icon-creative-design icon-digital-marketing icon-mobile-apps icon-strategy-consulting icon-website-development

طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل iOS

طراحی اپلیکیشن همراه IOS

مشاغل می توانند از اپلیکیشن IOS برای ایجاد اطلاعات در مورد ترجیحات مشتریان و الگوهای رفتاری آنان استفاده کنند تا بتوانند بر اساس داده‌های انباشته تصمیم‌های مهمی بگیرند. این امر تاثیر گسترده‌ای در افزایش فروش و همچنین بهبود تجربه مشتریان دارد.
اپلیکیشن همراه IOS می‌تواند مکمل وظایف اپلیکیشن اندروید محسوب شود.

 • یادتان باشد که بیشترین کاربران اپلیکیشن‌های ios را قشر پر درآمد جامعه پوشش داده است.
 • طراحی وتولید اپلیکیشن‌های آیفون یعنی یک گام در جهت ورود به تکنولوژی‌های پیشرفته دنیا.
 • افراد خاص عموما گوشی همراه آیفون را دارا می‌باشند.
 • نیاز است برای برندینگ و تجربه کاربری آسان در تمامی سیستم عامل‌ها همراه با کاربران خود باشید.
 • برند شما باید در اپل استور ثبت و در دسترس همگان قرار گیرد.
مشاوره جهت سفارش اپلیکیشن IOS

مزایای توسعه اپلیکیشن iOS

Popularity / Recognition

محبوبیت بسیار بالای سیستم عامل IOS

سیستم عامل تلفن های هوشمند شرکت اپل با نام آیفون IOS در بین کاربران زیادی در همه جای دنیا دارای محبوبیت بالایی می باشد و با طراحی اپلیکیشن ios میتوانید به جمع دوستاران این برند بپیوندید

تا چند سال پیش آیفون آنقدر در ایران شناخته نشده بود از در چند سال گذشته آیفون در دست بسیاری از افراد بوده است از خردسال تا کهن سال به همین جهت در کنار طراحی اپلیکیشن همراه اندروید، طراحی اپلیکیشن همراه IOS بسیاری مهم بوده است.

سیستم عامل‌های IOS برای افراد خلاق است. آیفون در جامعه‌ای کاملاً جدید که به طور خاص و زندگی متفاوتی در دنیای تکنولوژی دارند طراحی شده است، ساخت اپلیکیشن همراه آیفون یک راه ساده و بصری برای نمایش کارها و معرفی تجارت هوشمند خود می‌باشد.

Stability

امنیت در سیستم عامل‌های ios

همانطور که میدانید در بحث امنیت و حریم شخصی کاربران تلفن همراه، اپل و به طور خاص گوشی‌های آیفون که بر روی سیستم عامل IOS  می‌باشند در این موضوع مدعی بوده و این اطمینان را به کاربرانش میدهد که اپلیکیشن‌های ارائه شده در استورهای اپل از لحاظ امنیت و رعایت حریم کاربران مورد تایید این شرکت می باشد.

اپل یک سیستم عامل متفاوت از دنیای تکنولوژی محسوب می‌شود و توانسته در حوزه‌ی خود به طور خاصی عمل کند و امنیت را برای تمام کاربران خود تضمین کند. می‌توان سرسخت‌ترین شرکت نرم افزاری آن را دانست که در بحث نصب و راه‌اندازی یک برنامه بر روی گوشی هوشمند خود به پروتکل‌های متفاوتی توجه نموده است.

آیفون توانسته در بحث امنیت بایدها و نبایدهای متفاوتی را نسبت به دیگر شرکت‌های نرمی افزاری و دیگر شرکت‌های طراحی اپلیکیشن تلفن همراه ایجاد نباید بر خلاف دیگر شرکت‌ها او توانسته کنترل بر روی تمام نرم افزارهای معرفی شده را اعمال کنید.

برای طراحی ایده‌آل بر روی گوشی‌های همراه می توانید با شرکت طراحی نرم افزار و اپلیکیشن پایدار سامانه در ارتباط باشید. 

Rankings and Reviews

رای برنده با افراد بیشتر می‌باشد

در ایران بخش قابل توجهی را دارندگان گوشی های آیفون تشکیل میدهد که نسبت به آمارهای مقایسه شده با کشورهای دیگر این عدد تقریبا مقدار قابل ملاحظه‌ای بوده و مشاغلی که اپلیکیشن IOS را نیز جدی می گیرند از این فرصت به راحتی بهره‌مند خواهند شد.

این تعداد آمار در ایران می‌تواند بخش زیادی از کاربران و مشتریان خاص شما در تجارت شخصی را بهبود ببخشد، طراحی اپلیکیشن به تنهایی برای سیستم عامل خاصی بسیار مفید می‌تواند باشد اما طراحی اپلیکیشن برروی تمام سیستم عامل‌ها به طور یکسان در کنار همدیگر می‌تواند صدایی چند صد برابر برای تجارت و استات‌آپ‌های شخصی ایجاد کند.

به سیستم‌های بزرگ و استارت آپ‌های برند نگاه کنید...
تمامی آن‌ها به تمام اپلیکیشن‌ها و نرم افزارهای تحت وب توجه کرده است، پس نیاز اولیه شما در تجارت شخصی‌تان توجه به تمام اپلیکیشن‌ها و نیاز کاربری می‌باشد.

Design & Development

کیفیت ارائه خدمات

با توجه به نوع قشر استفاده کننده از اپلیکیشن‌های IOS از لحاظ درآمد و مهم بودن کیفیت در ارائه خدمات کمی بالاتر از کاربران اندروید در همه جای دنیا مخصوصا ایران دارد لذا اگر محصولات و خدمات باکیفیت ارائه میدهید حتما اپلیکیشن خودتان را داشته باشید و سیستم عامل IOS را نیز جدی بگیرید.

تفاوت در اپلیکیشن‌های IOS همیشه به چشم می‌خورد. طراحی UI و UX متفاوت ایجاد راحتی پنل‌های مدیریتی و منو و... موضوعی بوده می‌باشد که همیشه با آن روبرو بوده‌ایم.

کاربران آیفون همیشه با برخوردهای متفاوت‌تری را همیشه متوجه بوده‌اند و کیفیت را در ثمره‌ی اول خود مشاهده کرده‌اند پس توقع بهترین هارا دارند.

 • در کنار طراحی وب‌سایت
 • در کنار طراحی نرم‌افزار
 • در کنار اپلیکیشن‌های همراه

به کیفیت‌های بالاتر نیز بی‌اندیشید

 
طراحی سایت اقساطی بدون بهره و سود طراحی سایت اقساطی
شرکت پایدار سامانه پیشرو در خدمات
طراحی و خدمات وب‌سایت
برنده بهترین طراحی سایت
بین المللی awwwards logo
کاندید جشنواره وب
در طراحی سایت iwmf logo
برگزیده طراحی سایت حرفه ای
انوتو awwwards logo
ثبت نام در خبرنامه برای دریافت آخرین ها
در تماس باشید
شرکت پایدار سامانه
تهران، فلکه دوم صادقیه
آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
واحد پشتیبانی
تهران فلکه دوم صادقیه
خیابان جناح، 12 متری چهارم
واحد تولید
تهران، بلوار فردوس غرب
خیابان سازمان برنامه جنوبی
 • فلکه دوم صادقیه
 • آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
 • 021.40440495