برای طراحی اپلیکیشن گوشی اندروید تا به حال اقدام نموده اید؟

طراحی اپلیکیشن اندروید.

برای طراحی اپلیکیشن های اندرویدی می توانید معرفی و ارائه خود را در سطح جهانی بالا ببرید

برای سفارش اپلیکیشن اندروید
طراحی اپلیکیشن اندروید

طراحی اپلیکیشن اندروید

ما برای طراحی اپلیکیشن اندروید Android، برنامه نویسان و توسعه دهندگان حرفه‌ای را به کار گرفتیم:

  • جدیدترین اخبار شرکت یا محصولات جدید و فروش ویژه خود را از طریق ارسال نوتیفیکیشن در اپلیکیشن به مشتریان خود اعلام نمایید.
  • با طراحی اپلیکیشن تلفن همراه، برای مشتریان خود یک تجربه جدید و شیرین را رقم بزنید.
  • مسئولیت طراحی اپلیکیشن برای کسب و کارتان را به یک تیم حرفه‌ای بسپارید و به فکر اختلاف هزینه اندک آن در بین چند شرکت طراح اپلیکیشن نباشید.

مزایای طراحی اپلیکیشن اندروید

مخاطب جهانی

با توجه به وجود گوگل استور و دیگر فروشگاه‌های فروش اپلیکیشن اندروید، این امتیاز را خواهید داشت تا با ارائه اپلیکیشن اندروید از همه جای دنیا در دسترس همگان بوده و محصولات و خدماتتان را به جهانیان عرضه کنید.

با طراحی اپلیکیشن موبایل توسط یک تیم توسعه دهنده حرفه‌ای و کارآمد میتوانید بدون محدودیت مکانی و زمانی محصولات یا خدماتی که قابل عرضه است را به مخاطبین خود ارائه نمایید.

شرکت پایدار سامانه به عنوان یک طراح اپلیکیشن موبایل همیشه به دنبال ابزار مناسبی بوده‌است که طراحی‌هایش را برای تجربه کاربر نهایی ارزشمند کند.

بروزرسانی و مدیریت آسان

با یک بار طراحی اپلیکیشن اندروید، برای همیشه از بروزرسانی اطلاعات آن خلاص می شوید. کافیست محصولات یا خدمات خود را در پنل مدیریت وب سایت یا فروشگاه اینترنتی خود بروزرسانی کنید، آنگاه به صورت خودکار کلیه داده های اپلیکیشن شما بروز رسانی خواهد شد.

تمامی تجارت‌ها بعد از طراحی اپلیکیشن نیاز به توسعه آن خواهند داشت. احتمالاً می‌خواهید این اپلیکیشن خودرا در فروشگاه اپل‌اپ استور و گوگل پلی نیز به اشتراک قرار دهید.

اما باید این را بدانید در طراحی اپلیکیشن برای سیستم عامل iOS باید متفاوت‌تر عمل کنید.

و این نکته را نیز در نظر بگیرید که Apple تنها سهم ایالت متحده آمریکارا در دست دارد اما اندروید در کل جهان تسلط خواهد داشت در این صورت باید شما به بازار هدف خود توجه کنید.

صرفه جویی در هزینه

شاید در ابتدای کار قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل ذهنتان را درگیر نماید ولی اگر واقع بین باشید با کمی تامل پی خواهید برد که یکی از مزایای طراحی اپلیکیشن تلفن همراه، حذف هزینه‌های طراحی کاتالوگ، بروشور و قسمتی از هزینه‌های تبلیغات شماست که با طراحی اپ موبایل میتوان قسمتی از این هزینه‌ها را پوشش داد.

شاید در ابتدای کار قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل ذهنتان را درگیر نماید ولی اگر واقع بین باشید با کمی تامل پی خواهید برد که یکی از مزایای طراحی اپلیکیشن تلفن همراه، حذف هزینه‌های طراحی کاتالوگ، بروشور و قسمتی از هزینه‌های تبلیغات شماست که با طراحی‌اپ موبایل میتوان قسمتی از این هزینه‌ها را پوشش داد.

با طراحی اپلیکیشن‌تلفن همراه شما به نفع خود و همچنین هزینه و زمان صرفه‌جویی کرده‌اید این مورد می‌تواند ارتباط با مشتریان را برای شما راحت‌تر و همچنین سریع‌تر شکل دهد.

پس تامل نکنید و همین امروز اقدام کنید...

ارتباط با مشتریان

همانطور که همه ما شاهد هستیم امروزه تلفن همراه و استفاده از اپلیکیشنهای موبایل اندروید و ios با زندگی ما انسان‌ها در هر رده سنی از کودک تا میان سال و کهن سال به اندازه قابل توجهی گره خورده و حتی در بسیاری اوقات مجبور به استفاده از اپ های مختلف خواهیم بود. با کمی تامل میتوان به این اتفاق به چشم یک فرصت نگاه کرد، فرصتی که میتواند در برقراری ارتباط با مشتریان و یا جذب مخاطبین جدید از آن بهره برد.

ارتباط با مشتریان مسئله‌ای است حیاتی چرا که تمام تعاملات کاری و تجاری ما بر اساس و پایه‌ی رضایت مشتریان شکل خواهد گرفت به همین منظور برای ارتباط بهتر با مشتریان طراحی‌سایت و یا تولید نرم افزار و طراحی اپلیکیشن بسیار موثر خواهد بود.

به دنیای دیجیتال مارکتینگ خوش آمدید...

برای ما پیام ارسال کنید

بیایید درباره وب سایت شما صحبت کنیم

نام و نام خانوادگی
تفن
ایمیل
نام برند
اطلاعات بیشتر در رابطه با نیازتان را برای ما بنویسید