icon-creative-design icon-digital-marketing icon-mobile-apps icon-strategy-consulting icon-website-development

طراحی سایت باشگاه ورزشی

اگر مدیر یک باشگاه ورزشی هستید
اگر برای طراحی وب سایت باشگاه خود اقدام نکردید
به شما تبریک می گوییم چون اولین قدم را برداشتید...


بهترین شرکت طراحی سایت
بهترین شرکت طراحی سایت
  • ZEC
  • اسکان خودرو
  • وزارت نیرو
  • مزمز
  • والری
  • آرینا سامانه
  • تکتاز موتور

چند نمونه از سایت های طراحی شده

اجرای پروژه های موفق طراحی وب سایت های باشگاه ورزشی، گواه بر اثبات توانایی یک تیم منسجم خواهد

مشاهده پروژه

نمونه پروژه های طراحی سایت متفاوت
مشاهده لیست کامل

طراحی وب سایت باشگاه ورزشی

طراحی سایت برای باشگاه

امروزه به لطف پیشرفت اینترنت و ارتباطات رقابت بین کسب و کارها وارد فاز جدیدی شده است و مانند گذشته دیگر تبلیغات در مجله ها و روزنامه ها یا حتی بصورت سینه به سینه انجام نمیشود و جذابیتی ندارد. در حال حاضر ارائه خدمات در بستر فضای مجازی بسیار تاثیر گذارتر است خصوصا اگر بتوانید به خوبی به سوالات و نیاز مشتری پاسخ دهید و خلاقیت خوبی در برند سازی داشته باشید. در این صفحه قصد داریم تا شما عزیزان را با خدمت طراحی سایت باشگاه توسط متخصصین پایدار سامانه آشنا کنیم.

راه اندازی سایت باشگاه چه اهمیتی دارد؟

همانطور که گفتیم تمایل افراد در سالهای اخیر به سمت استفاده و کمک گرفتن از فضای مجازی در هر موضوعی بیشتر شده است. یکی از اصول بازاریابی این است که پیشبینی کنیم که خدمات خود را چگونه معرفی کنیم تا بازدهی بالاتری داشته باشد. با توجه به این موضوع زمانی که مشتری در حال تحقیق برای پیدا کردن یک باشگاه خوب و حرفه ای در نزدیک ترین مکان به خودش است یا حتی مشغول بالا بردن اطلاعات خود در مورد موضوعات مرتبط با ورزش است؛ اگر با سایت ورزشی زیبا و کارآمد شما مواجه شود به طور ناخودآگاه جذب کسب و کار شما خواهد شد و چه بسا تبدیل به یک مشتری ثابت و وفادار شود.

ویژگی های مهم سایت باشگاه ورزشی

برای اینکه تبدیل به یک برند پر آوازه در میان طرفداران حوزه کاریتان شوید نیاز است تا نکات مهمی را رعایت کنید:

-در ابتدا یک سایت زیبا به کمک طرح UI حرفه ای داشته باشید تا کاربر مجذوب زیبایی و رنگ بندی سایت شما شود و در ادامه با داشتن UX مناسب و دقیق بتوانید تجربه کاربری خوبی برای بازدیدکنندگان خود به وجود بیاورید تا در آینده نیز علاقه مند باشند برای کسب اطلاعات به سایت شما مراجعه کنند.

-یکی از کارهایی که سایت های زیادی برای دریافت ورودی و رتبه سئو بهتر انجام میدهند تالیف مطالب در مورد موضوعات پر بازدید در حوزه کاری خودشان است. با این روش اگر شخصی در مورد یک تمرین ورزشی سوال داشته باشد، با جستجو آن در گوگل به سایت شما میرسد (مستلزم این اتفاق سئو است) و پس از مطالعه مقاله، با دیگر بخش ها اشنا میشود، حتی ممکن است به دنبال یک باشگاه باشد و باشگاه شما تبدیل به یک گزینه خوب در ذهن او نقش میبندد.

-همانطور که گفتیم هدف از طراحی سایت باشگاه ورزشی مطرح کردن نام باشگاه خود در فضای اینترنت است. پس قرار دادن عکس های باکیفیت از بخش های مختلف باشگاه میتواند یک چشم انداز خوبی برای کاربرانی که قصد انتخاب یک باشگاه را دارند باشد.


برای طراحی سایت اختصاصی و حرفه ای با پایدار سامانه تماس بگیرید. 


امکانات ویژه سایت باشگاه

اگر از آن دسته از باشگاه دارانی هستید که دوست دارید امکانات زیادی برای کاربران و حتی ورزشکاران خود قرار دهید ما برای شما ایده های جذابی در نظر داریم تا با قرار دادن آن در سایت تبدیل به یک غول در صنف خودتان در فضای اینترنت شوید.

- شما میتوانید ورزشکاران خود را در پنل کاربری سایت ثبت نام کنید و اطلاعات آنها را در آن قرار بدهید و همچنین خدماتی مانند رزرو روز، تمدید دوره و...

- ثبت نام ورزشکاران جدید در باشگاه شما میتواند کاملا به صورت اینترنی انجام شود و با تبادل اطلاعات توسط شما و متقاضی تمام کارها به صورت غیر حضوری انجام شود.

- همچنین میتوانید به کمک فروشگاه آنلاین خود و قرار دادن محصولات خود در آن به فروش و کسب درآمد بیشتر بپردازید.

قیمت طراحی سایت باشگاه ورزشی

همانطور که در بالا گفتیم شما میتوانید یک سایت با امکانات و ویژگی های مختلفی داشته باشید و بر اساس همین امکانات قیمت طراحی سایت باشگاه ورزشی نیز متغیر خواهد بود. بطور مثال اگر پنل برای ورزشکاران و فروشگاه به سایت باشگاه شما اضافه شود طبیعتا قیمت آن بالاتر خواهد رفت. میتوانید برای کسب اطلاعات در مورد قیمت طراحی سایت باشگاه با پایدار سامانه در تماس باشید.

اگر شما هم علاقه مند هستید تا با طراحی سایت باشگاه ورزشی توسط یک تیم متخصص به سمت برندسازی در حوزه کاری خودتان قدم بردارید میتوانید در اولین فرصت با پایدار سامانه در ارتباط باشید.

طراحی سایت اقساطی بدون بهره و سود طراحی سایت اقساطی
شرکت پایدار سامانه پیشرو در خدمات
طراحی و خدمات وب‌سایت
برنده بهترین طراحی سایت
بین المللی awwwards logo
کاندید جشنواره وب
در طراحی سایت iwmf logo
برگزیده طراحی سایت حرفه ای
انوتو awwwards logo
ثبت نام در خبرنامه برای دریافت آخرین ها
در تماس باشید
شرکت پایدار سامانه
تهران، فلکه دوم صادقیه
آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
واحد پشتیبانی
تهران فلکه دوم صادقیه
خیابان جناح، 12 متری چهارم
واحد تولید
تهران، بلوار فردوس غرب
خیابان سازمان برنامه جنوبی
  • فلکه دوم صادقیه
  • آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
  • 021.40440495