اوبونتو

اوبونتو

Ubuntu

Ubuntu یک سیستم عامل محبوب و تخصصی برای برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان وب است. امکانات اسکریپت نویسی و دسترسی به هسته لینوکس امکان ساخت ابزار های اتومیشن بسیاری را برای ما فراهم می کند.

اوبونتو

اوبونتو یکی از سیستم‌عامل‌های لینوکس محبوب است که بر پایه توزیع دبیان ساخته شده است. این سیستم‌عامل با ظاهر کاربری ساده و کارایی بسیار بالا شناخته می‌شود و برای استفاده در کامپیوترهای شخصی، سرورها، دستگاه‌های همراه و حتی پلتفرم های ابری مناسب است. ما در شرکت در محیط توسعه از این سیستم عامل استفاده میکنیم و تمامی افراد تیم به دستورات لینوکس و استفاده حرفه ای مسلط هستند

اوبونتو رایگان است و با داشتن مخزن نرم‌افزاری بزرگی که شامل هزاران برنامه و ابزار مفید است، به برنامه نویسان ما امکان می‌دهد تا نیازهای خود را به آسانی برطرف کنند. علاوه بر این، اوبونتو از یکسری اصول مهم متن‌باز پیروی می‌کند که به ما این امکان می‌دهد تا آن را برای هر نیاز خاصی سفارشی سازی هایی انجام دهیم و به‌روزرسانی‌های رایگان و پشتیبانی جامع از جمله ویژگی‌های اصلی آن هستند. اوبونتو یک انتخاب عالی برای برنامه نویسان است که به دنبال یک سیستم‌عامل پایدار، امن و انعطاف‌پذیر هستند.

ما بر روی لیونوکس ابزار های بسیار کاربردی و توسعه داده ایم که بخش خیلی زیادی از کارهای روتین برنامه نویسان را بصورت خودکار ماشینی انجام می دهد که ارزش بسیاری را برای ما خلق کرده است، این دقیقا به سود مشتری های عزیزمان هم هست که هم هزینه توسعه نرم افزار و وب سایت ها را به شدت کاهش می دهد و همچنین سیستم های با پایداری بالا خواهند داشت.

در واقع اوبونتو و یا بهتر است بگویم لینوکس، محیطی ایده‌آل برای توسعه، تست و اجرای برنامه‌های نرم‌افزاری فراهم می‌کند. استفاده از اوبونتو در محیط توسعه‌ی (Development Environment) ما به ما امکان می‌دهد که با سرعت و کارایی بالا به تولید نرم‌افزار بپردازیم.

با استفاده از اوبونتو در محیط توسعه، ما با سرعتی باورنکردنی وب سایت ها و نرم‌افزار های خود را توسعه می‌دهیم، بخش بسیار زیادی را از جمله راه اندازی اولیه، ایجاد دیتابیس، تنظیم وب سرور، نصب گواهینامه SSL و ده ها کار دیگر که ممکن است روز ها زمان یک برنامه نویس را بگیرد تا محیط اولیه را فقط برای شروع یک پروژه به آن نیاز دارد با چند دستور از پیش تعریف شده در اختیار داریم.

تست های برنامه نویسی بسیاری را که در شرکت آنها را تحت عنوان Policy می شناسیم ناظر کیفی و کد های برنامه نویسان عزیز هستند و خطا ها و ایرادات احتمالی را بصورت ماشینی به آنها گوشزد می کند و تا عدم رفع آنها همیشه پیام های هشداری را به آنها نمایش می دهد.

این سیستم‌عامل با ارائه‌ی امکاناتی مانند پشتیبانی بسیار خوب از Docker و کانتینر ها، به ما کمک می‌کند تا فرآیند توسعه و اجرای نرم‌افزارهایمان را بهبود بخشیم و در کمتر از یک ساعت از یک سیستم خام و خالی به محیط آماده توسعه که برنامه نویس بتواند کار خود را به راحتی پیش ببرد می رسیم که بسیار ارزشمند است و شرکت هایی که برای روز ها درگیر راه اندازی سیستم برای برنامه نویسان جدید هستند این موضوع را به راحتی درک خواهند کرد.

با تمرکز بر توسعه‌ی برنامه‌های نرم‌افزاری بر روی اوبونتو، ما به دستیابی به محصولاتی با کیفیت و عملکرد بالا می‌پردازیم که نیازهای شما را برآورده می‌کنند و تجربه‌ی کاربری شما را بهبود می‌بخشند.

سایر تکنولوژی ها

اوبونتو

اوبونتو

اوبونتو

اوبونتو

اوبونتو

اوبونتو

اوبونتو

اوبونتو

اوبونتو

اوبونتو

اوبونتو

اوبونتو

اوبونتو

اوبونتو

اوبونتو

اوبونتو