icon-creative-design icon-digital-marketing icon-mobile-apps icon-strategy-consulting icon-website-development

طراحی‌سایت حرفه‌ای

رعایت اصول حرفه‌ای در طراحی‌سایت و پایبندی به کار تیمی
بکارگیری افراد توانا و تشکیل تیمی قدرتمند و هدفمند
انضباط در کار گروهی و تحویل به موقع پروژه


فرآیند طراحی وب‌سایت در پایدار سامانه

بیشتر با نحوه کار ما آشنا شوید، در یک پروژه طراحی سایت به ترتیب زیر عمل می کنیم
اینجا طراحی سایت در 6 مرحله زیر تکمیل می شود جهت مشاهده جزئیات روی آیکون های زیر کلیک کنید

 • جلسه مشاوره و معارفه

  پس از برقراری اولین ارتباط که از طریق تبلیغات یا جستجوی گوگل و یا اکثراً از طریق معرفی ما توسط مشتریان وفادار اتفاق می افتد، در جلسه ای پس از آشنایی با کسب و کارتان، چشم انداز، اهداف و انتظارات و ایده های شما را در راه اندازی استارتاپ و یا توسعه کسب و کارتان را سوال می کنیم که این اطلاعات توسط دبیر جلسه نوشته خواهد شد و در همان روز یک پروپوزال جامع از شرح کامل فرایند پروژه، امکانات در نظر گرفته در وب سایت، براورد زمان و هزینه طراحی سایت و نیز پیشنهاداتی در جهت پختگی وب سایت شما تدوین و ارائه خواهد شد که پس از مطالعه و تایید شما وارد مرحله بعد خواهیم شد و در غیر اینصورت اصلاحات لازم در پروپوزال انجام میشود. مزیت این کار این است که شما با دریافت رایگان این پروپوزال و در دست داشتن آن میتوانید این پروپوزال را به هر شرکت طراحی سایت ارائه دهید و استعلام هزینه و زمان گرفته و یا مشورت های کافی دریافت نمایید.

  آنالیز و تحلیل اولیه و نیازمندی های طراحی سایت
  آنالیز و تحلیل اولیه و نیازمندی های طراحی سایت
 • تدوین پروپوزال طبق نیازهای مطرح شده در جلسه مشاوره

  پس ازاتمام جلسه مشاوره و دریافت نیازهای مشتری، یک پروپوزال از روند پروژه طراحی سایت تدوین می شود و یک نسخه از این پروپوزال به مشتری به طور رایگان ارائه می شود. در این پروپوزال از نحوه انعقاد قرارداد تا روش تحویل پروژه طراحی سایت با جزئیات ارائه شده و پس از تحلیل نیازمندی ها توسط مدیر فنی پروژه، امکانات قابل پیاده سازی نسبت به نیازهای کارفرما تعیین شده و به کارفرما ارائه می شود و همچنین پیش بینی مدت زمان مورد نیاز برای اجرای پروژه برآورد می گردد. به طور خلاصه می توان گفت ارائه پروپوزال، داکیومنتی است که در آن درک ما از نیازها، انتظارات و ایده های شما از پروژه طراحی سایت به همراه جدول زمان بندی اجرای پروژه موجود است

  تدویل استراتژی و معماری اطلاعات وب سایت
  تدویل استراتژی و معماری اطلاعات وب سایت
 • تایید پروپوزال توسط مشتری

  در این مرحله در صورتی که درک ما از خواسته های کارفرما در رابطه با طراحی وب سایت دقیق و درست باشد کارفرما پروپوزال را تایید کرده و یا در غیر اینصورت مواردی را که مورد قبول او نمی باشد اصلاح می کنیم تا مطابق با خواسته مشتری گردد سپس یک پیش نویس قرارداد به کارفرما ارائه میشود و پس از توافق و تایید بندهای قرارداد طراحی سایت، قرارداد منعقد می گردد

  طراحی وایرفریم و طرح اولیه وب سایت و دریافت تایید
  طراحی وایرفریم و طرح اولیه وب سایت و دریافت تایید
 • طراحی قالب و برنامه نویسی استاتیک

  پس ازعقدقرارداد در این بخش به کارفرما نمونه های طراحی سایت که با توجه به انتظارات و ایده های او از لحاظ ظاهر وب سایت طراحی شده اند به کارفرما ارائه میشوند در صورت عدم تایید طرح از نظر کارفرما با توجه به نقطه نظرات او طرح موجود، تغییر داده می شود و یا طرح جدیدی ارائه میشود. این فرآیند تا زمان رضایت کارفرما از طرح گرافیکی تکرار میشود.

  طراحی قالب وب سایت و برنامه نویسی سمت کاربر
  طراحی قالب وب سایت و برنامه نویسی سمت کاربر
 • کدنویسی اختصاصی و دستنویس وب سایت

  دراین مرحله تحلیل وطراحی و پیاده سازی بانک اطلاعاتیMS SQL SERVER . لایه بندی . طراحی ORM انجام می شود. در این بخش از طراحی سایت، برنامه نویسی و کد نویسی اختصاصی وب سایت با ASP.NET شروع شده و امور مربوط به Back end سایت انجام می شود و این لایه به دیگر لایه های برنامه نویسی گامهای قبل متصل میشود و داده های موجود در پایگاه داده در وب سایت به نمایش در می آیند.

  کد نویسی سمت بک-اند وب سایت و راه اندازی پنل مدیریت
  کد نویسی سمت بک-اند وب سایت و راه اندازی پنل مدیریت
 • تکمیل طراحی وب سایت و شروع آموزش رایگان

  پس از اتمام پروژه طراحی سایت و تایید کارفرما وب سایت به دامنه کارفرمای محترم انتقال داده میشود.تمامی پروژه های طراحی سایت ما دارای حداقل 3 ماه پشتیبانی فنی میباشند که پس از پایان زمان پشتیبانی در صورت نیاز و تمایل به ادامه پشتیبانی، با عقد قرارداد پشتیانی صورت میگیرد(امنیت و مانیتورینگ سامانه-پشتیبانی فنی سامانه-پشتیبانی امنیت و حفاظت اطلاعات و بانک داده-ارائه پشتیبانی و پاسخگویی تلفنی و الکترونیکی به کارفرما

  راه اندازی وب سایت در محیط عملیات و انجام تست ها و آموزش ها
  راه اندازی وب سایت در محیط عملیات و انجام تست ها و آموزش ها

تعدادی از نمونه‌های طراحی سایت توسط شرکت پایدار سامانه

Toysrus background Toysrus desktop Toysrus mobile مشاهده پروژه Toys R us Logo Toys R us Logo
ServiceKing background ServiceKing desktop ServiceKing mobile مشاهده پروژه ServiceKing Logo ServiceKing Logo
سایت‌های ما سئو بیس طراحی می شود سئو سایت

نمونه‌هایی از باز طراحی وب‌سایت

 • بعد قبل
  بهسوپویان
  قبل بهسوپویان بعد بهسوپویان
 • قبل بعد
  خانه امروز
  قبل خانه امروز بعد خانه امروز
 • قبل بعد
  سام محاسب
  قبل سام محاسب بعد سام محاسب
برای مشاهده جزئیات کلیک کنید

پیش فرض ما طراحی نمایش سایت در موبایل طراحی‌وب سایت ریسپانسیو

چگونه وب‌سایت حرفه‌ای داشته باشیم؟

عملکرد یا زیبایی

یک شرکت طراحی سایت حرفه ای باید این مهم را بداند که چگونه بین عملکرد یک سایت و زیبایی طراحی ظاهر آن سایت ارتباطی منطقی و احساسی برقرار نماید به نحوی که وب سایت طراحی شده نه تنها زیبا به نظر برسد بلکه عملکرد و رابط کاربری آن نیز در سطح بالایی قرار گیرد. تلفیق نمودن این دو یعنی عملکرد وب سایت و ظاهر زیبای آن نیازمند یک وحدت و هماهنگی بین تیم طراحی، تیم برنامه نویسی و تیم بازاریابی خواهد بود پس توصیه می کنیم طراحی سایت خود را به شرکت یا سازمانی بسپارید که تک بعدی نبوده و دارای ساختار سازمانی باشد.

هزینه طراحی‌سایت

ساخت وب‌سایتی جذاب، کامل و حرفه‌ای
آیا وب‌سایت شما مخاطب را خیره می کند؟

 • داشتن هدف روشن و مشخص اولین گام برای طراحی‌وب‌سایت

  تقریبا نحوه طراحی‌سایت کسب و کارهای مختلف، متفاوتند، علت این است که هر یک از آنها هدف متفاوتی دارند

  بعنوان نمونه طراحی‌سایتی که می خواهد یک سرویس یا خدماتی را عرضه کند، نسبت به طراحی وب سایتی که محصولاتی را به فروش گذاشته و هدف آن وب سایت تبدیل شدن به یک مرجع می باشد، ساختار کاملاً متفاوتی دارد. لذا در ابتدا باید هدف تعیین شود تا قالب سایت و برنامه‌ها در راستای همان هدف حرکت کند. یادتان باشد که تعیین هدف اولین گام و مهمترین اصول برای آغاز هر کاری از جمله طراحی وب‌سایت حرفه‌ای می باشد.

 • رابط کاربری مناسب وخوب در وب سایت

  ممکن است صفحات مختلف یک وب سایتی بسیار زیبا و حرفه ای بوده ولی تجربه کاربری آن ضعیف باشد و یا به کندی بارگذاری شود اینها باعث عدم کارآیی می شود و وب سایت هایی از این قبیل با تمام زیبایی و جذابیت خود، طرد خواهند شد.

  تصور کنید وارد یک وب سایت شده‌اید و در نگاه اول با یک هدر زیبا روبرو می شوید اما وقتی با هر بار کلیک و یا رفرش کردن سایت، هدر از نو شروع به لود کردن تصویر نماید و سرعت لود سایت پایین باشد قطعاً پس از چند کلیک سایت را ترک خواهید کرد.

  رابط کاربری طراحی سایت
 • خلاقیت در طراحی‌سایت

  آمیختگی هنر و رنگ و گرافیک با کدهای پیچیده‌ی برنامه نویسی، زیبایی را به ارمغان می آورد .

  شرکت پایدارسامانه خلاقیت، هنر و زیبایی را با ارائه جدیدترین متد و بروزترین تکنولوژی‌ها و با توجه به نیازمندیها و نوع فعالیت و کیفیت استاندارد جهانی و الگوریتم گوگل پیاده سازی می نماید.آمیختگی هنر و رنگ و گرافیک با کدهای پیچیده‌ی برنامه نویسی، زیبایی را به ارمغان می آورد و لذت استفاده از تکنولوژی مدرن و ارتباط در این دهکده جهانی کوچک را به همراه خواهد داشت.

  طراحی سایت خلاقانه | نمونه طراحی سایت فروشگاهی
 • نگرش در طراحی سایت

  جذب مخاطبان خاص، حاصل یک فکر متفاوت و حرکت با تکنولوژی‌های روز و همگام با استانداردهای موتور جستجوی گوگل خواهد بود

  زیبایی بصری، ساختاری حرفه‌ای، سرعت وب سایت، دسترسی آسان به کل امکانات وب سایت، ایجاد ارتباط پایدار با مدیر سایت و... از عوامل تاثیرگذار در جذب مخاطبان وب سایت شما است.

  طراحی سایت تخصصی با بهترین کیفیت و بهترین زبان برنامه نویسی
 • طراحی یک وب سایت خاص، رشد تیم ما را تضمین می کند

  ذهن‌های خلاق غالباً شخصیتی درون‌گرا دارند

  یک سازمان خلاق با توجه به ماهیت و طبیعت خود، می‌تواند یک مشتری سخت‌گیر و ستیزه‌جو باشد. اما همین سختگیری شمارا با چالش‌های جدیدی رو‌به‌رو خواهد کرد و باعث ارتقاء مهارت‌هایتان خواهد شد.

  طراحی وب سایت خاص و متفاوت با بهترین عملکرد
 • محتوای بصری در طراحی سایت

  مطالعات روانشناسی مربوط به محتوای بصری

  وقتی وارد یک صفحه از وب سایتی میشویم ممکن است از آن وب سایت خوشمان بیاید و یا اینکه هیچ ارتباطی با سایت برقرار نکنیم و حتی متنفر باشیم اما نمی‌توان دلیل این دوست داشتن و یا تنفر را بیان کرد فقط این را میدانیم که از ذهن ناخودآگاه ما سرچشمه گرفته است. این در واقع، نوعی واکنش به عوامل محرکی است که در آن تصویر خلق شده است. طبق تعاریف روانشناسی، این واکنش‌ها معمولا با خواسته‌های اساسی و نیازهای فعال همچون ایمنی، تهدید، راحتی، عشق و بقا فعال شده‌اند. استفاده از یک محیط آرامش بخش، شاید یک حس رضایتمندی ایجاد کند اما توام با ایمنی و امنیت نیست. ممکن است به برخی از این علائم تصویری پی نبریم.

  طراحی وب سایت حرفه ای با رابط کاربری آسان و دسترسی راحت
 • طراحی وب سایت ریسپانسیو

  وب سایت RESPONSIVE و 1 لیتر آب.

  مایعی مثل آب را در هر ظرفی می ریزیم به شکل آن ظرف در می‌آید و حجم خود را در آن ظرف جای میدهد. یک وب سایت ریسپانسیو نیز در هر صفحه نمایشی مثل موبایل و تب‌لت و دسکتاپ باید قابل نمایش بوده و اجزای سایت مثل منوها و تصاویر در دسترس باشند.امروزه تعداد کاربران زیادی از سیستم‌های هوشمند جدید مثل موبایل یا تلفن همراه و تبلت استفاده می کنند. و تعداد افرادی که از این دستگاه ها استفاده می کنند به سرعت در حال افزایش می باشند. تا جایی که حتی برای سر زدن به یک وب سایت سراغ کامپیوتر نخواهند رفت و اینکار را با موبایل خود انجام می‌دهند. اینجاست که اهمیت طراحی وب سایت ریسپانسیو و واکنش گرا قابل درک و روشن می شود. وب سایت ریسپانسیو به وب سایت‌هایی می گویند که قابلیت نمایش سایت در صفحات نمایش مختلف مانند تلفن همراه و تبلت و لب تاپ و غیره را داشته باشند .

  طراحی سایت ریسپانسیو | طراحی وب سایت mobile first
 • وب سایت وافزایش فروش قطعی

  طراحی وب سایت با رعایت اصول طراحی و بازاریابی دیجیتال، می تواند ابزار‌ی کارآمد برای جذب مشتری باشد. ‌

  البته هر وب سایتی منجر به افزایش فروش نخواهد شد. شما با انعقاد قرارداد با یک شرکت طراحی وب سایت حرفه‌ای و قابل اعتماد و همچنین از طرف دیگر با رعایت اصول مشتری مداری وبا افزایش آمار بازدید سایت می‌توانید کسب و کارتان را توسعه داده یا به آن رونق ببخشید وب سایت خود را به تیمی بسپارید که دیجیتال مارکتینگ را درک کرده است و با دانش روز جلو می رود.

  Quality Assurance & Usability
 • طراحی سایت به چند روش قابل انجام است؟

  طراحی سایت به دو روش قابل انجام است:

  • طراحی اختصاصی
  • طراحی با سیستم‌های مدیریت محتوا مانند وردپرس

  طراحی اختصاصی هیچ محدودیتی برای توسعه و تغییرات و هر گونه امکاناتی نداشته و به سلیقه کارفرما صفر تا صد قابل پیاده سازیست. طراحی سایت با وردپرس هزینه کمتری دارد و زمان آماده سازی آن کوتاه است ولی برای توسعه و تغییرات و اضافه کردن امکاناتی خاص محدودیت دارد. ‌

  Quality Assurance & Usability
 • زمان و هزینه طراحی سایت چقدر است؟

  زمان طراحی وابسته به نوع پروژه بوده که چه امکاناتی باید برای سایت پیاده سازی شود

  ولی به طور تخمینی زمان لازم برای طراحی اختصاصی 20 روز و طراحی با وردپرس 5 روز می باشد. قیمت یک سایت اختصاصی به طور کامل وابسته به امکانات و قابلیت های سایت دارد و میتوانید از فرم موجود در صفحه تماس با ما استعلام قیمت دقیق بگیرید

 • آیا با هزینه محدود نیز میتوان طراحی اختصاصی را انتخاب کنیم؟

  بله، ما یک سیستم مدیریت محتوا که حاصل 10 سال فعالیت و تجربه ماست طراحی کردیم

  که شما میتوانید از بین طرح‌های اختصاصی ما سایت مورد نظرتان را انتخاب نمایید و در هر زمانی که اراده کردید آنرا توسعه داده یا هر امکانی که بخواهید به آن اضافه کنید. برای اطلاعات بیشتر فرم درخواست پروپوزال رایگان را تکمیل نمایید.

  طراحی سایت با قالب آماده و هزینه‌ی آن به چه صورت است؟
طراحی سایت اقساطی بدون بهره و سود طراحی سایت اقساطی
شرکت پایدار سامانه پیشرو در خدمات
طراحی و خدمات وب‌سایت
برنده بهترین طراحی سایت
بین المللی awwwards logo
کاندید جشنواره وب
در طراحی سایت iwmf logo
برگزیده طراحی سایت حرفه ای
انوتو awwwards logo
ثبت نام در خبرنامه برای دریافت آخرین ها
در تماس باشید
شرکت پایدار سامانه
تهران، فلکه دوم صادقیه
آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
واحد پشتیبانی
تهران فلکه دوم صادقیه
خیابان جناح، 12 متری چهارم
واحد تولید
تهران، بلوار فردوس غرب
خیابان سازمان برنامه جنوبی
 • فلکه دوم صادقیه
 • آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
 • 021.40440495