icon-creative-design icon-digital-marketing icon-mobile-apps icon-strategy-consulting icon-website-development

طراحی سایت چندزبانه

اگر صاحب کسب و کار هستید
اگر برای طراحی وب سایت چند زبانه اقدام نکردید
به شما تبریک می گوییم چون اولین قدم را برداشتید...


بهترین شرکت طراحی سایت
بهترین شرکت طراحی سایت
  • ZEC
  • اسکان خودرو
  • وزارت نیرو
  • مزمز
  • والری
  • آرینا سامانه
  • تکتاز موتور

چند نمونه از سایت های چند زبانه

اجرای پروژه های موفق سایت های چند زبانه، گواه بر اثبات توانایی یک تیم منسجم خواهد

مشاهده پروژه
مشاهده پروژه

نمونه پروژه های طراحی سایت متفاوت
مشاهده لیست کامل

طراحی وب سایت چند زبانه

طراحی سایت دو زبانه

اگر شما صاحب یک کسب و کار بین المللی هستید و همیشه مشتریانی از کشورهای مختلف از محصولات و خدمات شما استفاده می کنند، حتما نیاز به یک سایت چند زبانه را احساس می‌کنید. امروزه وب سایت ها تبدیل به بهترین مرجع برای آشنایی مشتریان با کالا و خدمات شما شده است. از همین رو می توان به میزان اهمیت بالای داشتن یک سایت حرفه‌ای و چند زبانه اشاره کرد. در ادامه به طور دقیق با مزایای سایت چند زبانه بیشتر آشنا خواهید شد.

آشنایی با سایت چند زبانه

شاید در ذهن خودتان اینگونه برداشت کنید که اصلا نیازی به طراحی سایت به صورت چند زبانه نیست تا زمانی که گوگل با نرم افزارهایی مانند ترجمه صفحات می تواند کار ترجمه را انجام بدهد، پس هرگاه یک کاربر خارجی وارد سایت ما شود می تواند محتوای ما را به زبان خود ببیند. اما این دیدگاه دو بخش منفی دارد که در عمق ماجرا باید به آن توجه کرد.

کارایی بهتر

منظور از مورد یک این است که ابزار ترجمه گوگل نمی تواند محتوا را به صورت حرفه‌ای و دقیق ترجمه کند و در خیلی از مواقع کلمات در جای مناسب خود ترجمه نشده‌اند، حتما خود شما هم اگر با Google Translate کار کرده باشید به این مشکل برخورده‌اید که کلماتی که چند معنی دارند، گاها از معنی اشتباه آن استفاده شده است.

تاثیر روانی

در مورد بحث بازاریابی باید از دید یک روانشناس به موضوع نگاه کرد؛ تصور کنید یک مشتری خارجی زبان برای خرید محصول مورد نظر خود با چند سایت ایرانی مواجه می شود که تمام شرایط مورد نظر را مانند ارسال به خارج از کشور تا حدودی یکسان دارند. اما در همان ابتدا که کاربر وارد سایت می شود و با زبانی غریبه مواجه می شود که هرچقدر هم میگردد نمی تواند زبان سایت را به درستی تغییر بدهد، بار روانی منفی در ذهن او شکل می گیرد حتی اگر گوگل کار ترجمه را در حد توانایی خود پیاده سازی کند، مشتری احساس می کند که مسئولین شرکت حتی نتوانسته اند پیش بینی بازدید افرادی مثل او را در سایت خود داشته باشند، چه برسد به آنکه بخواهند محصولات را بدون دردسر و به راحتی به کشور او ارسال کنند.

برای ایجاد سایت چند زبانه به چه نکاتی توجه میشود

برای ایجاد سایت چند زبانه باید به یک سری نکاتی توجه کرد که می تواند بر روی نتیجه نهایی تاثیر درخشانی بگذارد. برای نمونه می توان به ترجمه تخصصی عبارات و کلمات سایت اشاره کرد که تمایز خود را نسبت به ترجمه گوگل نشان خواهد داد. همچنین طراحی ساختار اختصاصی برای زمانی که زبان سایت تغییر می کند؛ به طور مثال نگارش فارسی و انگلیسی تفاوت‌های مشهودی دارند که لازم است در زمان انتخاب زبان این تغییرات ساختاری لحاظ شوند تا کاربر را سر در گم نکند.

خدمات طراحی سایت

شرکت طراحی سایت پایدار سامانه، اصلی ترین خدمت خود را در بخش طراحی سایت خلاصه کرده است و بر این نظر است که اگر از امکانات و تکنولوژی روز در طراحی سایت های سفارش شده توسط مشتریان بهره ببرد، می تواند از نتایج خوبی بهره مند شود که در نتیجه آن افزایش کارایی و بهره وری می باشد.

نمونه سایت چند زبانه

مشتریان پر تعداد و متعددی که در سالهای اخیر درخواست های خود را مبنی بر طراحی سایت های چند زبانه به تیم متخصص طراحی سایت ما سپرده‌اند و رضایت خاطر آنها انرژی مثبتی شده است در وجود شرکت طراحی سایت پایدار سامانه. شما می توانید نمونه های طراحی سایت چند زبانه ما را در همین سایت مشاهده فرمایید و مطمئن هستیم متوجه کیفیت کاری ما خواهید شد.

تعرفه طراحی سایت دو زبانه

می دانیم یکی از فاکتورهای مهم تصمیم گیری برای شما عزیزان در انتخاب شرکت طراحی سایت دو زبانه، تعرفه طراحی سایت دو زبانه است. شرکت پایدار سامانه همیشه در نظر داشته است تا قیمت خود را به صورت رقابتی در نظر بگیرد که از این رو برای شما عزیزان می تواند نکته مثبتی در بر داشته باشد. شما بهترین خدمات را با بهترین قیمت از ما دریافت خواهید کرد.

طراحی سایت اقساطی بدون بهره و سود طراحی سایت اقساطی
شرکت پایدار سامانه پیشرو در خدمات
طراحی و خدمات وب‌سایت
برنده بهترین طراحی سایت
بین المللی awwwards logo
کاندید جشنواره وب
در طراحی سایت iwmf logo
برگزیده طراحی سایت حرفه ای
انوتو awwwards logo
ثبت نام در خبرنامه برای دریافت آخرین ها
در تماس باشید
شرکت پایدار سامانه
تهران، فلکه دوم صادقیه
آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
واحد پشتیبانی
تهران فلکه دوم صادقیه
خیابان جناح، 12 متری چهارم
واحد تولید
تهران، بلوار فردوس غرب
خیابان سازمان برنامه جنوبی
  • فلکه دوم صادقیه
  • آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
  • 021.40440495