icon-creative-design icon-digital-marketing icon-mobile-apps icon-strategy-consulting icon-website-development

طراحی سایت مهندسی

اگر مدیر کارخانه یا شرکت مهندسی هستید
اگر برای طراحی وب سایت مهندسی اقدام نکردید
به شما تبریک می گوییم چون اولین قدم را برداشتید...


بهترین شرکت طراحی سایت
بهترین شرکت طراحی سایت
  • ZEC
  • اسکان خودرو
  • وزارت نیرو
  • مزمز
  • والری
  • آرینا سامانه
  • تکتاز موتور

چند نمونه از سایت های طراحی شده

اجرای پروژه های موفق طراحی وب سایت های مهندسی، گواه بر اثبات توانایی یک تیم منسجم خواهد

مشاهده پروژه
طراحی وب سایت ساختمان سازی طراحی وب سایت ساختمان سازی طراحی وب سایت ساختمان سازی مشاهده پروژه طراحی وب سایت ساختمان سازی طراحی وب سایت ساختمان سازی

نمونه پروژه های طراحی سایت متفاوت
مشاهده لیست کامل

طراحی وب سایت مهندسی

طراحی سایت شرکت های مهندسی

یکی از موضوعات مهم در زمینه طراحی سایت های مهندسی نوع شغل آن ها می باشد. به طور کلی صنعت مهندسی یکی از صنایع بسیار خشک و سخت در کشور می باشد از این رو در استفاده از رنگ ها برای ما ممکن است محدودیت هایی ایجاد شود و در زمینه پیاده سازی عکس ها و طرح ها ممکن است دچار مشکل شوید چرا که شما در صنعت مهندسی نمی توانید عکس های جذاب و یا زیبایی را پیدا کنید، به همین دلیل می باشد که در ادامه ما با چند روش و راه کار به شما می توانیم در داشتن یک سایت بهتر و برتر در کمک کنیم. ایجاد و پیاده سازی چند طرح متنوع و زیبا می تواند به شما در داشتن یک سایت عالی و برتر سبب می شود تا در صنعت و کسب و کار خودتان از بقیه رقبا پیشی بگیرید.

انتخاب رنگ برای وب سایت های مهندسی

در زمینه کسب و کار خود در ابتدا باید جنسیت بازار هدف خود را مشخص کنید، اینکه بازار هدف شما آقایون می باشند و یا خانم ها این موضوع سبب می شود تا در زمینه انتخاب رنگ مورد نظر راحت تر باشید، در زمینه انتخاب رنگ برای خانم ها و آقایون تفاوت هایی وجود دارد، برای نمونه برای خانم ها بهتر است از رنگ های نارنجی، خاکستری و قهوه ای استفاده نکنید چرا که طبق آمار بیشتر خانم ها از این سه رنگ خوششان نمی آید و مورد پسند آن ها نیست. البته در این زمینه استثاهایی هم وجود دارد و ممکن است برخی خانم ها از این رنگ ها خوششان بیاید. 

اما در ارتباط با رنگ هایی که آقایون دوست ندارند باید به رنگ های نارنجی، قهوه ای و بنفش اشاره کرد که این موضوع هم باز طبق آماری می باشد که به دست آمده و ممکن است برای برخی از آقایون این موضوع درست نباشد، در بین تمام رنگ هایی که آقایون و خانم ها دوست دارند می توان به رنگ های آبی و سبز اشاره کرد این دو رنگ از جمله رنگ هایی می باشد که در میان آقایون و خانم ها بسیار محبوب می باشد و می توان از این دو رنگ برای سایت هایی که مخاطب آن ها مشترک می باشد استفاده کرد.

اما در زمینه شغل های مهندسی باید به بازار هدف شما دقت کرد، در این نوع از مشاغل آقایون بیشتر از همه درگیر هستند از این رو شما باید در زمینه رنگ ها به رنگ های متنخب آقایون بیشتر دقت کنید برای آقایون رنگ های منتخب سیاه، سبز و آبی می باشد استفاده از این رنگ ها در سایت شما می تواند به راحتی مشتریان را به سمت بیزینس شما جذب کند و سایت شما را در ذهن ها ماندگار کند.

برای سایت خود عکس یونیک بسازید

برای زیبایی سایت در صفحه اصلی بهتر است از عکس های زیبا و جذاب در قسمت ورودی سایت استفاده کنید تا مخاطب را ترغیب کند تا باز هم در سایت بماند، در این زمینه ما از چند روش مختلف می توانیم استفاده کنیم:

انتخاب رنگ مناسب برای سایت ها

1- استفاده از تاریخچه

برای این بخش از عکس های زیبای قدیمی می توان استفاده کرد؛ در این روش شما می توانید علاوه بر این که شغل و کار خود را بهتر نشان دهید می توانید از جذابیت عکس های قدیمی نیز استفاده کنیم؛ در این روش در صفحه اصلی از یک عکس واضح بزرگ که ترکیبی از عکس  های گذشته و حال صنعت و کار شما می باشد می توانید استفاده کنید. این روش به راحتی می تواند جذابیت های بسیاری را ایجاد کند بهتر است در  این روش از وسیله ها و یا محیط های شغلی خود استفاده نکنید بلکه به سراغ افرادی که در گذشته در شغل شما بودند و یا حتی از عکس بنیان گذاران این صنعت استفاده کنید؛ در این روش حتی می توانید از تم قدیم برای طرح دادن به عکس های قدیمی استفاده کنید تا تضاد بین عکس های جدید و قدیمی ایجاد شود.

2-استفاده از یک کار جذاب 

یکی دیگر از روش های استفاده از عکس ها برای صفحه اصلی استفاده از یک عکسی می باشد که در آن بخش از مراحل کار را نشان دهد، در انتخاب این نوع از عکس ها باید دقت شود چرا که باید در این مورد از عکسی استفاده کنید که رنگ و یا ترکیب رنگ های آن با سایت شما همخوانی داشته باشد، برای نمونه در زمینه استفاده از عکسی که در آن کارگرانی مشغول به کار می باشند بهتر است رنگ لباس کارگران با رنگ سایت همخوانی داشته باشد، این موضوه مانع از ایجاد هر گونه تضادی در سایت می شود، و یا حتی می توانید در این روش از یک وسیله جذاب برای نمایش کار خودتان استفاده کنید، برای مثال در صنعت هوایی شما می توانید از یک عکس زیبا برای هواپیما استفاده کنید. این موضوع که عکس با تم سایت همخوانی داشته باشد را فراموش نکنید.

3-استفاده از متن مناسب

در این مورد مقداری ریسک وجود دارد استفاده از متن در کنار هر عکسی قشنگ نمی باشد، برای این روش در ابتدا به رنگ و فونت نوشته خود دقت کنید، برای مثال در این روش بهتر است از رنگی استفاده کنید که در پس زمینه سایت خود استفاده کنید، این موضوع نوشته را با پس زمینه شما سازگارتر نشان می دهد در بخش بعدی باید به انتخاب عکس مورد نظر خود دقت کنید؛ از عکسی استفاده کنید که بیش از حد جلب توجه نکند تا دیگر کسی به متن شما توجه نکند، این موارد در ظاهر کوچک و یا از نظر برخی بی ارزش می باشد اما رعایت کردن آن ها سبب تمایز شما می شود.

نتیجه گیری 

رعایت کردن این موارد همگی سلیقه ای می باشد و به صاحب کسب و کار مربوط می باشد برای بسیاری از افراد استفاده از این روش ها خوش آیند نمی باشد و یا با سلیقه آن ها همخوانی ندار اما رعایت کردن برخی از اصول بهتر است چرا که سایت شما چیزی نیست که تنها نظر شما در آن پیاده سازی شود دراولویت اول و آخر شما باید کاربران و نظرات آن ها پیاده سازی و اجرا شود تا بتوان بازخورد بهتری داشته باشیم.

طراحی سایت اقساطی بدون بهره و سود طراحی سایت اقساطی
شرکت پایدار سامانه پیشرو در خدمات
طراحی و خدمات وب‌سایت
برنده بهترین طراحی سایت
بین المللی awwwards logo
کاندید جشنواره وب
در طراحی سایت iwmf logo
برگزیده طراحی سایت حرفه ای
انوتو awwwards logo
ثبت نام در خبرنامه برای دریافت آخرین ها
در تماس باشید
شرکت پایدار سامانه
تهران، فلکه دوم صادقیه
آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
واحد پشتیبانی
تهران فلکه دوم صادقیه
خیابان جناح، 12 متری چهارم
واحد تولید
تهران، بلوار فردوس غرب
خیابان سازمان برنامه جنوبی
  • فلکه دوم صادقیه
  • آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
  • 021.40440495