دغدغه شما را از بین می بریم چون در تولید محتوا برای سایت، به شدت سختگیریم

تولید محتوا.

با صرف هزینه بیشتر، محتوایی تولید می کنیم که نیاز به کنترل کیفیت و بازخوانی توسط شما نداشته باشد. با خیالی آسوده محتوایی که سفارش دادید را در سایت بارگذاری کنید

خدمات دیجیتال مارکتینگ
تولید محتوا
تولید محتوای اختصاصی برای کسب و کار شما

چه محتوایی می خواهید؟

ابتدا موضوعی که قصد دارید برای آن محتوا بنویسیم را از شما دریافت می کنیم و سپس با توجه به نوع محتوای مورد درخواست،(ترجمه، نگارش، بازنویسی) تحلیل اولیه انجام می شود و یک برآورد قیمت اعلام خواهد شد.

برای تولید محتوا با ما تماس بگیرید

برای تولید محتوا با توجه به نیاز شما، محتوای با کیفیت ارائه می دهیم. برای تولید محتوای مناسب باید با کسی در ارتباط باشید که جنس کسب و کار شما را بشناسد کسی که تجربه تولید محتوای کسب و کار شما را داشته باشد بهترین گزینه می باشد.

برای ارتباط با ما
چه محتوایی می خواهید؟

ما متفاوت عمل می کنیم

ما محتوایی که تولید می کنیم صرفا تنها یک متن ساده یا تخصصی نمی باشد بلکه با تحلیل و آنالیزی که در ابتدای کار صورت می گیرد، ماهیت موضوع را با ابزارهای دسترس استخراج می کنیم تا محتوایی تولید کنیم که هم برای کاربران جذاب باشد و هم موتور جستجو مثل گوگل را راضی نگه دارد. این تفاوت تولید محتوای ما نسبت به رقباست.

کیفیت ملاک است

مسلما محتوای یونیک و باکیفیت، به تنهایی کافی نمی باشد بلکه امروزه دیگر گوگل، با گوگل چند سال پیش متفاوت است و ما این تفاوت را در محتوای مناسب هر کسب و کار نشان می دهیم. گوگل از محتوایی حمایت می کند که برای کاربران و خوانندگان سایت، جذاب بوده و به کاربر اطلاعات تازه ای اضافه می کند.این محتوا می تواند توسط نویسندگان خبره ما که یک دید کافی از سئوی سایت نیز دارا می باشند به قلمشان نگارش شود و یا میتواند یک مطلب تازه و مقاله ای معتبر باشد که توسط مترجمان حرفه ای ما ترجمه می شود.

چرا کیفیت را کنترل کنیم؟

کنترل کیفیت برای ما تعریفی متفاوت دارد. چرا؟ ... جواب این سوال اینجاست. اگر قبل از انتشار محتوایی که توسط نویسندگان یا مترجمان ما تولید شده اند، بازخوانی و کنترل صورت نگیرد کافیست فقط و فقط یکبار خطایی از نویسنده سر بزند و همین باعث عدم اعتماد شما نسبت به کیفیت محتواهای تولید شده خواهد شد و این یعنی آغاز مرگ تدریجی برای یک شرکت یا سازمان.

تجربه به ما آموخت که محتوای یک وب سایت میتواند سرنوشت کسب و کار را رقم بزند

چرا محتوا پادشاه است؟

این را فراموش نکنید که برای ایجاد حس خوب و درگیر کردن عموم با برند شما، می بایست به حوزه فرهنگسازی اجتماعی وارد شوید و مهمترین پل ارتباطی بین شما و جامعه هدف، محتوایی است که خواننده را به فکر کردن و هک شدن نام برند در ضمیر ناخودآگاه اوست، سوق میدهد. معمولا در کمپین های تبلیغاتی مانند کمپین تبلیغات گوگل یا گوگل ادز، کاربری که روی لینک سایت شما کلیک میکند، وارد یک لندینگ پیج (صفحه فرود) خواهد شد محتوا باید به قدری گیرا و جذاب باشد که کاربر را در همان چند ثانیه اول، مجاب به ادامه بازدید از وب سایت شما نماید.

دیگر زمان آن گذشت که حجم محتوا، تاثیر زیادی در رتبه بندی گوگل داشته باشد چرا که گوگل محتوایی را بارزش میداند که کاربر و خواننده، آنرا با ارزش بداند. به بیانی، رضایت گوگل از محتوای سایت شما در گرو رضایت کاربر و خواننده می باشد. تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی نیاز به استراتژی و هدفگذاری دارد. نمونه های موفق از فعالیت در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، توییتر، لینکدین، نشان از تاثیر محتوا بر ذهن مخاطب دارد. با بررسی شبکه های اجتماعی رقبای موفق، رد پای محتوای هدفمند را حس خواهید کرد، صداقت و روراست بودن با مخاطبانی که ایمیل شما را دریافت میکنند یعنی پس از خواندن محتوای ایمیل دریافتی، وسوسه ادامه و کلیک کردن روی لینک مورد نظر را ایجاد نماید و از آن مهمتر این است که وقتی وارد وب سایت شما می شوند با محتوایی روبرو شوند که انتظار آن را داشتند. .

برای تولید محتوا
چرا محتوا پادشاه است؟

بدون تاریخ انقضا

منظور از محتوای همیشه سبز این است که در هر برهه زمانی ارزش و اعتبار خود را از دست ندهد، به بیانی ساده تر محتوایی که تاریخ انقضا نداشته باشد را محتوای سبز می گوییم.

انگیزه ای برای تولید محتوا

ببشترین انگیزه برای تولید محتوا، سئو و بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو می باشد. رقابت بین وب سایت ها برای کسب جایگاه برتر در گوگل، انگیزه ای شده که مدیران سایت در این رقابت از تمام ظرفیت خود در جهت تولید محتوای با کیفیت و کاربردی استفاده کنند.

مثل خون در رگها

مخاطبان و کاربران سایت شما، مانند خون در رگ های کسب و کارتان می باشند و نوع محتوای مقالات و وب سایت شماست که باعث جذب افراد خواهد شد. پس برای ادامه حیات باید ارزش کیفیت محتوای سایت را جدی بگیرید.

برای محتوای حرفه ای

اگر حرفه ای می خواهید، اولین قدم در تولید محتوای حرفه ای، شناسایی مخاطبین هدف می باشد. برای تولید محتوای حرفه ای باید بر خصوصیات مخاطب نیز تمرکز کرد و با ابزارهای تحلیلی موجود، خصوصیات مخاطبین مثل سن، جنس و... را شناسایی کرد و محتوایی مناسب با آن گروه منتشر نمود.

قیمت تولید محتوا

برای تعداد کلمات در تولید محتوا قیمت نگذارید، محتوا را با کیفیت آن اندازه گیری کنید نه کمیت و مقدار آن. کسی که ارزش محتوا را میداند هیچگاه برای تعداد کلمات محتوا قیمتگذاری نمیکند بلکه بر روی ارزش افزوده و کاربردی بود آن برای خواننده تاکید میکند چراکه حتی یک تیتر کوتاه، میتواند یک کاربر را برای دفعات مکرر به سایت شما هدایت نماید.

سفارش تولید محتوا

با تولید محتوای اختصاصی و یونیک برای وب سایت خود، ترافیک سایت خود را افزایش دهید و به صورت غیر مستفیم روی سئو وب سایت خود فعالیت انجام دهید محتوای سبز در وب سایت می تواند ترافیک سایت را تا چندین برابر بهبود ببخشد و در نتایج دیده شدن سایت ها در نتایج گوگل در رتبه های برتر کمک ویژه ای نماید.

هدف از تولید محتوا

اکثر صاحبان وب‌سایت برای دو دسته از مخاطبان خود محتوا تولید می کنند.

مشتربان بالقوه

موتورهای جستجو

در سالهای قبل این تفاوت بسیار زیاد بود و هر کدام از محتوا از لحاظ نوشتاری با دیگری فرق داشت اما با پیشرفت گوگل این دو دسته از محتوا ها به یکدیگر نزدیک شدند و کیفیت در دو مورد شکل گرفت پس بسیار مهم می باشد که شما محتوایی تهیه نمایید تا هم مورد پسند یک کاربر باشد و هم مورد پسند موتور های جستجو در این روش بهترین گزینه برای تولید محتوای برتر می تواند سفارش تولید محتوا به یک مجموعه ی آشنا با قوانین سئو سایت می باشد.

چرا سفارش محتوای وب سایت

خوراک وب سایت ها همیشه محتوا بوده است و بیان ارتباطی ما با محاطبان و همچنین راه ارتباطی ما با گوگل نیز می باشد به همین دلیل بسیار مهم است که محتوای شما مورد توجه بسیاری از کاربران و همچنین موتور های جستجو قرار گیرد، شحصی که محتوا را تهیه می کند و مورد استفاده دیگران قرار می دهد باید با بسیاری از المان ها و قوانین نگارشی سئویی وب سایت آشنایی داشته باشد پس ما پیشنهاد می کنیم نوشتن محتوای وب سایت را به شرکت های تولید محتوا با پیشینه و تجربه ی بالا بسپارید تا هر چه سریعتر به ترافیک بیشتر وب سایت خود روبرو شوید.

برای متمایز شدن محتوای وب سایت خود را سفارش دهید

صاحبان وب سایت دنیایی از اطلاعات هستند و نمی دانند با وب سایت خود چه کاری انجام دهند شاید آن ها به قدری مشغول باشند که فراموش می کنند به وب سایت خود رسیدگی کنند، محتوای وب سایت خود را سفارش دهید تا از این دنیای بازاریابی دیجیتال به دور نیوفتید هر روزه با مشتریان خود با محتوای وب سایت ارتباط برقرار کنید اجازه دهید به طور خودکار سئو وب سایت با محتوای ناب در زمینه ی وب سایت شما فعال باشد اگر تصمیم دارید بسیاری از مشتریان را به سمت وب سایت خود هدایت نمایید محتوای وب سایت می تواند مناسب ترین گزینه برای شما و تجارت شما محسوب شود با گذاشتن اخبار و مقالات روزانه، می توانید بسیاری از افراد را به سمت وب سایت خود جذب نمایید.

چرا محتوای وب سایت را به ما بسپارید

هزینه ها همیشه مسائل بسیار مهم در دنیای تجارت بوده است به همین جهت شرکت طراحی وب سایت پایدار سامانه تلاش نموده است تا تولید محتوای وب سایت شما را به طور شگفت انگیزی با کمترین میزان و هزینه تهیه و در اختیار شما قرار دهد تا تمام افراد بتوانند حتی با بودجه ی حداقلی سئو وب سایت خود را انجام دهند.

برای تولید محتوای وب سایت خود با پشتیبانی پایدار سامانه تماس حاصل نمایید.

برای ما پیام ارسال کنید

بیایید درباره وب سایت شما صحبت کنیم

نام و نام خانوادگی
تفن
ایمیل
نام برند
اطلاعات بیشتر در رابطه با نیازتان را برای ما بنویسید