icon-creative-design icon-digital-marketing icon-mobile-apps icon-strategy-consulting icon-website-development

طراحی سایت رستوران

اگر مدیر رستوران هستید
اگر برای طراحی سایت رستوران اقدام نکردید
به شما تبریک می گوییم چون اولین قدم را برداشتید...


بهترین شرکت طراحی سایت
بهترین شرکت طراحی سایت
 • ZEC
 • اسکان خودرو
 • وزارت نیرو
 • مزمز
 • والری
 • آرینا سامانه
 • تکتاز موتور

چند نمونه سایت رستورانی طراحی شده

اجرای پروژه های موفق طراحی وب سایت رستوران ها، گواه بر اثبات توانایی یک تیم منسجم خواهد

مشاهده پروژه
مشاهده پروژه
مشاهده پروژه
مشاهده پروژه

نمونه پروژه های طراحی سایت متفاوت
مشاهده لیست کامل

طراحی وب سایت رستوران

صاحبان و مدیران رستوران این صفحه مخصوص شماست. تنها با مشهور شدن رستوران تان و جاری شدن نام برندتان بر سر زبان ها، یک طراحی وب سایت تخصصی رستوران فاصله باقی است.

طراحی سایت رستوران با توجه به رقابت و چالش های بازاریابی پیش رو می تواند نقش مهمی در جلب مشتری داشته باشد و رستوران را به افراد مختلف معرفی نماید.

قبل از مطالعه، نکات مهم پیرامون ساخت وب سایت رستوران حرفه ای، پیشنهاد میکنیم به پادکست طراحی سایت رستوران و نقش وب سایت در فروش بیشتر یک رستوران گوش فرمایید و از این فایل صوتی نهایت استفاده را ببرید.

قدم اول برای راه اندازی سایت رستوران

برای راه اندازی سایت رستوران یا فست فود قدم اول این است که هدفتان را مشخص کنید. برای مثال آیا یک وب سایت رستورانی برای معرفی رستوران و منوهای آن در نظر دارید یا هدفتان داشتن یک وب سایت با رزرو آنلاین و داشتن درگاه پرداخت است؟

طراحی سایت رستورانی | سفارش طراحی سایت رستورانی

آیا قصد دارید سفارش غذا بگیرید و مشتریانتان از طریق سایت بتوانند سفارش بدهند و پول پرداخت کنند یا نیازی به داشتن درگاه پرداخت ندارید؟ همینطور آیا هدفتان طراحی سایت دایرکتوری رستوران است که یک وب سایتی باشد که در آن رستوران ها، فست فودها و کافه ها را معرفی میکند؟

کدنویسی اختصاصی یا وردپرس؟

زبان برنامه نویسی ASP.Net Core

حالا پس از تعیین هدف، میرسیم به اینکه با چه زبان برنامه نویسی وب سایتتان را طراحی کنید با php یا asp.net با سیستم های مدیریت محتوا (CMS) مثل وردپرس و جوملا و مجنتو یا با کدنویسی اختصاصی و سفارشی؟ برای اینکه پاسخ کامل و دقیق این سوالات را بدانید حتما این مقاله را بخوانید ولی اگر به صورت اجمالی و خلاصه بخواهیم توضیح دهیم باید بگوییم که بستگی به استراتژی شما و هدفتان دارد. اگر قصد راه اندازی یک وب سایت حرفه ای و بدون نقص دارید و به دید یک کسب و کار حرفه ای و آینده دار به آن نگاه میکنید پس قطعا باید وب سایتی راه اندازی کنید که در آینده قابل توسعه بوده و هر امکانی که بخواهید به آن اضافه کنید و همینطور از نظر سئو . کسب جایگاه در موتورهای جستجو مثل گوگل در صدر نتایج دیده شوید باید و باید طراحی سایت رستوران یا کسب و کارتان اختصاصی کدنویسی شود به طوری که هر امکانات و تغییراتی را که در هر زمانی در آینده اراده کردید قابل پیاده سازی باشد و با نوشتن چند خط کد توسط برنامه نویس، امکان ارتقا و بروزرسانی وب سایت مهیا شود.

یک مزیت دیگری که در طراحی سایت رستورانی به صورت اختصاصی این است که کار با کنترل پنل مدیریت بسیار آسان و راحت بوده و مدیر سایت بدون داشتن دانش فنی میتواند براحتی وب سایت را مدیریت کرده و سایت را بروزرسانی کند. برای مثال میتوانید با چند کلیک ساده یک رستوران جدید در سایت بارگذاری کنید و یا منوی غذاها و پیش غذاها را کم یا اضافه کنید و یا هر تغییر قیمت یا تغییر تصاویر را در کمترین زمان انجام دهید چرا که در طراحی اختصاصی طبق سلیقه شما طراحی صورت میگیرد در صورتی که اگر شما یک سایت رستورانی با وردپرس یا هر سیستم آماده ای راه اندازی کنید مجبورید که مطابق با کنترل پنلی که در آن سیستم طراحی شده حرکت نمایید و هر امکاناتی که شما نمیخواهید و یا احساس میکنید باید تغییر کند به شما تحمیل خواهد شد و دیگر انعطافی برای توسعه و بروزرسانی سایت از نظر امکانات در آینده را ندارید و با محدودیت های بسیار زیادی مواجه خواهید شد که با توجه به تجربه ای که در این سالها کسب کردیم در نهایت منجر به کنار گذاشتن سایت و کوچ کردن به کدنویسی اختصاصی خواهد شد.

آیا راه اندازی سایت رستوران با وردپرس اشتباه است؟

ما نمیگوییم که طراحی سایت رستوران با وردپرس اشتباه است و نباید سمت سیستم های مدیریت محتوا رفت ولی باید بدانید که اگر قصد راه اندازی یک سایت شخصی ساده که فقط تعدادی عکس و متن در آن قرار است نمایش دهد و یا اگر قصد تست کردن یک کسب و کار در سایز کوچک دارید از وردپرس استفاده نمایید مشکلی ایجاد نمیکند ولی اگر با برنامه و جدی و متمرکز قصد انجام کار دارید ما اینکار را توصیه نمیکنیم و به شما طراحی سایت اختصاصی را پیشنهاد میکنیم حالا چه با php و چه با asp.net باشد ولی بد نیست بدانید اکثر افرادی که با وردپرس شروع کردند بیش از 80 درصد آنها به نقطه ای رسیدند که مجبور به بازنویسی سایت رستوران خود شدند و از نو اقدام به راه اندازی سایت اختصاصی نمودند.

اهمیت طراحی ظاهر گرافیکی و UI وب سایت رستورانی

سرآشپزهای معروف معتقدند اولین مرحله ی صرف غذا دیدن آن است و به عبارتی این چشمان ما هستند که اولین گاز را به غذا می زنند. همین موضوع در مورد طراحی سایت رستوران نیز صادق است اگر آن ها با شیوه های خاص خود بازار گرمی نکنند باید زمان زیادی را برای رزرو و جلب توجه مشتریان صرف نمایند.
خوشبختانه ساخت و طراحی سایت رستوران حرفه ای و عالی، در صورتی که گرافیست و طراح UI با سلیقه و با تجربه و همینطور از ابزار مناسب و بروز برای طراحی آن استفاده شود می تواند یک نمونه موفق و فوق العاده ای که منجر به پیشرفت و سودآوری یک رستوران شود به وجود آید و رستوران و فست فود  شما را تبدیل به یک برند حرفه ای نماید.

در اینجا چهار ابزار وجود دارد که می توانید به صورت آنلاین از آن ها استفاده کنید و مشتریان را تشویق به استفاده از خدمات آنلاین رستوران خود نمایید پس با ما همراه باشید.

ساخت سایت رستوران

ساخت سایت رستوران

استفاده از یک طرح بصری موبایل فرندلی در طراحی سایت رستوران

طراحی واکنشگرا Responsive

طراحی سایت رستوران باید به گونه ای باشد که یک طرح بصری موبایل فرندلی ایجاد کند به گونه ای که مشتریان بتوانند آن را از طریق انواع دستگاه های تلفن همراه مشاهده نمایند، همان طور که می دانید بسیاری از ما جستجو برای رستوران ها و رزرو غذا را به آخرین لحظه مؤکول می کنیم، در این شرایط طراحی سایت ریسپانسیو می تواند نقش مهمی در جلب مشتری داشته باشد و به درستی در تلفن های هوشمند و سایر دستگاه های تلفن همراه نمایش داده شود و مشتریان را به صرف غذا دعوت نماید.

در اصل طراحی سایت ریسپانسیو یعنی سایت شما باید به گونه ای پیاده سازی شود که اگر کاربران با لب تاپ، کامپیوتر، موبایل یا تب لت بخواهند وارد سایت شما شوند یا سفارش غذای آنلاین دهند بدون کوچکترین مشکلی با بهترین نمایش بتوانند این کار را انجام دهند.

آیا طراحی سایت ریسپانسیو هزینه جداگانه ای دارد؟ پاسخ به این سوال خیر است.اگر به 5 سال پیش برگردیم، طراحی سایت واکنشگرا و ریسپانسیو یک آپشن محسوب میشد و منطقی بنظر می رسید که شرکت های طراحی سایت بابت این کار هزینه دریافت کنند ولی در حال حاضر سایت ریسپانسیو به یک ضرورت تبدیل شده است چراکه بیش از 80 درصد کاربران برای رفتن به یک رستوران یا رزرو و سفارش آنلاین غذا از تلفن همراه هوشمند استفاده میکنند لذا اگر سایت رستورانتان را به هر طراح و شرکتی سپردید باید بدانید که در قیمت آن هیچ تفاوتی ندارد و هزینه بابت ریسپانسیو بودن سایت رستورانتان نباید بپردازید.

وب سایت رستوران

وب سایت رستوران

امکان نمایش منوی غذا در سایت رستورانی

یک بخش مجزا برای نمایش منوی غذا و لیست قیمت آنها به مشتریان امکان می دهد تا از نحوه ی سرویس دهی رستوران اطلاعاتی به دست آورند چرا که بسیاری از افراد دوست دارند قبل از مراجعه به رستوران یا رزرو غذا کمی در مورد نوع و قیمت غذاهایی که سرو می شوند بدانند؛ بنابراین با درج منو به هنگام طراحی سایت رستوران می توان این اطلاعات را در اختیار آن ها قرار داد و شرایطی فراهم آورد تا مشتریان بتوانند این اطلاعات را با دوستان، خانواده و همکارانشان به اشتراک بگذارند.

یادتان باشد که اینجا بحث UX یا تجربه کاربر به میان می آید. یعنی کاربران بتوانند با ورود به سایت به راحتی به منوی رستوران و هر بخش دیگری دسترسی داشته باشند و برای پیدا کردن آنها دچار سردرگمی نشوند چراکه این سردرگمی باعث خروج کاربران از سایت شما شده و از منظر seo نیز آسیب زیادی به سایت شما خواهد زد.

نمونه رعایت اصول UX در طراحی منوی رستوران

همانطور که در نمونه سایت رستورانی ذیل مشاهده میکنید، طراح، منو را طوری تعبیه کرده که کاربر به راحتی میتواند غذاهای مربوط به ناهار، شام و غیره را به صورت مستقل در دسته بندی انتخاب کند، این یعنی نمونه ای از رعایت اصول UX در طراحی سایت رستوران.

طراحی وب سایت رستورانی

طراحی وب سایت رستورانی

طراحی سایت رزرو آنلاین غذا

اگر پروسه ی رزرو و ارسال سفارش غذا به صورت آنلاین انجام شود می تواند ایده ی خوبی برای درج گزینه ها به صورت آنلاین باشد و انجام این کار باعث می شود کارها برای مشتریان راحت تر انجام شوند و مدت زمان پاسخگویی کارکنان به تلفن را کاهش دهد.

امکانات سایت رستوران

برای سایت یک رستوران امکانات بسیاری را میتوان در نظر گرفت. برخی از امکانات سایت رستورانی عمومی بوده و برای همه سایتها باید در نظر گرفت مانند:

 • صفحه درباره ما  برای رستوران
 • صفحه تماس با ما
 • داشتن نقشه و لوکیشن
 • سفارش آنلاین غذا
 • وبلاگ و دانستنیها در سایت رستورانی
 • امکان امتیاز دادن مشتریان به غذاهایی که میل کردند
 • امکان ارسال کامنت و نمایش آن در سایت
 • داشتن منو و لیست قیمت غذاهای رستوران و دیگر امکانات عمومی که برای یک سایت رستورانی ضرورت محسوب می شوند.

برخی دیگر از امکانات وب سایت رستورانی نیز خاص بوده و یک امتیاز نسبت به رقبا محسوب می شود مانند:

 • رزرو میز در رستوران به صورت آنلاین
 • امکان انتخاب موقعیت میز در داخل رستوران که چیدمان آن از طریق وب سایت قابل مشاهده بوده و مشتریان میتوانند با مراجعه به سایت شما، موقعیت میز خود را نیز مشخص و رزرو نمایند.

طراحی سایت فروشگاهی رستوران

راه اندازی رستوران اینترنتی

قطعا نمونه سایت های فروشگاهی رستوران دیده اید، اگر بخواهیم دقیق تر بررسی کنیم در اصل دایرکتوری رستوران به معرفی انواع رستوران، فست فود، سفره خانه و تهیه غذا و… میپردازد ولی با این تفاوت که پرداخت آنلاین و امکان سفارش آنلاین غذا وجود ندارد. برای طراحی سایت فروشگاهی رستوران امکان سفارش آنلاین غذا، امکان پرداخت اینترنتی سفارش، امکان انتخاب روش پرداخت، امکان رزرو آنلاین فست فود و غذای مورد علاقه و امکانات عمومی بسیاری در نظر گرفته می شود.

برای مثال اگر بخواهیم یک نمونه دایرکتوری رستوران معرفی کنیم میتوانیم به وب سایت فیدیلیو fidilio اشاره کنیم و اگر بخواهیم یک نمونه سایت فروشگاهی رستوران معرفی کنیم میتوانیم به اسنپ فود اشاره کنیم که در واقع هم یک دایرکتوریست و هم امکان سفارش غذا است و به نوعی یک سایت فروشگاهی رستوران و فست فود به حساب می آید.

نمونه های سایت فروشگاهی رستوران هم که بسیار زیاد است و از نمونه های آن میتوان به وب سایت رستوران مسلم، رستوران های بوف، رستوران دکتر آرین و … نام برد.

آموزش طراحی سایت رستوران

اگر به سایتهای اینترنتی و وب گردی سری بزنید و در حال تحقیق برای طراحی سایت رستوران خود هستید قطعا با سایتها و تبلیغاتی مواجه خواهید شد که به شما پیشنهاد طراحی سایت توسط خودتان را ارائه میدهند و پکیج هایی تحت عنوان آموزش طراحی سایت رستوران یا ساخت سایت رستوران را معرفی و به فروش می رسانند.

صادقانه اگر بگوییم باید گفت این کار نه تنها شما را در یک مسیر بی راهه می اندازد بلکه راه اندازی سایت رستورانی توسط فردی که تخصصی از طراحی سایت و برنامه نویسی ندارد، امکانپذیر نمی باشد لذا توصیه میکنیم که فکر آموزش طراحی سایت رستوران را از فکر خود بیرون کنید.

ویدئوی آموزشی برای راه اندازی رستوران اینترنتی

اگر قصد راه اندازی رستوران اینترنتی دارید و یا یک وب سایت دارید و میخواهید آن را توسعه دهید شما را به مشاهده ویدئویی کوتاه درباره نکات مهمی که برای داشتن یک سایت رستورانی حرفه ای باید رعایت کرد، دعوت می کنیم.

امکان ارسال کامنت جهت جلب اعتماد مشتری

درست است که مهم است چقدر طراحی سایت رستوران و غذاها به صورت آنلاین خوب به نظرمی رسند، اما مهمتر از آن این است که مشتریان می خواهند بدانند دیگران در رستوران شما چه تجربه ای داشته اند. بنابراین، اضافه کردن نظرات مشتریان و سایر بررسی های قابل اثبات به وب سایت رستوران، این امکان را به سایرین می دهد که کمی بازخورد مستقل و قابل اعتماد را مشاهده نمایند.

دایرکتوری رستورانی yelp

دایرکتوری رستورانی yelp

سفارش آنلاین رستوران

سفارش آنلاین یا سفارش اینترنتی غذا از رستوران یکی از امکاناتی می باشد که میتوان در طراحی وب سایت رستورانی در نظر گرفت. گرچه اخیرا با راه اندازی و ظهور استارتاپ های سفارش اینترنتی غذا مثل اسنپ فود، ریحون، چیلیوری، فیدیلیو و… مردم غذای خود را به راحتی از این سایتها و اپلیکیشن ها به صورت آنلاین سفارش می دهند ولی هنوز هم طراحی امکان سفارش آنلاین در رستوران یک امتیاز محسوب می شود و نمونه آنرا میتوان به سفارش آنلاین رستوران مسلم در بازار اشاره کرد که با وجود سنتی بودن و شهرت بالای آن، سفارش آنلاین در وب سایت رستوران مسلم نیز وجود داشته و این گزینه در سایت او مشتریان خاص خودش را دارد.

نمونه های طراحی سایت رستوران

در این بخش، چند نمونه سایت فست فود و رستوران که توسط مجموعه ما طراحی شده است را میتوانید مشاهده نمایید.

نمونه طراحی سایت سالن غذاخوری

نمونه طراحی سایت رستوران

نمونه طراحی سایت رستوران

 

طراحی سایت فست فود

طراحی سایت فست فود در اینترنت در حال حاضر برای رستوران های نوپا مهمتر از رستوران های مجرب است. رستوران نوپای شما تنها با برند سازی می تواند به پای کهنه کارها برسد. شاید طراحی سایت فست فود بر میزان فروش شما تاثیر چندانی نداشته باشد، اما یقینا با توجه به تجمل گرایی روز شما به طراحی سایت فست فود نیاز دارید.

با داشتن طراحی سایت فست فود همگان منوی شما و رستوران شما را خواهند دید. ناخود آگاه نام فست فودی شما بر زبان ها خواهد افتاد و برای همه جالب توجه خواهید شد. این ابزار بزرگ تبلیغی را از دست ندهید و به جای اتلاف کاغذ برای بنرهای تبلیغاتی یک وب سایت سفارش فست فود راه اندازی کنید. در ضمن بیشتر توریست ها به خاطر عدم شناخت کافی از شهرهای مقصد، برای خوردن غذا هم در اینترنت سرچ می کنند، چه خوب است این ابزار تبلیغاتی را به چند زبان طراحی کنید و از دست ندهید.

نکات موثر در موفقیت طراحی سایت فست فود

 • استفاده از تصاویر و جلوه های ویژه بصری فوق العاده یکی از روش های است، که سایت شما را موفق خواهد کرد. سعی کنید در هنگام کار از پرسنل فست فودی کلیپ تهیه کنید و محصولات ارگانیک را به مخاطب نشان دهید که حس اورا برنگیزد. مثلا تصویر یک پیتزای بسیار بزرگ یا روش پخت بره بریان.
 • استفاده از طراحی که ماده اصلی غذای شما را نشان بدهد مثلا طراحی سایت فست فود با کلیپ های فراوان از پخت انواع کباب ها و استیک ها، طراحی سایت فست فود مملو از غذا های دریایی و طراحی سایت فست فود برای گیاه خواران.
 • ناوبری آسان با محتوا گذاری در زمینه تهیه انواع کیک، دسر، کباب، ساندویچ و پیتزا به همراه کلیپ تصویری که سبب رجوع بیشتر بانوان به سایت شما شود.
 • ارائه تخفیفات ویژه برای سفارش از سایت، که موجب افزایش مشتریان شما می شود.

نمونه ای از وب سایت در زمینه فست فود و سفارش آنلاین

نمونه وب سایت فست فود

نمونه وب سایت فست فود

تاثیر طراحی سایت فست فود در فروش

 • امکان رزرو آنلاین فست فود می تواند در انتخاب مشتریان و دیدگاه آن ها ازشما موثر باشد. بسیاری از افراد از مدرنیزم خوششان می آید شما می توانید، تصاویری از فضای داخلی فست فود خود بگذارید و از مشتریان بخواهید جای مطلوب خود را انتخاب کنند.
 • برجسته سازی خدمات فست فودی با استفاده از رنگ بندی پر هیجان و کلیپ های کارتونی و واقعی برای انواع خدمات سایت در طراحی سایت فست فود بسیار موثر است.
 • قرار دادن امکانی برای مشاهده ی نوع های مختلف فست فود در دسته های مختلف و حتی ظروف سرو غذا برای مشتریان تا آنان به اساس آسودگی برسند.
 • تصویر سازی مناسب از فضای داخلی فست فود برای جلب توجه مشتریان نیز باید در نظر گرفته شود. این نه مورد از مواردی است که پر بازدید ترین سایت های فست فود در طراحی خود استفاده کرده اند.

امکانات سایت سفارش آنلاین فست فود

ورود کاربر: در طراحی سایت فست فود این قسمت برای گرفتن اشتراک سالانه برای مشتریان ثابت و دریافت تخفیف طراحی می شود.
منوی پیشنهادی سر آشپز: این قسمت در طراحی سایت فست فود به منظور ارائه منوی روز لحاظ می شود و محتوای آن روزانه تغییر می کند.
منوی آنلاین: این قسمت از سایت، برای معرفی تمام غذا های منو طراحی می شود. این منو شامل تمام غذا ها است و کاربران با استفاده از آن می توانند غذای خارج از منوی پیشنهادی سر آشپز را سفارش دهند.
آرشیو گالری و فیلم: شامل تصاویر و کلیپ از انواع فست فود و روش پخت و تهیه ی آن ها.
وبلاگ آموزشی: با داشتن یک وبلاگ برای رستوران، معرفی انواع آموزش های آشپزی، طریقه درست کردن سس ها و بسیاری آموزش های دیگر در حوزه آشپزی می تواند تصویر واضحتری از شما و کارتان ارائه کند.

بخش های مختلف سایت

درباره ما و تماس با ما: شامل نشانی، شماره تماس و لینک های ارتباطی فست فود شما است و برای آشنای بیشتر مخاطبان از پیشینه شما طراحی می شود.
رزرو آنلاین: این قسمت برای رزرو غذا از راه دور طراحی شده است و مشترکین از این قسمت با انواع کارت های بانکی توان خرید از این سایت ها را دارد.
معرفی فست فودی های زنجیره ای: این باکس در طراحی سایت به شما امکان معرفی شعبه های مختلف فروشگاه شما و آدرس آنها را به شما بدهد.
افتخارات: در این قسمت شما می توانید رتبه فست فودی خود از نظر بازرسان بهداشت، گواهی سلامت و مجوز های فعالیت خود از سوی وزارت بهداشت را به نمایش بگذارید.
نظر سنجی از مشتریان: در طراحی سایت فست فود این قسمت برای پیشنهادات و انتقادات مشتریان و درخواست غذا های فست فودی جالب یا سنتی مثل خطاب طراحی می شود.

نکاتی در زمینه محتوای وبلاگ آموزشی

محتوای مرتبط با پزشکی: در طراحی سایت فست فود خود از محتوا های متناسب با بهداشت و سلامت استفاده کنید، برای مثال درباره ی گرمازدگی در تابستان و یا نقش سلات مواد غذایی در سلامت افراد مطلب بگذارید.
ارائه تصاویر مرتبط با محتوا: از تصاویر و کلیپ های مرتبط با محتوای مد نظر خود در سایت قرار دهید. از تصاویر سایت های مشابه استفاده نکنید و تا حد امکان کپی نکنید.
دستور پخت آنلاین: در طراحی سایت فست فودی و محتوای آن حتما از دستور پخت غذا ها بهره بگیرید و آرشیو کاملی از انواع غذا چه سنتی و چه فست فودی در سایت خود داشته باشید.
محتوای متاسب با سلیقه ی کاربران: حتما در طراحی سایت فست فود قسمت نظر سنجی داشته باشید تا در ارائه دستور پخت های آنلاین و منوی غذای خود پشتیبانه ای برای الهام گرفتن داشته باشید.

ویژگی های حرفه ای طراحی سایت فست فود و رستوران

1. طراحی گرافیک زیبا و بهینه سازی برای انواع مرورگرها

2. هاست پر سرعت و پشتیبانی حرفه ای

3. طراحی سایت واکنشگرا یا ریسپانسیو

4. هزینه مناسب در مقایسه با سایر شرکت های طراح

5. امنیت بالا و پشتیبانی از پروتکل های https (گواهینامه ssl)

6. پنل مدیریتی منعطف با امکان ایجاد پنل کاربری و صفحه ی کاملا فارسی

7. امکان ایجاد سایت چند زبانه

8. امکان مدیریت کاربران و ثبت نام بی نهایت کاربر در سایت

9. امکان ایجاد باکس جستجو و شعبات در سایت فست فود

10. ورود اطلاعات غذا های فست فود شامل تصویر، نحوه سرو و پخت

11. معرفی محصولات و منوی جدید

12. امکان ارائه تخفیف و اشتراک به مدت معین

13. امکان طراحی قسمت سوالات و پاسخ های متداول

14. امکان دریافت فاکتور برای مدیریت فست فود و کاربر و هزاران ویژگی دیگر که شما می توانید از ما بخواهید.

 

نمونه کار وب سایت سفارش آنلاین غذا

نمونه سایت سفارش آنلاین غذا

نمونه سایت سفارش آنلاین غذا
13 دیدگاه
نشانگر

درود بر شما… نمونه سایت رستوران دارید که بتونیم ببینیم؟ یک وب سایت رستورانی میخوایم که توش رزرو آنلاین داشته باشیم و همینطور این انکان باشه که هزینه پیک رو از رستوران تا مقصد محاسبه کنه مثل سایت اسنپ فود باشه منظورم بخش مربوط به محاسبه هزینه پیک.
امکان این هم باشه که وقتی کاربر وارد سایت میشه یه گزینه باشه به نام رستوران های اطراف من شبیه به وب سایت چیلیوری.
امکان مهمی که میخوایم داشته باشه اینه که مثل سایت تخفیفان و نت برگ کاربر بتونه وارد یک صفحه باشه بنام تخفیفات رستوران ها یا رستوران های تخفیف دار که دقیقا مثل بخش رزرو رستوران نت برگ.
گزینه امکان انتخاب نوع غذا مثلا فرنگی و ایرانی و فست فود و سنتی و…
در صفحات هم جای چند بنر تبلیغاتی باشه برای تبلیغات رستوران ها که حالا فعلا بنر باشه ولی بعدا میخوایم امکان محاسبه کلیک کاربرا هم داشته باشیم.
بی زحمت یک داکیومنت میخوایم که هزینه و زمان طراحی سایت رو توش داشته باشه.
در اصل ما میخوایم یک سایت رستورانی اختصاصی برامون طراحی کنید که بتونیم در آینده توسعه بدیم و امکانات اضافه کنیم.
لطفا به من ایمیل بزنید. ایمیلم هم تو فرم وارد کردم.
سپاسگزارم

kiarash

سلام
میخواستم بدونم هزینه یه سایت رستورانی مثل سایت رستوران هاني یا رستوران the grill چقدر میشه و چند روز زمان میبره؟

پایدار سامانه

درود بر شما
ما یک فریم ورک اختصاصی داریم که صفر تا صد اون توسط تیم پایدار سامانه کد نویسی شده.
با داشتن این فریم ورک میتونیم صفر تا صد کار رو براتون به طور اختصاصی طراحی کنیم ولی با هزینه ای در حدود نصف هزینه یک سایت اختصاصی که علت اون هم وجود این فریم ورک قدرتمنده که بسیاری از آپشن ها ی مد نظرتون موجوده و نیازی به برنامه نویسی مجدد نداره و هر زمانی در آینده میتونیم بدون محدودیت سایت شما رو توسعه بدیم.
در ضمن این فریم ورک گواهی امنیت از وزارت ارشاد گرفته که از لحاظ امنیت تمامی تست های مخرب برای یک سایت و سامانه، روش اعمال و آزمایش شده.
یک پروپوزال با عنوان طراحی سایت اختصاصی رستوران به آدرس ایمیلتون ارسال شد.
موفق باشید.

پایدار سامانه

قیمت طراحی یک سایت رستورانی همونطور که در متن این صفحه توضیح دادیم به پارامترهای زیادی بستگی داره که اصلی ترین اون امکاناتی هست که میخواید برای رستورانتون تو سایت وجود داشته باشه. لطفا مطلب بالا رو قسمت مربوط به عنوان هزینه طراحی سایت رستوران رو مطالعه بفرمایید و جهت دریافت استعلام قیمت، از طریق فرم درخواست پروپوزال رایگان در منوی سایت اقدام بفرمایید.
شاد و پیروز باشید.

طالبی

امکان رزرو آنلاین میز میخوام که بتونم برای مناسبت ها استفاده کنم و از طریق سایت مشتری ها بتونن تاریخ و ساعت و ظرفیت مورد نیازشون رو اعلام کنن و در سایت رستوران ثبت کنن، حالا اینکه پرداخت هزینه رزرو هم آنلاین پرداخت بشه یا نه مهم نیست چون مبلغ خیلی مشخص نیست و به مکان مورد نظر بستگی داره، در طراحی سایت رستوران این امکان وجود داره و یا یک ماژول مجزا هست و هزینه جدایی داره؟

مهسا دریانی

نمونه کارهاتون رو دیدم خیلی عالی بود.. طراحی سایت معرفی برای رستوران رو چقدر طول میکشه انجام بدید و قیمت چقدر میشه.. اگه فقط معرفی باشه مثل کاتالوگ مثلا ولی خیلی شیک و حرفه ای یه سایت خاص میخوام با طراحی گرافیکی منحصر به فرد برای یک رستوران لاکچری، منوی رستورانی آنلاین داشته باشه که فقط قیمت هارو توش درج کنیم و بروزرسانی خودکار داشته باشه

.Nazanin.j

استفاده از تصاویر واقعی و باکیفیت از غذاها در سایت رستوران بارگذاری کنیم سرعت لود رو کم نمیکنه و غیر استاندارد نمیکنه؟ چطور میشه هم تصاویر خوب در وب سایت قرار بدیم یعنی نوع طراحی سایت و استاندارد هاش مهم تر هست یا تصاویری که استفاده میشه ممنون

فرهاد

درود بر شما هزينه ساخت سايت منو رستوران چقدر است ؟

botcoinsis

سلام
یه سایت رستورانی میخوایم که قابلیت این رو داشته باشه که لیست سفارش غذا رو از طریق تبلت داخل رستوران داشته باشه که گارسون بتونه همونجا بالای میز سفارش مشتری رو ثبت کنه و این قسمت هم داشته باشه که مشتریا بتونن به سایت رستوران وارد بشن و غذایی که میخوان سفارش بدن یک بخش داشته باشه بعنوان نظر مشتریان که به صورت آنلاین بشه نظر داد و در مورد غذا و کیفیتش صحبت کرد. تقریبا یه چیزی مثل یه فروم.
معمولا سایت های رستورانی که طراحی میکنن حالا یا وردپرس یا اختصاصی امکان نظرات رو داره ولی تفاوت چیزی که ما میخوایم اینه که نظرات آنلاین باشه نه اینکه نیاز به تایید داشته باشه یا نشه روی نظر یک کاربر ریپلای کرد، دقیقا یه تالار گفتگوی رستوران.
اولا اینکه آیا یه همچین امکانی رو میشه پیاده سازی کرد؟
دوما چقدر زمان میبره
سوما باید وردپرس باشه یا اختصاصی
چهارم اینکه هزینه طراحیش چند تومان میشه حدودا، دقیق هم نباشه عیبی نداره حدود قیمت باشه.
سپاسگزارم ممنون میشم پاسخ بنده رو بدید.
ایمیلم هم ر فرم وارد کردم لطفا ایمیل بدید به من.

gamil

هزینه سایت رستورانی چقدر میشه و چند روز طول میکشه. سلام ممنون

هانی باگت

سلام. شما واسه طراحی سایت عکس و فیلم هم تهیه میکنید از رستوران؟ و هزینش؟

نایب

پادکست تون رو گوش دادم خیلی دمتون گرم عالی بود.

parsa

سلام, اگر سورس کامل با توضیحات کامل برای من فرستاده شود. (html , css, mysql, javascript, php)
سورسی که در آن سفارش دهنده ، به سبد خریدش اضافه شود و در محلی جمع سفارشات خود را ببیند. بتواند تغییر دهد. بعد از سفارش یک پرینت خودکار به رساوران ارسال کند .
من ۳۰ نوع غذا دارم و ۱۲ نوع مخلفات: شرح دهید که چگونه یک سفارش را جمع ببندم و یک صورتحساب از مشتری برای من ارسال شود.
برای این شرح کامل و همچنین شرح کوتاهی از ایجاد روابط بین بانک اطلاعاتی بیشتر برای من پرداخت آنلاین مهم است که بتوانم به یک محل پرداخت آنلاین هم متصل باشم “بسیار کوتاه و مفید, من هشتصد هزار تا یک میلیون تومان پرداخت می
کنم.
یا هر قیمتی که نظر خودتان بود.
موفق و سلامت باشید
بسیار متشکرم

طراحی سایت اقساطی بدون بهره و سود طراحی سایت اقساطی
شرکت پایدار سامانه پیشرو در خدمات
طراحی و خدمات وب‌سایت
برنده بهترین طراحی سایت
بین المللی awwwards logo
کاندید جشنواره وب
در طراحی سایت iwmf logo
برگزیده طراحی سایت حرفه ای
انوتو awwwards logo
ثبت نام در خبرنامه برای دریافت آخرین ها
در تماس باشید
شرکت پایدار سامانه
تهران، فلکه دوم صادقیه
آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
واحد پشتیبانی
تهران فلکه دوم صادقیه
خیابان جناح، 12 متری چهارم
واحد تولید
تهران، بلوار فردوس غرب
خیابان سازمان برنامه جنوبی
 • فلکه دوم صادقیه
 • آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
 • 021.40440495