icon-creative-design icon-digital-marketing icon-mobile-apps icon-strategy-consulting icon-website-development

طراحی سایت املاک

اگر مدیر آژانس املاک هستید
اگر برای طراحی وب سایت املاک اقدام نکردید
به شما تبریک می گوییم چون اولین قدم را برداشتید...


بهترین شرکت طراحی سایت
بهترین شرکت طراحی سایت
 • ZEC
 • اسکان خودرو
 • وزارت نیرو
 • مزمز
 • والری
 • آرینا سامانه
 • تکتاز موتور

چند نمونه از سایت های طراحی شده

اجرای پروژه های موفق طراحی وب سایت های املاک، گواه بر اثبات توانایی یک تیم منسجم خواهد

مشاهده پروژه
مشاهده پروژه
مشاهده پروژه
مشاهده پروژه

نمونه پروژه های طراحی سایت متفاوت
مشاهده لیست کامل

طراحی وب سایت املاک

طراحی سایت املاک را در ابتدا با یک پادکست یا همان فایل صوتی با موضوع ویژگی ها و امکانات طراحی سایت املاک و ساخت سایت برای یک مشاور املاک شروع میکنیم سپس به توضیحات مختصری در باره ضرورت داشتن وب سایت می پردازیم و نمونه های متفاوتی از صفحات مختلف یک سایت املاک را ارائه داده و در قالب یک کلیپ تصویری، نمونه ای از طراحی سایت املاک توسط شرکت پایدار سامانه را مشاهده می نماییم.

باتوجه به گسترش روز افزون وب مارکتینگ، فروشندگان و مشاورین املاک برای حفظ خود در بازار مجبور به طراحی سایت املاک شده اند. البته طراحی سایت املاک به راحتی سایر وب مارکتینگ ها نیست.طراحی سایت املاک حتما بایستی توسط طراح انجام شود. مجموعه طراحان سایت املاک باید توسط یک شرکت طراحی وبسایت و یا یک سازمان (شخص حقوقی) انجام شود چرا که می بایست هم دارای دانش گرافیکی کاملی باشند و هم در آن تیم، همزمان با طراحی، اشراف کامل روی سئو سایت املاک داشته باشند و بتوانند در سایت شما امکان لینک دهی داخلی و خارجی را ایجاد کنند. جعبه جستجو با ظرافت بسیار بالایی باید طراحی شود. در ضمن سایت شما باید دارای قسمتی باشد که روی نقشه مکان محل های که می خواهید بفروشید را مشخص کند.

معلوم است یک مشاور و فروشنده املاک خود چنین دانشی را ندارد که یک سایت املاک با اصول سئو طراحی کند. بایستی بدانید تصاویر بیشتر از هر چیز در ذهن بینندگان تاثیر می گذارد. شما اگر یک فروشنده یا مشاور ملک باشید و تصمیم به ساخت سایت املاک داشته باشید بایستی در قسمت مربوط به نوسازی محتوا ابزار های گرافیکی مناسبی قرار گیرد. این گفته از این بابت است که برخی از مشاور املاک ها با قیمت بسیار ارزان، وب سایت املاک را به یک شخص(نه یک شرکت معتبر) یا فریلنسر می سپارند و پس از گذشت ماهها نه تنها وب سایت آنها آماده نشده است بلکه مجبور به کنار گذاشتن آن و از نو طراحی می شوند. قضاوت با خود شماست،آیا می توان به یک شخص یا فریلنسر سفارش طراحی سایت وردپرس داد؟ آیا میتوان به او اعتماد کرد؟ قطعا اینطور نیست چون این تجربه به تعداد زیادی تکرار شده است و گفتن آن در این مقاله واجب بود.

طراحی سایت مشاور املاک

قبل از اینکه به امکانات و ویژگی های یک سایت مشاور املاک بپردازیم ابتدا میخواهیم درباره نحوه پیاده سازی و فرایند ساخت سایت املاک بپردازیم.

قطعا شما که قصد طراحی سایت دارید مهمترین سوال و ابهام در ذهن شما میتواند موارد زیر باشد. ما میخواهیم به این سوالات پاسخ دهیم تا به راحتی برای سفارش وب سایت آژانس مسکن خود یا راه اندازی استارتاپ در این زمینه اقدام نمایید:

 • اولین قدم برای ساخت سایت املاک یا راه اندازی استارتاپ خرید و فروش ملک چیست؟
 • برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت و اعتماد به حرفه ای بودن آن شرکت، چه آیتم هایی را باید بررسی کنم؟
 • طراحی سایت آژانس املاک یا راه اندازی یک سایت خرید و فروش ملک و استارتاپ به چند روش قابل پیاده سازی است؟
 • وب سایت خرید و فروش املاک به زبان php طراحی بشه بهتره یا asp.net ؟
 • برخی از شرکتها سایت وردپرس را پیشنهاد میکنند و برخی دیگر طراحی اختصاصی با asp.net رو توصیه میکنند، واقعا کدامیک بهتر است و چه مزایا و معایبی دارند؟
 • آیا نحوه پیاده سازی و ساخت سایت املاک در سئو و بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو تاثیرگذار است؟
 • هزینه طراحی سایت املاک چقدر است و قیمت سایت خرید و فروش ملک برای یک استارتاپ متفاوت است؟
 • با آموزش طراحی سایت املاک میتوانم یک سایت وردپرس نصب کنم و بازار رو بسنجم یا کار اشتباهی است؟
 • برخی سایتها هستند که سیستم های مدیریت محتوا را به صورت مجانی ارائه میدهند و به شکلی طراحی سایت املاک رایگان با امکانات محدودی موجود است و صرفا برای گرفتن بازخورد و تحقیقات بازار بوده. اینها را پیشنهاد میکنید؟
 • مدت زمان طراحی سایت برای مشاور املاک چقدر است؟
 • در زمینه سئو سایت املاک، چقدر طول میکشد سایتم به صفحه اول گوگل بیاید؟

یک سایت املاک دارای چه امکانات و ویژگی هایی است؟

فیلتر و سرچ جستجوی ملک

در طراحی سایت املاک، داشتن فیلتر حرفه ای به منظور جستجوی ملک با مشخصات مورد نظر کاربر بسیار اهمیت دارد چرا که یکی از اصلی ترین امکانات یک سایت جستجوی ملک و آژانس املاک، جستجوی سریع در کمترین زمان برای کاربر می باشد.

درباره ما

مانند تمامی سایت ها در طراحی سایت املاک این قسمت نیز لحاظ می شود. در این قسمت مشاور املاک چیزهای از قبیل: سابقه کار، آدرس املاکی وشماره تلفن آن را قرار می دهد.

صفحه درباره ما در وب سایت املاک 777

صفحه درباره ما در وب سایت املاک 777

ارتباط باما

در این قسمت طراح سایت فیلدهای را قرار می دهد تا مشتریان نظرات وشرایط ملک مد نظرشان را قرار دهند.

صفحه تماس با ما در سایت املاک 777

صفحه تماس با ما در سایت املاک 777

شبکه فروش

حتما تا به حالا از مکان یاب گوگل استفاده کرده اید، شبکه فروش چیزی شبیه به مکان یاب گوگل است با این تفاوت که مکان ملکی که قصد فروختن یا اجاره دادن آن را دارید به مشتریان نشان می دهد.

رهن واجاره آنلاین

در بسیاری از موارد قسمت رهن واجاره آنلاین با قسمت فروش آنلاین ترکیب می شود. اما به طور کل این قسمت خود دارای چندین زیر گروه مثل: پیش پرداخت، اجاره مبله، اجاره منزل اکازیون و اجاره ارزان خواهد بود.

صفحه لیست فایل های موجو در سایت

صفحه لیست فایل های موجو در سایت

فروش انلاین

این قسمت به منظور فروش ملک طراحی می شود وبا توجه به نیاز مشتری شامل چند زیر گروه دیگر مثل: اجرت ملک،پیش پرداخت، ملک اکازیون و ملک ارزان خواهد بود.

ورود کاربر

برای ورود به سایت و استفاده از برخی امکانات اختصاصی آن همچون پیش پرداخت این قسمت تعبیه می شود. نکات کلیدی که باید در طراحی وب سایت املاک مورد توجه واقع، شود.

طراحی سایت املاک همانند کشیدن یک نقاشی است. اگر این نقاشی به کیفیت تابلو ها و طرح های حرفه ای نباشد، خیلی از کاربران جذب آن نمی شوند.

تصویری که با طراحی سایت املاک از خودتان می سازید باید ویژگی های زیر را داشته باشد

طراحی و قالب دهی مناسب

تمامی زبانه ها و ایکون ها بایستی به نحوی قرار گیرند که استفاده از آن ها مناسب باشد و مشتری چیزی را که می خواهد به آسانی بیابد.

رعایت اصول سئو

در مورد سایت های املاک، طراح سایت کمتر ممکن است متنی بگذارد اما تصاویر بسیار فراوان هستند، طراح سایت بایستی برای سئو شدن سایت املاک، برای تصاویر از تگ آلت (alt) استفاده نماید و امکان لینک دهی داخلی وخارجی را قرار دهد. البته روش های دیگری هم برای لینک دهی داخلی هست مثلا وقتی فرد تصویر یک ملک را نگاه می کند چندین تصویر از املاک و خانه های دیگر در رنج قیمت همان ملک و در پایین آن دیده می شوند.

هماهنگی در رنگ و انتخاب فونت های مناسب

رنگ بندی قالب صفحات وفونت ها بایستی به گونه ای باشد که کاربران بدون فشار به چشم هایشان متن هارا بخوانند.

استفاده از آرم ولگو

در تمام صفحات وب سایت املاک شما، آرم و لگو بایستی توسط گرافیست طراحی و تعبیه شود تا مشتریان از هر صفحه ای که وارد سایت شما شوند، با برند شما آشنا شوند.

بهینه سازی صفحه اصلی

طراحی سایت املاکطراحی سایت املاک شما باید به گونه ای باشد که صفحه اصلی دارای تمام آیکون های اصلی باشد و استفاده از آن پیچیده نباشد.

تمرکز بر روی تصاویر غنی از لحاظ رنگ و کیفیت

طراح سایت بایستی امکان قرار دادن تصویر چه در بکراند صفحات سایت و چه در قسمت رهن و فروش را برای شما تعبیه کند. از آنجایی که اغلب ما با موبایل  عکس می گیریم عکس ها بی کیفیت خواهند بود. بنابر این طراح بایستی امکانات گرافیکی نیز برای شما قائل شود. برای مثال شما باید بتوانید تصاویر را واتر مارک کنید یا وضوح آن ها را فزایش دهید و در مواردی واتر مارک ها را حذف کنید.

نمونه طراحی سایت املاک توسط پایدار سامانه

معرفی پنج طراحی سایت املاک موفق وعوامل موفقیت آن ها در جهان

طراحی وب سایت املاک Sheerin Feizi Group – Delray Beach, FL

نمونه طراحی سایت املاک

نمونه طراحی سایت املاک

استفاده از تصاویر تمام صفحه در بکگراند صفحه اصلی، تصاویر غنی از لحاظ کیفیت در صفحه فروش، قالب دهی متناسب با فرهنگ پر جنب و جوش فلوریدا و انیمیشن انتقال در هر اسکرول از عوامل موفقیت طراحی وب سایت املاک این گروه مشاوره ملک می باشد.

طراحی سایت مشاور املاک Tatiana Derovanessian – Los Angeles, CA

نمونه طراحی سایت مشاور املاک

نمونه طراحی سایت مشاور املاک

این سایت در صفحه اصلی  خود اسکرول بندی ساده ای را ارائه می دهد و از رنگ های مطلوب سفید و فیروزه ای که نماد خطوط ساحلی در لندن هستند؛ استفاده می کند. در صفحه اصلی سایت آیکون ها واسکرول های اصلی در بالای صفحه و قسمت درباره ما و ارتباط با ما به صورت چکیده پایین صفحه واقع شده است که این سایت را  کاربردی تر می کند.

ساخت سایت بنگاه املاک Carol Staab – Manhattan, NY

نمونه طراحی وب سایت مشاوران خرید خانه

نمونه طراحی وب سایت مشاوران خرید خانه

این سایت با نمایش تصاویر و کلیپ های پر زرق برق از خانه های لوکس منهتن و تمایز بین املاک عادی ولوکس مشتریان را به سوی خود جلب کرده است. این نوع از طراحی سایت املاک برای مناطق گران قیمت تهران واقعا کارآمد است.

طراحی وبسایت مشاور املاک The Habibi Group – San Francisco Bay Area, CA

نمونه سایت بنگاه مسکن و املاک

نمونه سایت بنگاه مسکن و املاک

این سایت با استفاده از کلیپ های متنوع از نقاط دیدنی سانفرانسیسکو و قرار دان تصاویر در کنار هم، همانند صفحات مجله، نظر مشتریان را به خود جلب کرده است. در این سایت تصاویر با کیفیت از املاک همچون دانه های انار در کنار هم چیده شده اند. اگر شما مشاور فروش با املاک متعدد ومشتریان فراوان هستید این سبک از طراحی سایت املاک مناسب شماست.

طراحی سایت مشاورین املاک Tracy Tutor Team – Los Angeles, CA

نمونه سایت خرید مسکن و مشاور املاک

نمونه سایت خرید مسکن و مشاور املاک

در این نحوه از طراحی سایت املاک طراح با در نظر گرفتن فضای خالی مناسب، عکاسی های تیزبینانه و ارائه بروشور های مناسب برای هریک از املاک سبب عالی جلوه کردص سایت شده است.

آموزش طراحی سایت املاک رایگان

قطعا با عباراتی نظیر طراحی سایت املاک رایگان و یا طراحی سایت املاک ارزان بر خورد داشتید . اگر در حال خواندن این مطلب در سایت هستید به شما تبریک می گوییم چرا که فریب این عبارات جذاب و دلربا را نخوردید و جهت ساخت یک سایت برای املاک یا آ ژانس مسکن خود هنوز در حال تحقیق و بررسی یک شرکت مناسب  و به بیانی قابل اطمینان هستید.

البته نا گفته نماند که راه اندازی سایت مشاور املاک با استفاده از سایت ساز املاک با هزینه خیلی کمتر قابل طراحی و پیاده سازی می باشد و پس از گذشت یک هفته پس از سفارش، به شما یک سایت آماده املاک تحویل خواهند داد  اما…

اما کنترل پنل پیچیده سایت ساز املاک و همچنین بدلیل نیاز به مطالعه مقدمات و آشنایی کلی با کدنویسی به هیچ عنوان توصیه نمیشود چرا که در آینده برای ایجاد یک تغییر جزئی در سایت املاک، نیاز به صرف زمان بوده و در بیشتر مواقع، وب سایت مشاور املاک دچار بهم ریختگی خواهد شد.

11 دیدگاه
حوری بیگم مرتضوی

سلام..اینا چیه؟ زنهای لختی!!!

حسینی

سلام
این تصویر از یک وب سایت املاک موفق در زمینه فروش ملک هست

محسن

هزبنه و زمان طراحی سایت مانیشن یا آی هوم و و سایت کلید که یک سایت املاک نیستند و سایت استارتاپی اند در زمینه املاک و همینطور بیشتر سایت B2B

پایدار سامانه

سلام
وبسایت هایی مثل کلید یا وب سایت ihome امکانات مختلفی دارند که باید بدونید دقیقا چه المان هایی نیاز دارید.
در کل طراحی سایت های استارتاپ قطعا می بایست به صورت اختصاصی انجام بشه و دقیقا امکاناتی که مورد نظر شماست می بایست بررسی و برآورد هزینه و زمان بشه.
می تونید در صفحه دریافت پروپوزال، فرم رو تکمیل بفرمایید تا با شما تماس بگیریم درباره جزئیات و امکاناتی که مورد نیازتون هست صحبت کنیم.

شابش

سلام
یک سایت املاک میخوایم مثل قسمت فروش ملک دیوار.
اما میخوایم مثل سایت آی هوم مشاوران املاک یا حتی یک مشاور فروش ملک بتونن توش آگهی ثبت کنند که مختص خودشون باشه و کلیه خانه ها و املاکی که اونها ثبت کردند مشخص باشه.
قیمت طراحی سایت این مدل چقدر میشه و چقدر زمان میبره و با چه زبان برنامه نویسی نوشته میشه و سرورهاش چی هست؟

پایدار سامانه

سلام و عرض ادب.
جهت طراحی سایت املاک موردنظر شما می بایست دقیقا امکاناتی رو که در نظر دارید مشخص کنید.
هر سایت املاک قطعا ده ها و صدها امکانات مختص خودش رو داره و اینکه بخوایم کلی قیمت بدیم امکانش نیست و قیمت دقیقی نمیشه ارائه داد لذا خواهش میکنم یا با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه تماس با ما فرم پر کنید و یک پوپوزال خدمت شما ارسال کنیم.

پایدار باشید…

مسکن نوین

سایت املاک ما با وردپرسه بنظرتون اختصاصی کنیم ؟

روح الله جهانگیر

سلام وقت بخیر. مبخواهم وبسایت املاک راه اندازی کنم. لطفا راهنمایی بفرمایید.

سلام هوم

هزینه طراحی یک سایت فروش ملک چقدر میشه؟ لطفا قیمت بفرمایید؟

محمدرضا

سلام
طراحی سایت با وردپرس یا هر سیستم مدیریت محتوایی (cms) در آینده برای توسعه امکانش هست محدودیت براتون ایجاد بشه مگر اینکه از احاظ بودجه مشکلی نداشته باشید

پایدار سامانه

سلام دوست عزیز
لطفا با ما تماس بگیرید تا مشاوره کامل بهتون ارائه بشه

طراحی سایت اقساطی بدون بهره و سود طراحی سایت اقساطی
شرکت پایدار سامانه پیشرو در خدمات
طراحی و خدمات وب‌سایت
برنده بهترین طراحی سایت
بین المللی awwwards logo
کاندید جشنواره وب
در طراحی سایت iwmf logo
برگزیده طراحی سایت حرفه ای
انوتو awwwards logo
ثبت نام در خبرنامه برای دریافت آخرین ها
در تماس باشید
شرکت پایدار سامانه
تهران، فلکه دوم صادقیه
آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
واحد پشتیبانی
تهران فلکه دوم صادقیه
خیابان جناح، 12 متری چهارم
واحد تولید
تهران، بلوار فردوس غرب
خیابان سازمان برنامه جنوبی
 • فلکه دوم صادقیه
 • آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
 • 021.40440495