شرکت طراحی سایتخدماتطراحی سایتطراحی گل و گلدان فروشی
چند نمونه از سایت های طراحی شده

طراحی گل و گلدان فروشی.

طراحی گل و گلدان فروشی

طراحی سایت گل و گلدان

فروشگاه‌های فیزیکی به شما این امکان را می‌دهد که با یک تابلو زیبا یا محصولات ارائه شده در ویترین خود عابران را اغوا کند، یک وب سایت مانند ویترین نیز همین نقش را خواهد داشت. شما قادر خواهید بود برای جلب توجه و برانگیختن علاقه کاربران اینترنتی، محصولات و خدمات فروشگاه خود را به صورت آنلاین ارائه دهید. در نتیجه به طراحی سایت گل و گلدان نیاز خواهید داشت که تمام عیار بوده و بهترین ویترین محصولات شما باشد!

طراحی سایت برای گل فروشی‌ها

طراحی سایت ظاهر یک وب سایت را شکل می‌دهند اما گل‌ها با شکل‌ها و رنگ‌های خود باعث می‌شوند که یک سایت گل فروشی باشکوه داشته باشید و این اوج همکاری تکنولوژی و زیبایی‌شنایی است. هنوز تعداد زیادی گل فروشی وجود دارد که از ظرفیت فروش آنلاین گل و گلدان استفاده نکرده‌اند و باید به زودی وارد این دنیای پرفروش شوند.

ایجاد یک وب سایت فرآیندی چندان پیچیده و زمان‌بر نیست، به خصوص زمانی که کار خود را به یک طراح حرفه‌ای وبسایت گل و گیاه سپرده باشید. در ادامه چند نکته و ایده وجود دارد که امیدواریم شما را متقاعد کند تا با کمک ما یک وب سایت گل فروشی آنلاین ایجاد کنید.

کاربرد وبسایت گل و گلدان

به عنوان یک گل فروشی، داشتن یک سایت گل و گلدان به شما امکانات زیر را می‌دهد:

  • چیدمان جذاب‌تر گل، لوازم جانبی و محصولات گل‌ فروشی
  • اخبار فروشگاه خود را ارائه دهید.
  • تحلیل و توصیف کامل گل‌ها را بیان کنید.
  • در مورد نگهداری و استفاده از گیاهان مشاوره بدهید.
  • لوازم جانبی مراقبت، تقویت و تزئین گل را پیشنهاد دهید.

طرح‌ها، دسته‌ گل‌ها و ترکیب گل‌ها را با توجه به یک رویداد (روز مادر، تولد، عروسی، روز ولنتاین و غیره) پیشنهاد دهید.

فروش گل به طور کلی در فروشگاه‌های فیزیکی انجام می‌شود اما می‌توان آن را به صورت آنلاین نیز انجام داد. به همین دلیل است که سایت‌های آنلاین موقعیت منحصر به فردی برای گلفروشان هستند. به لطف سایت فروشگاه اینترنتی شما، کاربر اینترنتی می‌تواند از تمام مزایای یک سایت گل فروشی بهره‌مند شود.

مزایای طراحی وبسایت گل و گلدان

  • امکان سفارش 24 ساعته و از راه دور برای مشتریان شما
  • پرداخت آنلاین یا در محل هنگام تحویل گرفتن سفارش
  • محصولات تکمیلی را در رابطه با خرید اولیه توصیه کنید.
  • خرید را ساده و سریع‌تر کنید.
  • حجم فروش خود را افزایش دهید.

اگر تبلیغات دهان به دهان به عنوان یک استراتژی بازاریابی خوب باقی بماند، طراحی سایت گل و گلدان برای گلفروشان وسیله ارتباطی است که ضروری شده است. در واقع وب برای شناخته شدن فروشگاه شما ضروری است؛ از هر 10 ایرانی حداقل ۷ نفر به اینترنت دسترسی دارند و از این ابزار برای به دست آوردن اطلاعات استفاده می‌کنند.

علاوه بر ارائه محصولات شما، ویترین آنلاین برای ارتقای تصویر برند و افزایش شهرت شما استفاده می‌شود. یک وب سایت راه خوبی برای تثبیت خود در بازار گل فروشی و جذب مشتریان جدید است.

سپس بحث تبدیل وب سایت شما به یک پلتفرم تجاری واقعی برای فروش گل و گلدان مطرح می‌شود. سئو خوب و نوشتن محتوای دقیق و صفحه به صفحه، برای یافتن آسان شما در موتورهای جستجو ضروری است.

نتیجه‌گیری

یک گل فروشی گل‌های زیبایی ارائه می‌دهد و شرم آور است که آنها را فقط در مغازه به مشتریان نشان دهیم. آیا فروشگاه شما در ایجاد دسته گل‌های زیبا تخصص دارد؟ ایده‌آل این است که محصولات خود را مانند یک کاتالوگ مجازی به مشتریان خود نشان دهید. یک سایت گل و گلدان آنلاین مهم است زیرا فعالیت، ارزش‌ها، تیم و دانش شما را نشان می‌دهد. همچنین اطلاعاتی مانند ساعات کاری، تماس، مکان، نوع فعالیت و... در مورد فروشگاه شما ارائه می‌دهد که گل فروشی‌ها بدون توجه به آن مطرح نخواهند شد.

برای ما پیام ارسال کنید

بیایید درباره وب سایت شما صحبت کنیم

نام و نام خانوادگی
تفن
ایمیل
نام برند
اطلاعات بیشتر در رابطه با نیازتان را برای ما بنویسید