شرکت سام محاسب تحلیل

نوع خدمات

طراحی سایت اختصاصی

گروه خدمات

طراحی وب سایت

وضعیت

غیر فعال

شرکت سام محاسب تحلیل
شرکت سام محاسب تحلیل
توضیحات

موسسه حسابداری سام محاسب

طراحی وب سایت این شرکت که در حوزه ارائه خدمات مشاوره در حوزه مدیریت مالی و ساختارهای سازمانی استاندارد، ارائه راهکارهای نوین مالی فعالیت دارد در قالب یک سایت شرکتی آغاز گردید و نحوه طراحی سایت تا پیاده سازی و تحویل آن در بخش های ذیل انجام شد:

طراحی قالب گرافیکی سایت: ابتدا پس از تشکیل جلساتی جهت آشنایی با نوع کسب و کار و همینطور آشنایی با سلایق کارفرما، طرحی را که در تصویر مشاهده میکنید مورد تایید واقع شد. لازم بذکر است که تغییراتی که در طراحی ظاهر گرافیکی سایت به وجود آمد بسیار گسترده بود ولی بدلیل قرارداد طراحی اختصاصی سایت، تغییر در طرح می بایست تا زمانی که کارفرما رضایت کامل از طرح را داشته باشد ادامه یابد تا دقیقا همان گرافیکی که مد نظر کارفرماست پیاده سازی گردد.

تبدیل طرح گرافیکی به html و پیاده سازی آن و همینطور ارائه به کارفرما در قالب صفحات وب: پس از آنکه طراحی ظاهر گرافیکی سایت و تایید آن به اتمام رسید حالا نوبت به پیاده سازی آن در قالب html می باشد تا کارفرما بتواند آنرا در مرورگر رویت کرده و شمایل سایت خود را به طور کامل مشاهده نماید.

داینامیک کردن سایت: حالا نوبت به داینامیک کردن سایت و همینطور طراحی کنترل پنل مدیریت آن می باشد. کنترل پنل مدیریت سایت شرکتی به دلیل کدنویسی اختصاصی دقیقا مطابق با نیازهای مشتری، طراحی و پیاده سازی می شود و از لحاظ مدیریت و تغییرات سایت توسط مدیر سایت، به شدت آسان و کار کردن با آن نیاز به هیچ دانش تخصصی نمی باشد و با مشاهده یک فیلم ویدئویی آموزشی می توان مدیریت سایت را بعهده گرفت.

پروژه بعدیپروژه قبلی

نمونه کارهای مرتبط

تکنوناطا

تکنوناطا

طراحی سایت آسانسور سازی

نجار برین پارسیان

نجار برین پارسیان

واردات و فروش عطر و ادکلن

املاک اطلس ۲۲

املاک اطلس ۲۲

پیش فروش و سرمایه گذاری املاک

گت گرید

گت گرید

طراحی سایت رتبه بندی پیمانکاران

ای لرنینگ لند

ای لرنینگ لند

پلتفرم آموزشی و فروش دوره های آنلاین

بیمم

بیمم

طراحی سایت بیمه