

دریافت ایمیل، نوشتن پرسشنامه و ...

4- اقدامات لازم برای حفظ مشتری فعلی:

مطرح نمودن پیشنهادات ویژه، ارسال ایمیل های مرتبط، برگزاری مسابقات، نظرسنجی و...

بخش بالای قیف یا همان دهانه پهن قیف، این مفهوم را می رساند که ورودی به برند، تعامل آن با دیگران و معرفی آن برند چگونه صورت می گیرد. بخش بالای قیف دقیقاً جایی است که بازاریابی شما اتفاق می افتد پس می بایست دقت لازم برای اطمینان از طراحی بی نقص این بخش را نمود و این نکته را هم در نظر داشته باشید که در این مسیر، ایجاد یک ارتباط پیوسته و پایدار با مخاطب، به مراتب از فروش محصولات مهم تر می باشد. در استراتژی بازاریابی دیجیتال می بایست تمام راه های جذب مشتری از قسمت های مختلف این قیف را دانست. البته تجربه و تمرین در این کار بسیار موثر بوده و از عوامل مهم اینکار می باشد لذا اگر تمام سعی خود را کردید و در مدت کوتاهی اتفاقی نیافتاد اصلا نگران نباشید چون تیم متخصص پایدار سامانه در کنار شما و به موازات شما حرکت می کند.

برای ایجاد یک استراتژی موفق دیجیتال مارکتینگ چه باید کرد؟

برای برنامه ریزی و پیاده سازی یک استراتژی بازاریابی محتوای موفق، نیازمند شناختی جامع از مدیریت پروژه می باشد به این معنی که یک دید کلی از برنامه ریزی که برای رسیدن به اهداف تعیین شده تان نمودید داشته باشید. برای مثال باید بدانید چه مراحلی را باید طی کنید و اگر قدم برداشتید جای قدم بعدی تان را بدانید و در این مسیر فرصت ها را شناسایی کنید. برای رسیدن به یک استراتژی موفق دیجیتال مارکتینگ که سئو نیز بخشی از آن می باشد باید از ابزارهای خاصی استفاده کنید که یکی از این ابزارها، استراتژی موفق در بازاریابی محتوا می باشد. زیرا در صورتی که استراتژی بازاریابی محتوایی شما صحیح پیاده سازی شود یقیناً استراتژی دیجیتال مارکتینگ شما نیز موفق خواهد بود.

چگونه با استراتژی دیجیتال مارکتینگ از رقبا پیشی بگیریم؟

برای دادن یک پاسخ مناسب به این پرسش ابتدا باید توضیحات مختصری در حد آشنایی با تکنیک‌های بازاریابی دیجیتال ارائه دهیم. همانطور که میدانید روش ها و ابزارهای بازاریابی دیجیتال به سرعت در حال تغییر و توسعه است و همین تغییر و پیشرفت باعث سخت تر شدن رقابت شده است و اگر نسبت به رقبا تعلل و کم کاری صورت بگیرد از این قطار جا خواهید ماند. حالا برای اینکه از این قطار جا نمانیم چه باید کرد؟ شما باید برای موفقیت در زمینه بازاریابی دیجیتال برای کسب و کار خود اهدافی را تعیین نموده و برای رسیدن به این اهداف یک برنامه ریزی استراتژیک پیاده سازی نمایید. استراتژی بازاریابی دیجیتال با ابزارهایی مثل سئو و بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو، استفاده از شبکه های اجتماعی، تبلیغات و اطلاع رسانی، تولید محتوای باکیفیت و کاربردی و ده ها ابزار دیگر ممکن می باشد که موفقیت در هر کدام از آنها استراتژی خاص خودشان را دارند.

برای ما پیام ارسال کنید

بیایید درباره وب سایت شما صحبت کنیم

نام و نام خانوادگی
تفن
ایمیل
نام برند
اطلاعات بیشتر در رابطه با نیازتان را برای ما بنویسید