چرا برای وب سایت خود رپورتاژ آگهی ایجاد می‌کنیم؟

ریپورتاژ آگهی.

رپورتاژ آگهی یک تبلیغ غیر مستقیم است! نکته همین‌جاست. شما اطلاعات مفیدی را به مشتریان خود ارائه می دهید که در کنار دنبال کردن کل محتوا با اشتیاق و بدون فکر کردن به تبلیغات، اعتماد بیشتری به شما خواهد کرد.

برای سفارش ریپورتاژ
ریپورتاژ آگهی
رپورتاژ برای تمام تجارت‌ها مخصوصا تجارت‌های آنلاین ضروری است!

برای آگهی ریپورتاژ چی در نظر دارید؟

وب سایت‌های وبلاگ محبوب با هزاران بازدید کننده روزانه، جایی که رپورتاژ شما به هدف ایجاد ترافیک ارگانیک برای وب‌ سایتتان منتشر خواهد شد. اگر 50٪ از آنها روی رپورتاژ و لینک شما کلیک کنند، حجم زیادی از ورودی‌ها ارگانیک برای شما ایجاد خواهد شد.

اهمیت رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی یک تبلیغات غیر مستقیم برای ایجاد بک لینک و اعتماد سازی مشتریان با وب سایت خودمان می‌باشد. رپورتاژ آگهی مزایای بسیار زیادی دارد که در زیر به هرکدام را ذکر خواهیم کرد.

خدمات گوکل ادز
برای آگهی ریپورتاژ چی در نظر دارید؟

افزایش ترافیک ارگانیک

با رپورتاز آگهی می‌توان به صورت غیر مستقیم و اصولی با مشتریان و مخاطبان خاص ارتباط بر قرار کنید با رعایت استاندارها و بایدهای رپورتاژ آگهی می‌توانید مشتریان ارگانیک و ترافیک طبیعی برای وب سایتتان ایجاد نمایید.

برندسازی

نقل قول‌ها و یا تبلیغاتی که به صورت دهان به دهان می‌باشند همیشه بیشتر از تبلیغات به صورت مستقیم بر روی مخاطبان خاص تاثیر گذار بوده‌است، در رپورتاژ آگهی با ارتباط موثر و معرفی از طریق وب‌سایت‌های دیگر شرایط مفیدتری را برای ارتباط با کاربران شما فراهم کرده است.

بهبود سئو

سئو وب سایت را می توان بهبود صفحات محتوایی و صفحات وب سایت در جهت رضایت کاربران توضیح داد، اما برای توضیح بهتر در این زمینه به اسلایدر سئو خارج صفحه مراجعه فرمایید.

ارائه خدمات رپورتاژ

تبلیغات یکی از عناصر اصلی موفقیت و پیشرفت بیزینس‌ها و برندها محسوب می‌شود. مهم نیست که در چه جایگاهی از آگاهی از کسب‌وکار هستید و چقدر درآمد کسب می‌کنید. تبلیغات باید عضوی از بدنه‌ی کسب‌و‌کارتان باشد و برای آن بودجه اختصاصی درنظر بگیرید. مهم نیست که به بزرگی برندهایی مثل نایکی یا آدیداس هستید، یا مک‌دونالدی هستید با میلیون‌ها مشتری در سراسر دنیا؛ برای ماندن در کورس و حفظ رقابت با سایر رقبا باید تبلیغ کنید و همواره در دیدرس عموم باشید.

دنیای تکنولوژی، دنیای تغییرات!

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به‌دنبال محصولی بوده‌اید که قبلا تجربه خرید آن را نداشته‌اید. در این شرایط به حافظه خود رجوع کرده و یا از اطرافیانتان درباره بهترین برند فلان محصول پرس‌وجو می‌کنید. با یادآوری نام یک برند که در تبلیغی که در بیلبورد یک خیابان دیده بودید، اقدام به خرید همان برند از محصول می‌کنید. درحالی که شاید برند گمنام دیگری که تاکنون تبلیغی برای برند و محصولات خود انجام نداده است، کیفیت بالاتری را ارائه کند. در این‌جا شرکت اول، به‌نوعی برد کرده است و قطعا سهم بازار بیشتری نسبت به فروشنده دومی کسب می‌کند.

اما امروزه شکل و نوع تبلیغات به‌کلی تغییر کرده است و روزانه هوشمندتر می‌شود. به‌طوری که دیگر نیاز نیست با بودجه‌های غول‌آسا، تبلیغات وسیع انجام داد. درگذشته ما مخاطبان ناشناخته‌ای داشتیم که صرفا تبلیغمان را برای آن‌ها به‌نمایش می‌گذاشتیم؛ به امید این‌که روزی از ما خرید کنند. اما امروزه شیوه و نوع تبلیغات و کسب‌و‌کارها تغییر کرده است. به‌طوری‌که کافیست هنگام نیاز مشتری، ما درآن‌جا حضور داشته باشیم و بهترین محصول را در بهترین زمان ممکن، ارائه کنیم.

معجزه‌ای به‌نام سئو!

در سال‌های اخیر، رقابت بسیاری از کسب‌و‌کارهای نوین، رقابت برسر جایگاه‌های برتر گوگل بوده است. چراکه با حضور در جایگاه‌های برتر، درآمد و آگاهی از برند (Brand Awareness) را باهم کسب می‌کنیم و این وضعیت، ایده‌آل است! شرکت‌های بزرگ دنیا با پرداخت مبلغ‌های هنگفت و تلاش برای استخدام نیروهای متخصص برای انجام کارهای سئو و رپورتاژ، سعی می‌کنند فاصله خود را با سایر رقبا بیشتر کنند اما این به‌این معنی نیست که شرکت‌های کوچک‌تر نباید تبلیغ کنند.

با تغییر شکل تبلیغات، انواع تبلیغات نوین جایگزین نسخه‌های قدیمی شده‌اندو رپورتاژ یا بک‌لینک، نوعی از نسخه‌ی جدید تبلیغات است که هدف کلی آن، افزایش اعتبار وب‌سایتمان و صعود به جایگاه بالاتری در گوگل انجام می‌گیرد. بدین شکل که با انتشار یک مقاله‌ی غنی و مفید در یکی از وب‌سایت‌های معتبر، باتوجه به استراتژی و برنامه‌ی خاصی که از قبل تعبیه شده است، به وب‌سایت خودمان لینک می‌دهیم. همین خرید و فروش لینک، چالشی برای کارفرمایان ساخته است که از کجا لینک بخرند؟ چه قیمتی بخرند؟ چه زمانی بخرند؟ چه محتوایی و با چه کلماتی لینک بگیرند و ده‌ها سوال دیگر که حتی ممکن است آن‌ها را از خرید بک‌لینک منصرف کند. از طرفی، در ابتدای راه وب‌سایت، باید در هزینه‌ها صرفه‌جویی کرد، بنابراین نمی‌توان از پس مخارج و حقوق یک متخصص سئو و وب‌سایت به‌خوبی برآمد. تمامی این مشکلات را برایتان بازگو می‌کنیم که ممکن است تلخ و مایوس کننده باشد، اما نگران نباشید چون دوای دردتان پیش ماست!

رپورتاژ، دوپینگ وب‌سایت شما!

بهتر است کمی بیشتر با رابطه‌ی سئو و رپورتاژ آشنا شویم! همان‌طور که بدن به ویتامین نیاز دارد گاهی در روند سئو نیز نیاز داریم تا وب‌سایت را از حالت کرختی و راکدی دربیاوریم. به‌نوعی وب‌سایت نیاز به یک هُل دارد، یک جهش، یک انرژی مضاعف! خصوصا اگر آدم صبوری نیستید، پس حتما به رپورتاژ نیاز دارید.

بدون رپورتاژ می‌توان سئو را انجام داد؟ جواب این سوال مثبت است و می‌توان بدون رپورتاژ وب‌سایت را بهینه کرد، اما زمانی که برای بهینه‌سازی بدون بک‌لینک صرف می‌شود، بسیار طولانی‌تر از بازه‌ایست که بک‌لینک خوب داریم. همچنین ممکن است در طول مدتی که وب‌سایت شما درحال انجام فعالیت‌های سئوست، وب‌سایت دیگری با بودجه‌ای بزرگ‌تر و با بک‌لینک‌های بیشتر از شما جلو می‌زند؛ درحالی‌که شما می‌توانستید با هزینه کم‌تر نسبت رقیب، باتوجه به قدمت وب‌سایتتان و اعتبار کسب شده بیشتر، جایگاه خود را تثبیت کنید و مانع از سبقت او شوید.

با تمام این اوصاف، رپورتاژ مثل یک ویتامین یا یک دوپینگ سالم برای وب‌سایت شماست که شما را زودتر به درآمد و جایگاه بالاتر می‌رساند. پس بهتر است نسبت به خرید آن‌ها اقدام کرد. اما حقیقتی که سعی داریم بیان کنیم این است که همانند تمامی کالاها و سرویس‌های دیگر، قیمت‌های بک‌لینک و رپورتاژ سربه‌فلک کشیده است و درحالی که سال‌های پیش می‌توانستید با یک‌پنجم قیمت، یک بک لینک عالی داشته باشید، به تناسب همان باید هزینه‌ای به‌مراتب بیشتر برای آن درنظر گرفت. اما امروز هم می‌توان با بودجه‌ای معقول و مستمر هم می‌توان کارهای بزرگ کرد!

از نهال وب‌سایت خود، یک درخت پربار بسازید!

وب‌سایت‌های موفق ایران و دنیا، در ابتدا با خرید بک‌لینک‌های متفاوت به اعتبار و جایگاه‌های عالی رسیده‌اند؛ اما نه هر بک‌لینکی! پروسه خرید بک‌لینک و رپورتاژ، باید توسط متخصصان وب‌سایت و در زمان‌های خاصی انجام شود تا از هزینه اضافی جلوگیری شود. همچنین باید با بررسی بک‌لینک‌ها، ارزش آن‌ها را باهم مقایسه کرد و با کم‌ترین هزینه، بهترین بک‌لینک را خریداری کرد. باید بدانیم که چطور و چگونه و باچه محتوایی بک‌لینک بگیریم که نه گوگل را دچار شک کنیم، و نه برضد وب‌سایتمان عمل کنیم. گاهی رپورتاژهای بد و غیراستاندارد می‌توانند صدمات زیادی به وب‌سایتمان وارد کنند و حتی باعث نابودی آن شوند. پس از همین ابتدا برای نهال وب‌سایت خود، باغبانی خبره بیاورید تا درختی پربار تحویلتان دهد!

لطفا در خرید خود دقت فرمایید!

اگر قصد دارید این‌گونه خدمات را به آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ یا افرادی بسپارید تا برایتان انجام دهند باید توجه داشته باشید که شیوه‌کار آن‌ها چگونه است و تجربه‌اشان در حوزه سئو و مدیریت وب‌سایت چقدراست. برای ملموس‌تر شدن این معیارها به تعدادی از این مواد می‌پردازیم:

  • سعی کنید مجموعه‌ای که انتخاب می‌کنید، رزومه خوبی در صنعت سئو داشته باشد و با همکاری با دیگر برندها و شرکت‌ها، امتحان خود را پس داده باشند.
  • سال‌های فعالیت این مجموعه نشان از اعتبار و اصالت آن در این حوزه است و حس اطمینان را به‌شما القا می‌کند.
  • برای تک‌تک فعالیت‌های وب‌سایتتان برنامه بریزند و استراتژی دقیقی را آماده نمایند.
  • سئوی وب‌سایتتان را مستمر و هدفمند پیش‌ببرند.
  • به‌صورت ماهانه با گزارشات و ریپورت‌های مختلف، شما را در جریان امور کاترهای انجام شده قرار دهند.
  • هزینه معقولی داشته باشند.
  • و مهم‌تر از همه، دلسوز کسب‌و‌کارتان باشند.
  • بنابراین باید سعی کرد به فرد یا افراد درستی اعتماد کرد و مسئولیت امور مربوط به رپورتاژ را به آن‌ها سپرد. چراکه ممکن است با تجربه‌ی ناکافی و یک کم‌کاری یا اضافه‌کاری، زحمات چندین‌ساله وب‌سایتمان به‌باد رود. درنهایت باید همان شعار آشنا را که روی دیوار بوتیک‌های قدیمی نصب شده بود را باهم مرور کنیم.

«لطفا در خرید خود دقت فرمایید! جنس فروخته شده پس‌گرفته یا تعویض نمی‌شود!»

پایدار سامانه، بهترین انتخاب شماست!

حال قصد داریم مجموعه پایدار سامانه را، با افتخار به شما معرفی کنیم. این مجموعه با فعالیت خود در زمینه سئو و طراحی وب‌سایت، از سال 1382 افتخار همکاری با برندها و شرکت‌های بسیاری را داشته است که هم اکنون در امور مربوط به رپورتاژ آماده خدمت رسانی می‌باشد. ما به تجربه و تخصص خود در این زمینه ایمان داریم و به شما تضمین می‌دهیم که با تمامی قوا برای موفقیت شما قدم برداریم. برای ارتباط با متخصصان فروش ما برای امور رپورتاژ، تماس بگیرید.

سئو خارج از صفحه

سئو خارج از صفحه یا سئو خارجی به تمام تکنیک‌ها و روش‌های که برای بهبود صفحات وب‌سایت شما در خارج از وب‌سایت شکل میگیرند سئو خارجی می‌گویند.

سئو از 3 بخش: داخلی، خارجی، تکنیکال تشکیل شده است که هر یک از آن‌ها مکمل دیگری خواهد بود که رپورتاژ آگهی یکی از این گزینه‌ها برای سئو خارجی محسوب می‌شود که مهمترین آنها دریافت بک لینک از وب‌سایت‌های رتبه بندی است. بنابراین باید رپورتاژ آگهی را یکی از گزینه‌های برتر برای دریافت بک لینک از وب‌های دیگر دانست.

دریافت بک لینک از وب‌سایت‌ها یک موضوع بسیار رقابتی است که در حوزه‌ی سئو کلاه سفید استانداردهای خاص خود را دارد به همین منظور بسیار اهمیت دارد ان را به شرکت سئو با تجربه‌ای بسپارید که با تمام المان‌های آن آشنایی دارد.

توجه: این موضوع با دریافت بک لینک در سئو کلاه سیاه به اشتباه تعریف نشود.

سئو و ارتباط آن با رپورتاژ

سئو آسان است اما راه طولانیی را در پیش دارد، بنابراین باید صبور باشید تا رتبه‌های بالای گوگل را به دست آورید. رپورتاژ، تبلیغات کلیکی و بنری، تبلیغات گوگل ادز و دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ راه‌های میان‌بری هستند که گوگل برای نتیجه بهتر سریعتر در اختیار ما قرار داده‌اند و باید در کنار سئو برای پیشرفت سریعتر و اصولی‌تر از گزینه‌های این چنینی استفاده نمود.

رپورتاژ به صورت کاملا مستقیم با بر روی ورودی‌های وب‌سایت شما تاثیر دارد اما این موضوع به شرط رعایت تمام استاندارهای تبلیغات رپورتاژی مثمر ثمر خواهد بود ولا غیر.

تبلیغاتی پایدار با ما

شرکت پایدار سامانه با یک دهه تجربه در زمینه تبلیغات آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز در زمینه‌ی دیجیتال مارکتینگ و دیگر تبلیغات می‌باشد.

قیمت و تعرفه رپورتاژ آگهی

هر وب سایتی برای نمایش برند و محصول شما، هزینه‌ای را از شما دریافت خواهد که این موضوع با توجه به میزان جایگاه وب سایت، و گزینه‌هایی مانند قدرت دامنه یا همان (Domain Authority) و یا قدرت صفحه (Page Authority) متفاوت است، عموما برای انتشار رپورتاژ آگهی در صفحه‌ی وب سایت دیگر به این دو گزینه توجه خواهد شد.

قیمت رپورتاژ

هزینه و قیمت رپورتاژ آگهی در ایران از 300 هزار تومان تا 3.000.000 تومان متغیر است که افراد مختلف و یا شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ بنا به استانداردهای خودشان انتخاب برای برای سئو وب سایت را شکل خواهند داد.

برای ما پیام ارسال کنید

بیایید درباره وب سایت شما صحبت کنیم

نام و نام خانوادگی
تفن
ایمیل
نام برند
اطلاعات بیشتر در رابطه با نیازتان را برای ما بنویسید