icon-creative-design icon-digital-marketing icon-mobile-apps icon-strategy-consulting icon-website-development

طراحی سایت وبلاگ

اگر مقاله نویس هستید
اگر برای طراحی وب سایت مقاله نویسی خود اقدام نکردید
به شما تبریک می گوییم چون اولین قدم را برداشتید...


بهترین شرکت طراحی سایت
بهترین شرکت طراحی سایت
  • ZEC
  • اسکان خودرو
  • وزارت نیرو
  • مزمز
  • والری
  • آرینا سامانه
  • تکتاز موتور

وب سایت ها طراحی شده تیم پایدار سامانه

طراحی و راه اندازی وب سایت های وبلاگ نویسی اختصاصی پایدار

نمونه پروژه های طراحی سایت متفاوت
طراحی وب سایت اختصاصی

طراحی وب سایت وبلاگ نویسی

طراحی سایت وبلاگ

چگونه وب‌سایت وبلاگ نویسی متاوتی ایجاد کنیم که کاربران را به خود جذب نماید؟

محتوا و متن ها در وبلاگ ها بحث بسیار مهمی می باشد و چهارچوب اصلی در وبلاگ های محتوا نویسی است، اما قبل از آن نکات بسیار، دیگری وجود دارد که در طراحی وب سایت وبلاگ نویسی باید رعایت کرد.

ممکن است فکر کنید که یک طراحی وب سایت شگفت‌انگیز وبلاگ باید شامل مجموعه‌ای از انیمه های پر زرق و برق یا تایپوگرافی پیچیده خاص و انواع ابزارهای جالب باشد، اما اینطور نیست. این موضوع اگر زیاد انجام شود می تواند بسیار زننده باشد. این موضوع می تواند باعث حواس پرتی شود و با مرور زمان بازدید کنندگان را بیازارد بازدید کنندگان وب سایت شما نیاز دارند در کمال آرامش وبلاگ شمارا مطالعه کنند در غیر اینصورت به وبلاگ شما هرگز بازنخواهند گشت.

منظور از طراحی سایت بلاگ همان بخش وبلاگ و مقالات است که در برخی از سایتها تحت عنوان مجله خبری، اخبار و مقالات یا دانشنامه در منوی سایت یا فوتر قرارمی گیرد. هدف از طراحی بلاگ با توجه به کاربری های مختلف، متفاوت خواهد بود.

برخی کسب و کارها وب سایت دارند و در کنار وب سایت اصلی شان از طریق طراحی بلاگ به سئوی سایتشان کمک می کنند و در بلاگ خود مقالات و محتواهایی مرتبط با کسب و کارشان منتشر می کنند که با اینکار به نوعی ترافیک سایت اصلی شان را افزایش می دهند و برای سایت خود بازدید می گیرند.

طراحی بلاگ می تواند قسمتی از طراحی سایت یا طراحی فروشگاه اینترنتی شما باشد و مانند صفحات محتوایی مختلف وب سایت، مقالات نیز با همان ظاهر منتشر شوند. برخی از وب سایت ها هم بخش بلاگ خود را از وب سایت جدا کرده و به طور مستقل برای خود بلاگ طراحی می کنند با ظاهری متفاوت و امکانات تکمیل تر.

هر کدام از این مدل استراتژی مزایا و معایب مختص خود را داشته که بستگی به استراتژی صاحب وب سایت و کسب و کار دارد.

نا گفته نماند طراحی بلاگ مجزا و مستقل از وب سایت برای ارتقای سئو امری ضروری بوده و با کمک مقالات و محتوایی که در بلاگ بارگزاری می کنیید می توانید اعتبار صفحات اصلی سایتتان را با کمک لینکسازی به صفحات هدف، بالا برده و عملیات سئو را از این طریق توسعه دهید.

چگونه وب‌سایت وبلاگ نویسی متفاوتی ایجاد کنیم

که کاربران را به خود جذب نماید، محتوا و متن ها در وبلاگ ها بحث بسیار مهمی می باشد و چهارچوب اصلی در وبلاگ های محتوا نویسی است، اما قبل از آن بسیاری نکات دیگر وجود دارد که در طراحی وب سایت وبلاگ نویسی باید رعایت کرد.

ممکن است فکر کنید که یک طراحی وب سایت شگفت‌انگیز وبلاگ باید شامل مجموعه‌ای از انیمه های پر زرق و برق یا تایپوگرافی پیچیده خاص و انواع ابزارهای جالب باشد، اما اینطور نیست. این موضوع اگر زیاد انجام شود می تواند بسیار زننده باشد. این موضوع می تواند باعث حواس پرتی ش.د و با مرور زمان بازدید کنندگان را بیازارد بازدید کنندگان وب سایت شما نیاز دارند در کمال آرامش وبلاگ شمارا مطالعا کنند در غیر اینصورت شما هرگز بازنگردند.

طراحی سایت اقساطی بدون بهره و سود طراحی سایت اقساطی
شرکت پایدار سامانه پیشرو در خدمات
طراحی و خدمات وب‌سایت
برنده بهترین طراحی سایت
بین المللی awwwards logo
کاندید جشنواره وب
در طراحی سایت iwmf logo
برگزیده طراحی سایت حرفه ای
انوتو awwwards logo
ثبت نام در خبرنامه برای دریافت آخرین ها
در تماس باشید
شرکت پایدار سامانه
تهران، فلکه دوم صادقیه
آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
واحد پشتیبانی
تهران فلکه دوم صادقیه
خیابان جناح، 12 متری چهارم
واحد تولید
تهران، بلوار فردوس غرب
خیابان سازمان برنامه جنوبی
  • فلکه دوم صادقیه
  • آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
  • 021.40440495