شرکت طراحی سایتنمونه کارهاشرکت سام محاسب تحلیل

شرکت سام محاسب تحلیل

گروه خدمات
وضعیت

غیر فعال

شرکت سام محاسب تحلیل
شرکت سام محاسب تحلیل
پروژه بعدیپروژه قبلی
تکنولوژی های به کار رفته
توضیحات

موسسه حسابداری سام محاسب

طراحی وب سایت این شرکت که در حوزه ارائه خدمات مشاوره در حوزه مدیریت مالی و ساختارهای سازمانی استاندارد، ارائه راهکارهای نوین مالی فعالیت دارد در قالب یک سایت شرکتی آغاز گردید و نحوه طراحی سایت تا پیاده سازی و تحویل آن در بخش های ذیل انجام شد:

طراحی قالب گرافیکی سایت: ابتدا پس از تشکیل جلساتی جهت آشنایی با نوع کسب و کار و همینطور آشنایی با سلایق کارفرما، طرحی را که در تصویر مشاهده میکنید مورد تایید واقع شد. لازم بذکر است که تغییراتی که در طراحی ظاهر گرافیکی سایت به وجود آمد بسیار گسترده بود ولی بدلیل قرارداد طراحی اختصاصی سایت، تغییر در طرح می بایست تا زمانی که کارفرما رضایت کامل از طرح را داشته باشد ادامه یابد تا دقیقا همان گرافیکی که مد نظر کارفرماست پیاده سازی گردد.

تبدیل طرح گرافیکی به html و پیاده سازی آن و همینطور ارائه به کارفرما در قالب صفحات وب: پس از آنکه طراحی ظاهر گرافیکی سایت و تایید آن به اتمام رسید حالا نوبت به پیاده سازی آن در قالب html می باشد تا کارفرما بتواند آنرا در مرورگر رویت کرده و شمایل سایت خود را به طور کامل مشاهده نماید.

داینامیک کردن سایت: حالا نوبت به داینامیک کردن سایت و همینطور طراحی کنترل پنل مدیریت آن می باشد. کنترل پنل مدیریت سایت شرکتی به دلیل کدنویسی اختصاصی دقیقا مطابق با نیازهای مشتری، طراحی و پیاده سازی می شود و از لحاظ مدیریت و تغییرات سایت توسط مدیر سایت، به شدت آسان و کار کردن با آن نیاز به هیچ دانش تخصصی نمی باشد و با مشاهده یک فیلم ویدئویی آموزشی می توان مدیریت سایت را بعهده گرفت.

نمونه کارهای مرتبط

98%

Performance

تکنوناطا

تکنوناطا

طراحی سایت آسانسور سازی

rainshipping

rainshipping

rainshipping

97%

Performance

آفتاب خودرو

آفتاب خودرو

97%

Performance

نجار برین پارسیان

نجار برین پارسیان

واردات و فروش عطر و ادکلن

94%

Performance

طراحی سایت اصولی

طراحی سایت اصولی

طراحی سایت بازرگانی

96%

Performance

زیست تخمیر

زیست تخمیر

اولین تولید کننده پروبیوتیک در ایران