icon-creative-design icon-digital-marketing icon-mobile-apps icon-strategy-consulting icon-website-development

طراحی سایت گرافیکی

اگر مدیر شرکت طراحی چاپ و گرافیک هستید
اگر برای طراحی وب سایت شرکت گرافیک خود اقدام نکردید
به شما تبریک می گوییم چون اولین قدم را برداشتید...


بهترین شرکت طراحی سایت
بهترین شرکت طراحی سایت
  • ZEC
  • اسکان خودرو
  • وزارت نیرو
  • مزمز
  • والری
  • آرینا سامانه
  • تکتاز موتور

چند نمونه از سایت های طراحی شده

اجرای پروژه های موفق طراحی وب سایت های گرافیک، گواه بر اثبات توانایی یک تیم منسجم خواهد

نمونه پروژه های طراحی سایت متفاوت
مشاهده لیست کامل

طراحی وب سایت گرافیک

طراحی سایت گرافیک

طراحی سایت برای کسب و کار طراحی گرافیک و چاپ از استانداردهایی باید پیروی کند تا بتواند هدف اصلی خود را که جذب توجه مخاطب برای گرفتن پروژه طراحی و چاپ است را به ثمر برساند. در ادامه این مقاله از مزایا و ویژگی های طراحی سایت گرافیک و چاپ پایدار سامانه خواهیم گفت.

چرا به سایت نیاز داریم؟

امروزه در دوره ای به سر میبریم که با افزایش رقابت میان کسب و کارها در یک صنف باید وقت و هزینه را برای پیشرفت بیشتر و کنار زدن رقیبان سرمایه گذاری کرد. استفاده از اینترنت برای معرفی خدمات به افرادی که بدنبال اطلاعات هستند بسیار گزینه مناسبی است که در سالهای اخیر خیلی از صاحبین بیزینس از طریق آن سودهای نجومی کرده‌اند. اینستاگرام، تلگرام و سایت‌ها بهترین ابزارهایی هستند که اینترنت در اختیار ما قرار داده است. ترکیب اینستاگرام فعال و قوی در کنار یک سایت کارامد و زیبا میتواند سکوی پرتابی برای هم کسب و کار باشد.
در حال حاضر مردم زمان زیادی را در فضای مجازی صرف می‌کنند و ما میتوانیم از این فرصت به نحو احسن به سود خود استفاده کنیم.

ویژگی های طراحی سایت گرافیک و چاپ

همانطور که گفتیم، یک سایت با توجه به اینکه میزبان چه نوع کسب و کار و مخاطبینی است باید شخصی سازی شود و امکانات درخور آن و همچنین رابط کاربری با توجه به سلیقه مخاطبین هدف طراحی شود.

در مورد سایت گرافیک و چاپ نظر افراد باتجربه و فنی این است که باید ویژگی‌هایی همچون رابط کاربری خلاقانه داشته باشد به دلیل آنکه مخاطبین این سایت اغلب افرادی هستند که همیشه در کار خود نیاز دارند تا با خلاقیت اهداف خود را پیش ببرند. پس سایت طراحی گرافیک و چاپ باید مانند یک ویترین عمل کند و خیال مشتری را از سلیقه خوب افرادی که پشت سایت هستند راحت کند.

دیگر ویژگی که یک سایت گرافیک و چاپ می‌تواند از آن بهره مند باشد این است که شرایط مشاهده نمونه کارهای گذشته مجموعه شما برای مشتریان مهیا باشد. مشتری باید بتواند با دیدن نمونه کارهای قبلی شما به این نتیجه برسد که آیا خدمات شما و سبک کاری شما مناسب خود است یا خیر.
همچنین از آنجایی که کسب و کار طراحی گرافیک و چاپ طوری است که باید سفارش خود را از مشتری بگیرید، دو راه برای این کار وجود دارد؛ یکی آنکه از طریق اطلاعات تماس با شما ارتباط برقرار کنند و دوم اینکه از طریقی امکاناتی که تیم طراحی سایت پایدار سامانه در اختیار شما قرار می دهد. امکان ثبت سفارش برای کاربران میتواند بسیار کاربردی باشد و به شما و کسب و کارتان سرعت ببخشد. شما اطلاعات کلی سفارش و مبلغ پیشنهادی را دریافت می کنید و بعد از آن به سراغ مذاکره و کسب اطلاعات بیشتر خواهید کرد. این روش سرعت کاری شما را بیشتر خواهد کرد.

طراحی سایت چاپ و گرافیک پایدار سامانه

شرکت طراحی سایت پایدار سامانه با تجربه چند ساله ای که در حوزه کسب و کار دیجیتال دارد، کاملا بر این موضوع واقف است که یک سایت زیبا و کارامد میتواند بسیار در فروش محصولات شرکت تاثیرگذار باشد به همین دلیل تمام توان فنی خود را در اختیار کارفرما قرار میدهد تا در نتیجه بهترین سایت را تحویل دهد.

همچنین پایدار سامانه خدمتی را در اختیار شما قرار میدهد که به کمک آن سایت شما با کلمه کلیدی کسب و کارتان به رتبه های بالای گوگل دست پیدا کند و مشتریان خود را از طریق گوگل که بزرگترین مرجع مخاطبین برای کسب اطلاعات است دریافت کنید.

طراحی سایت اقساطی بدون بهره و سود طراحی سایت اقساطی
شرکت پایدار سامانه پیشرو در خدمات
طراحی و خدمات وب‌سایت
برنده بهترین طراحی سایت
بین المللی awwwards logo
کاندید جشنواره وب
در طراحی سایت iwmf logo
برگزیده طراحی سایت حرفه ای
انوتو awwwards logo
ثبت نام در خبرنامه برای دریافت آخرین ها
در تماس باشید
شرکت پایدار سامانه
تهران، فلکه دوم صادقیه
آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
واحد پشتیبانی
تهران فلکه دوم صادقیه
خیابان جناح، 12 متری چهارم
واحد تولید
تهران، بلوار فردوس غرب
خیابان سازمان برنامه جنوبی
  • فلکه دوم صادقیه
  • آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
  • 021.40440495