icon-creative-design icon-digital-marketing icon-mobile-apps icon-strategy-consulting icon-website-development

طراحی سایت تاسیساتی

اگر مدیر شرکت تاسیساتی هستید
اگر برای طراحی وب سایت تاسیساتی اقدام نکردید
به شما تبریک می گوییم چون اولین قدم را برداشتید...


بهترین شرکت طراحی سایت
بهترین شرکت طراحی سایت
 • ZEC
 • اسکان خودرو
 • وزارت نیرو
 • مزمز
 • والری
 • آرینا سامانه
 • تکتاز موتور

چند نمونه پروژه طراحی سایت تاسیساتی

اجرای پروژه های موفق طراحی وب سایت تاسیساتی، گواه بر اثبات توانایی یک تیم منسجم خواهد

مشاهده پروژه
مشاهده پروژه
مشاهده پروژه

نمونه پروژه های طراحی سایت متفاوت
مشاهده لیست کامل

طراحی سایت تاسیساتی

طراحی سایت تاسیسات

فروش و یا خدمات تاسیسات ساختمانی یکی بیزینس هایی است که به دلیل بزرگی و حجم زیاد محصولات آن خیلی اوقات فعالین حوزه اینترنت بر این نظر هستند که این نوع کسب و کار را نمیتوان به شکل اینترنتی و با فروش آنلاین هدایت کرد. اما تجربه و درسی که از سایت های غول فروش اینترنتی در دنیا میگیریم این است که هر چیزی در هر ابعادی و هر صنفی که به صورت سنتی و حضوری قابل فروش است، به صورت اینترنتی نیز است. فقط بعضی اوقات نیاز است تا خلاقیت و فناوری به کمک هم بیایند تا مشکل ما حل شود.

طراحی سایت تاسیساتی | سفارش طراحی سایت تاسیساتی

مزایای سایت فروشگاهی تاسیسات

اگر صفحات دیگر پایدار سامانه مانند طراحی سایت خرده فروشی را مطالعه کرده باشید؛ متوجه خواهید شد تمام کسب و کارهایی که وب سایت خود را پیاده سازی می کنند و به فروش آنلاین روی می آورند، از مزایای مختلفی بهره‌مند می شوند که تا قبل از آن با فروش به سبک سابق خود نمی توانستند به آن برسند.

سه ویژگی بزرگ آنلاین کردن فروش برای کسب و کارها عبارتند از:

 • سود بیشتر
 • گسترش بازار
 • رفع محدودیت‌ها

چگونه به سود بیشتر دست پیدا کنیم

در کسب و کار، فروش بیشتر برابر است با سود بیشتر. صاحبین کسب و کار همیشه در تلاش بوده‌اند تا مقدار فروش خود را با روش های مختلف به سطح بالاتری برسانند. اما این روش‌ها با توجه به اقتضای زمان، مکان و بودجه تغییر پیدا می کرد. گاهی مجله یا روزنامه، گاهی آگهی‌های چاپی در خیابان ها. اما در این دوره که در آن به سر میبریم، ارتباطات جمعی به لطف اینترنت افزایش پیدا کرده و حالا زمان آن است که به کمک همین اینترنت فروش خود را افزایش دهید. اما چگونه؟

طراحی سایت

همانطور که از عنوان این صفحه مشخص است، اولین و پر مخاطب ترین مکان برای میزبانی از مشتریان، سایت است. شما با راه اندازی یک سایت حرفه ای و زیبا میتوانید مقصد رویایی افرادی باشید که به دنبال خرید و یا خدمات تاسیسات ساختمانی هستند. اما راز موفقیت در این روش، رعایت سئو است؛ زمانی که مشتری در گوگل درخواست خود را جستجو می کند، باید سایت شما در رتبه های بالای گوگل باشد تا مشتری وارد سایت شود و در ادامه به خرید بپردازد.

شبکه های اجتماعی

رشد مخاطبان شبکه های اجتماعی در سالهای اخیر و محبوبیت اینستاگرام و تلگرام میتواند یک پالس مثبت برای شما باشد تا متوجه شوید که این بسترهای مجازی خودشان میتوانند حجم عظیمی از مخاطب و مشتری را برای شما سرازیر کند. البته این نکته حائز اهمیت است که هر کسب و کاری در هر شبکه مخاطبان خود را پیدا نمی کند و نیاز است تا با افراد متخصص در بازاریابی اینترنتی مشورت کنید تا متوجه شوید مخاطبان محصولات شما در چه فضایی بیشتر هستند و فعالیت می کنند.

طراحی سایت تاسیساتی

اگر تا به اینجای کار به قدرت فضای مجازی پی برده‌اید و متوجه شدید که میتوانید یک قدم بلند برای افزایش فروش خود بردارید؛ میتوانید با مشاورین فنی و فروش ما ارتباط برقرار کنید تا در اولین فرصت به برنامه ریزی و هماهنگی های لازم پرداخته شود.
متخصصین پایدار سامانه با تجربه چند ساله خود و پیاده سازی سایت ها متعدد آماده در اختیار گذاشتن تخصص خود و پیاده سازی یک سایت تاسیسات ساختمان فوق مجهز برای شما عزیزان علاقه مند هستند.

طراحی سایت اقساطی بدون بهره و سود طراحی سایت اقساطی
شرکت پایدار سامانه پیشرو در خدمات
طراحی و خدمات وب‌سایت
برنده بهترین طراحی سایت
بین المللی awwwards logo
کاندید جشنواره وب
در طراحی سایت iwmf logo
برگزیده طراحی سایت حرفه ای
انوتو awwwards logo
ثبت نام در خبرنامه برای دریافت آخرین ها
در تماس باشید
شرکت پایدار سامانه
تهران، فلکه دوم صادقیه
آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
واحد پشتیبانی
تهران فلکه دوم صادقیه
خیابان جناح، 12 متری چهارم
واحد تولید
تهران، بلوار فردوس غرب
خیابان سازمان برنامه جنوبی
 • فلکه دوم صادقیه
 • آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
 • 021.40440495