خدمات طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن موبایل.

با طراحی اپلیکیشن، برندتان را یک قدم به مخاطب نزدیکتر کنید تیم ما خدمات طراحی انواع اپلیکیشن، مشاوره خدمات طراحی اپلیکیشن سفارشی: موبایل و وب را ارائه می دهد. این برند و اعتبار شماست

با ما تماس بگیرید
طراحی اپلیکیشن موبایل

ساخت اپلیکیشن چرا؟

در توسعه تجارت‌ها و استارت آپ باید به این موضوع پرداخت که روش‌های سنتی همیشه پاسخ‌گو نیستند و باید یه قدم رو به جلو حرکت کرد و به دنیای تکنولوژی قدم برداشت با طراحی اپلیکیشن می‌توانید تجارت خود را گسترده‌تر کنید.

در حال حاضر جمعیت کاربران موبایل یا تلفن همراه در سراسر جهان بیش از 1 میلیارد نفر است. دلایلی که هر صاحب کسب و کار به یک اپلیکیشن نیاز دارد.

راحتی کار با اپلیکیشن

کاربران تلفن‌های هوشمند زمان بیشتری را به صورت آنلاین می گذرانند. استفاده از اپلیکیشن‌ها بسیار راحتتر از نرم افزارهای تحت وب می‌باشد پس ما پیشنهاد می‌کنیم در کنار طراحی نرم افزار های تحت‌وب و طراحی وب سایت اپلیکیشن خود را طراحی نمایید.

استفاده مکرر از اپلیکیشن‌ها

یک تحقیق نشان می دهد که کاربران تلفن های هوشمند روزانه حداقل 162 دقیقه در چندین اپلیکیشن صرف می کنند.

همین آمار نشان دهنده‌ی الزام طراحی اپلیکیش برای تجارت‌های خاص و استارت آپ‌های مورد نیاز می‌باشد.

با بررسی نیاز مشتریان و کاربران خود می‌توانید متوجه نیاز طراحی اپلیکیشن در تجارت خود شوید.

کمک به برند شما

داشتن یک اپلیکیشن موبایل می تواند به افزایش دید کسب و کار و ترویج رشد تجارت کمک کند.

مهم‌ترین موضوع در کل تجارت‌ها و در اصل بازاریابی دیجیتال برندینگ می‌باشد.

تمام مدیران موفق به برند شدن خود و تجارت خود می‌اندیشند...

پلتفرم های اپ موبایل

توسعه اپلیکیشن iOS

با طراحی اپلیکیشن iOS سهم بازار هدف قشر پر درآمد را تسخیر کنید.

طراحی اپ iOS

توسعه اپ Android

با طراحی اپلیکیشن اندروید فرصت‌های بیشتری برای خود بخرید

طراحی اپلیکیشن همراه ANDROID

طراحی اپلیکیشن خدماتی پایدار

نکات مهمی که در طراحی اپلیکشن باید بدانید!

ابزاری مناسب برای بازاریابی

قدرت بیشتر در بازاریابی، اپلیکیش یک ابزار بازاریابی مناسب میباشد، از اپلیکیشن‌های موبایل می‌توان به عنوان ابزاری برای بازاریابی برای رسیدن به مصرف‌کنندگان و مشتریان هدف استفاده کرد. صاحبان مشاغل برای دستیابی به مشتریان جدید نیازی به چاپ بروشورهای گسترده ندارند زیرا برنامه‌های تلفن همراه می‌توانند داده‌های ارزشمند بازاریابی را به شما گزارش دهد.

شرکت‌ها به طور منظم دستگاه‌های جدید تلفن همراه را ایجاد می‌کنند و گزینه‌هایی را که در اطراف توسعه برنامه‌ها وجود دارد بسیار گسترده‌تر می‌کند. ما به شما کمک خواهیم کرد که کدام سیستم عامل مناسب برای نام تجاری شما باشد و یک برنامه برای مطابقت با انتظارات خود بسازید.

ما در حال حاضر با طراحی اپلیکیشن بر روی سیستم عامل‌های iOS و Android آشنایی داریم و یک برنامه را توسعه می‌دهیم که به عنوان یک توسعه دهنده شرکت شما در آن سیستم عامل‌ها عمل می‌کند. توسعه دهندگان ما با شما کار خواهند کرد تا ارزیابی کنند که کدام سیستم عامل به بهترین وجه نیازهای کسب و کار شما و همچنین مشتریان شما مطابقت دارد. این که آیا این اپلیکیشن در iOS، Android یا هر دو است، ما می‌توانیم یک اپلیکیشن تلفن همراه طراحی نماییم که به بهترین وجه به مشتریان شما و مارک رو به رشد شما کمک کند.

کمک به افزایش فروش

از اپلیکیشن‌های موبایل برای افزایش فروش کالاها و خدمات و سود بیشتر استفاده کنید. پیتزا دومینیو انگلستان پس از انتشار اپلیکیشن موبایل خود فروشش را 28 درصد افزایش داد. تقریباً نیمی از سفارشات آنلاین در برنامه‌های تلفن همراه انجام می شود.

مخاطبان با استفاده از منوها در اپلیکیشن به راحتی می‌توانند از طریق برنامه تلفن همراه خود خدمات منحصر به فرد خودشان را دریافت کنند. توسعه دهندگان اپلیکیشن ما به طور استراتژیک از اپلیکیشن شما حفاظت می‌کنند، شرکت پایدار سامانه سعی خود را کرده است تا با استانداردهای بروز و استفاده از UI و UX به روز تجربه‌ی خوبی را برای مشتریان شما ایجاد کند، به طوری که آنها می توانند به طور طبیعی از طریق برنامه تلفن همراه خود بدون هیچ گونه غرق شدن حرکت کنند.

ما می‌توانیم نیازهای هر دو طرف (شما صاحب استارت آپ و مشتریان شما) را با سازماندهی تمام آن چیزی را که می‌خواهید شکل دهیم توسعه‌دهندگان اپلیکیشن ما می توانند یک تجربه منحصر به فرد ایجاد کنند که برای مخاطبان جدید نیز بسیار راحت خواهید بود.

طراحی اپلیکیشن برای برند شما

اپلیکیشن ها با استفاده از ایجاد ویژگی‌هایی که مشتریان می توانند به راحتی عاشق آن شوند به افراد در ایجاد آگاهی و شناخت برند کمک کنند. پیشنهادات و تبلیغات درون برنامه از طریق برنامه‌های تلفن همراه می تواند مشتری را درگیر و تمایل به حمایت از آن کند.

اپلیکیشن شما می‌تواند خوش آمدی برای ورود افراد و شناخت بیشتر شود.

شما هرگز خانه‌ای بدون نقشه‌های معماری نمی سازید شما برای ساخت یه ساختمان هدف و برنامه‌ی مشخصی دارید، و همین طرز تفکر در مورد طراحی اپلیکیشن وب نیز صادق است برای ساخت یک اپلیکیشن همیشه هدفی خوابیده است که مهمترین آن برای برند خودمان است. قبل از اینکه به سبک یا عناصر طراحی فکر کنیم، زمان زیادی را صرف بررسی اهداف، انتظارات و درک مخاطب هدف می کنیم.

زمان و هزینه‌ی زیادی را برای تبلیغات باید کرد تا به یک برند معروف مانند دیجی کالا، اسنپ، علی‌بابا و... از این موارد تبدیل شویم.

شاید شما، اسنپ‌ها و علی باباهای بعدی باشید که به عنوان مثال در حوزه‌ی دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات نام‌تان برده می‌شود...

ارتباط موثر با تمام مشتریان

با تولید اپلیکیشن اندروید و iOS دسترسی شما به مشتریان بالقوه افزایش می یابد زیرا بیش از یک میلیارد از جمعیت جهان کاربران تلفن‌های هوشمند هستند. با یک اپ ساده می توانید اعلان‌های تخفیف وپیشنهادات تبلیغاتی را به طور همزمان برای همه مشتری‌های خود ارسال کنید.

چهارچوب و ستون اصلی تجارت‌ها مشتریان می‌باشند یک مشتری می‌تواند تاثیر بسیاری بر کسب و کار شما قرار دهد، همیشه نظر مشتریان باید برای شما اهمیت داشته باشد و همچنین شرایط ایدهآل و مناسبی برای دسترسی آن‌ها با خدمات خودتان ایجاد نمایید، شما به عنوان مدیر یک وب‌سایت با تمام گزینه‌های برتر برای ارتباط موثر با تمام مشتریان را پیدا کرده و دنبال گزینه‌ی برتر برای تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان بالفعل پیدا کنید، طراحی اپلیکیشن، طراحی سامانه های تحت وب و... می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای شما عنوان شود اما شاید کافی نباشد.

ما با ارائه مکرر به‌روزرسانی‌های UI/UX بر اساس داده‌های تجربه کاربر، چشم‌انداز طراحی اپلیکیشن ایده‌آل را درک و پیاده سازی می‌کنیم.

برای ما پیام ارسال کنید

بیایید درباره وب سایت شما صحبت کنیم

نام و نام خانوادگی
تفن
ایمیل
نام برند
اطلاعات بیشتر در رابطه با نیازتان را برای ما بنویسید