خانهخدماتطراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن موبایل | طراحی اپ اندروید و iOS.

ما برنامه‌های کاربردی تلفن همراه را به عنوان یک نرم‌افزار مستقل که برای یک دستگاه تلفن‌همراه طراحی‌شده و وظایف خاصی را برای کاربران تلفن‌همراه انجام می دهد، تعریف می کنیم. ما در این کار تخصص داریم...

سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن

با طراحی‌اپلیکیشن تلفن همراه، همیشه و در همه‌جا در دستان مشتری وگاهی در جیب او حضور خواهید داشت.

شب هنگام وقتی همه خوابند، شما تا سپیده صبح بالای سر مشتری بیدارید اینها یعنی "فرصت دیده‌شدن فرصت برندشدن" با طراحی‌اپلیکیشن موبایل پیشنهادات جدید خود را بی‌واسطه به مشتری ارائه دهید.

طراحی اپ موبایل

اپلیکیشن موبایل، که بیشتر به عنوان اپلیکیشن شناخته می شود، نوعی نرم افزار کاربردی است که برای اجرا بر روی یک دستگاه تلفن همراه، مانند گوشی هوشمند یا تبلت طراحی شده است.

برنامه‌های تلفن همراه اغلب برای ارائه خدمات مشابه به کاربران در رایانه‌های شخصی خدمت می کنند. برنامه‌ها یا اپلیکشن‌ها معمولاً واحدهای نرم‌افزاری کوچک و مجزا با عملکرد محدود هستند.

طراحی اپلیکیشن اندروید و iOS

طراحی اپلیکیشن اندروید و یا طراحی اپلیکیشن iOS، این استفاده از نرم‌افزار برنامه در ابتدا توسط شرکت اپل و اپ استور آن که هزاران برنامه کاربردی برای آیفون، آی پد و آی پاد تاچ ارائه می دهد، رایج شد و بعد ها وارد سیتم عامل‌های موبایل اندروید شد.

وظیفه اپلیکیشن موبایل

یک اپلیکشن می‌تواند به تنهایی هم برنامه‌های نرم افزاری موبایل، دسکتاپ، تبلت و... تمامی سیستم‌های دیگر باشد اما به صورت مرسوم اینطور بیان شده است که اپلیکشن تنها برای موبایل می‌باشد. شاید شمام بسیار مشاهده کرده باشید که هنگام نصب یک برنامه از وب‌سایت‌های شخصی یک تجارت خاص در پایین صفحه درخواست نرم افزار از شما پرسش می‌شود برای چه سیستم عاملی می‌خواهید. باید برای هر یک از این سیستم عامل‌ها یک نرم افزار جدا طراحی نمود.

طراحی اپلیکشن‌های موبایل و تلفن‌های هوشمند

در هنگام طراحی یک اپلیکیشن نکات بسیار مهمی وجود دارد که باید به آن‌ها توجه که شاید در مرحله‌ی ابتدایی بسیار مهم نباشد اما امروز زمانی است که تکنولوژی رو به سوی رضایت کاربر و راحتی و دسترسی آسان پیش می‌رود به همین منظور بسیار اهمیت تا با تمام استانداردهای طراحی اپلیکشن آشنایی داشته باشید.

نکات مهم در طراحی اپ

  • طراحی با UI ساده بسیار پیشنهاد می‌شود.
  • استفاده از UX راحت.
  • استفاده از دسترسی راحت برای سرعت بخشیدن به عملکر کاربران.
  • ایجاد زیر مجموعه‌ها برای دسترسی راحتتر کاربر.
  • استفاده از صفحه نمایش با کاربری راحت.
  • به حداقل رساندن ورود اطلاعات کاربر.
  • پیش بینی نیاز کاربران.
  • ایجاد ارتباط بصری موثر.
  • بیان ساده مفاهیم و منوها.
  • ایجاد ارتباط موثر بین صفحات.

طراحی اپلیکشن با استاندارهای روز

تمامیه موارد بالا نشان از تجربه‌ی یک تیم قوی و منسجم می‌باشد که در اینجا "پایدار سامانه" ما سعی کرده‌ایم با به حدقل رساندن باگ و ایجاد راحتترین‌ها برای کاربران، اپلیکشن‌های موثری برای تجارت‌ها و استارت‌آپ‌ها ایجاد نماییم.

کاربران در دستان شما با اپلیکشن همراه

با طراحی UI و X موثر می‌توانید راحتری را برای کاربران فراهم نمایید در اینجا در مرحله‌ی ابتدایی "شرکت پایدار سامانه" وایر فریم و طرح اولیه اپ شما را در اختیارتان قرار می‌دهد تا بتواند هم رضایت شما هم کاربران مختص شما را تحت‌شعاع قرار دهد و در مراحل بعدی اقدام به اجرای شرایط ایده‌آل شما خواهد کرد.

طراحی یک اپلیکشن عالی ...

زیبایی جلا بر هرچیزی می‌باشد، ترکیب رنگ‌ها و همچنین راحتی کار با یک اپلیکشن از هر جهتی از نقطه‌ی شروع و وارد شدن کاربر تا تکمیل فرایند یک امر مهم و حیاتی می‌باشد که ملزم بر دسترسی آسان و ارتباط موثر بصری و... است و ما در اینجا در شرکت پایدار سامانه این اطمینان را می‌دهیم جز برای بهترین‌ها کاری نخواهیم کرد.

شرکت طراحی اپلیکیشن پایدار سامانه

با 20 سال تجربه در طراحی نرم افزار و اپلیکشن‌‎های تحت‌وب و اپلیکشن‎‌های همراه با رضایت کامل مشتریان سعی کرده‌ایم شرایطی را برای تمامی تجارت‌ها ایجاد نمایید تا تمامی افراد بتوانند در همه جای دنیا به راحتی هر آنچه نیاز دارند برای پشرفت خود فراهم کنند.

"به همین جهت در کنار شما خواهیم بود."

برای ما پیام ارسال کنید

بیایید درباره وب سایت شما صحبت کنیم

نام و نام خانوادگی
تفن
ایمیل
نام برند
اطلاعات بیشتر در رابطه با نیازتان را برای ما بنویسید