icon-creative-design icon-digital-marketing icon-mobile-apps icon-strategy-consulting icon-website-development

طراحی سایت صنایع دستی

اگر مدیر کارگاه صنایع دستی هستید
اگر برای طراحی وب سایت صنایع دستی اقدام نکردید
به شما تبریک می گوییم چون اولین قدم را برداشتید...


بهترین شرکت طراحی سایت
بهترین شرکت طراحی سایت
  • ZEC
  • اسکان خودرو
  • وزارت نیرو
  • مزمز
  • والری
  • آرینا سامانه
  • تکتاز موتور

چند نمونه از سایت های طراحی شده

اجرای پروژه های موفق طراحی وب سایت های باشگاه ورزشی، گواه بر اثبات توانایی یک تیم منسجم خواهد

نمونه پروژه های طراحی سایت متفاوت
مشاهده لیست کامل

طراحی وب سایت صنایع دستی

طراحی سایت صنایع دستی

محصولات صنایع دستی از جمله محصولاتی است که در کشور عزیزمان در انواع و اقسام مختلف و با بهترین کیفیت ساخته میشود. از همین رو سلیقه مردم ما نیز استفاده از این صنایع دستی به اشکال مختلف است. این محصولات هم به عنوان ابزاری برای زیبایی بخشیدن به فضا و هم برای استفاده های تعیین شده مورد استفاده قرار میگیرد.
در این صفحه از پایدار سامانه قصد داریم تا شما فروشندگان یا تولید کنندگان صنایع دستی را با ویژگی ها، مزایا و امکانات طراحی سایت صنایع دستی آشنا کنیم. همراه ما باشید.

ویژگی های سایت صنایع دستی

کسب و کار فروش صنایع دستی با توجه به نوع کاری که دارد میتواند یک ظاهر سنتی و چشم نواز داشته باشد تا مخاطبی که به این نوع کالا و سبک علاقه مند است را جذب خود کند.
تیم فنی پایدار سامانه میتواند با پیاده سازی یک سایت فروشگاهی صنایع دستی این شرایط را برای شما مهیا کند تا محصولات خود را در معرض دید مشتریانی که وارد سایت شما میشوند قرار دهید. همچنین مشتریان میتوانند با یک نگاه ساده تمامی محصولات شما را رصد کنند و با مشاهده اطلاعات و قیمتی که در صفحه هر محصول قرار داده شده بهترین تصمیم را برای خرید خود بگیرند.

در سایت های فروشگاهی بزرگترین ویژگی که میتواند به تجربه خوب کاربر کمک کند این است که بتواند به راحتی محصولی را که به دنبالش است را پیدا کند و همچنین محصولاتی که از لحاظ ظاهر و ویژگی در یک دسته بندی هستند با محصول مد نظر کاربر، به او پیشنهاد داده شوند. این کار میتواند فروش بیشتری به ارمغان بیاورد.

جهانی شوید!

همانطور که گفتیم صنایع دستی ایران در تمام دنیا زبانزد هستند و خیلی از مردم در دیگر کشورها زمانی که به ایران می آیند از این صنایع دستی بسیار لذت میبرند و خرید میکنند.

پایدار سامانه امکان دو زبانه کردن سایت را برای شما فعال خواهد کرد تا هنگامی که کاربرانی از کشورهای دیگر به قصد بازدید و خرید صنایع دستی ایرانی وارد سایت میشوند بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند و کارهای خود را به راحتی انجام دهند.

قیمت طراحی سایت صنایع دستی

طبیعی است که قیمت هر محصولی با توجه به ویژگی هایی که دارد بالا یا پایین برود، در مورد طراحی سایت صنایع دستی نیز این موضوع مطرح است. اگر تمام ویژگی هایی که خدمت شما عرض کردیم به علاوه ویژگی های دیگری که یک سایت میتواند داشته باشد را بخواهید قیمت طراحی سایت نسبت به سایتی که امکانات کمتری دارد طبیعتا کمتر می شود.

طراحی سایت صنایع دستی

شرکت پایدار سامانه به صورت تخصصی در سالهای اخیر با توجه به نیاز مشتریان خود به طراحی سایت اختصاصی و همچنین بهینه سازی در موتور جستجو، همیشه به دنبال آن بوده تا بهترین خدمات و همچنین بروزترین تکنولوژی ها را در اختیار مشتریان خود قرار بدهد. از همین رو پایدار سامانه در نظر دارد تا با طراحی سایت صنایع دستی این امکان را برای صاحبین کسب و کار مهیا کند تا مشتریان بیشتری را جذب کنند و سود بیشتری را نیز کسب کنند.
س

طراحی سایت اقساطی بدون بهره و سود طراحی سایت اقساطی
شرکت پایدار سامانه پیشرو در خدمات
طراحی و خدمات وب‌سایت
برنده بهترین طراحی سایت
بین المللی awwwards logo
کاندید جشنواره وب
در طراحی سایت iwmf logo
برگزیده طراحی سایت حرفه ای
انوتو awwwards logo
ثبت نام در خبرنامه برای دریافت آخرین ها
در تماس باشید
شرکت پایدار سامانه
تهران، فلکه دوم صادقیه
آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
واحد پشتیبانی
تهران فلکه دوم صادقیه
خیابان جناح، 12 متری چهارم
واحد تولید
تهران، بلوار فردوس غرب
خیابان سازمان برنامه جنوبی
  • فلکه دوم صادقیه
  • آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
  • 021.40440495