icon-creative-design icon-digital-marketing icon-mobile-apps icon-strategy-consulting icon-website-development

طراحی فروشگاه لوازم دکوری

اگر مدیر فروشگاه لوازم دکوری هستید
اگر برای طراحی وب سایت فروشگاه لوازم دکوری اقدام نکردید
به شما تبریک می گوییم چون اولین قدم را برداشتید...


طراحی سایت لوازم دکوری
بهترین شرکت طراحی سایت
بهترین شرکت طراحی سایت
طراحی سایت لوازم دکوری
طراحی سایت لوازم دکوری
طراحی سایت لوازم دکوری
طراحی سایت لوازم دکوری
طراحی سایت لوازم دکوری
طراحی سایت لوازم دکوری
  • ZEC
  • اسکان خودرو
  • وزارت نیرو
  • مزمز
  • والری
  • آرینا سامانه
  • تکتاز موتور

طراحی تخصصی و کد نویسی اختصاصی شده وب سایت های لوازم دکوری

اجرای پروژه های موفق لوازم دکوری، گواه بر اثبات توانایی تیم منسجم شرکت پایدار سامانه می باشد.

شرکت طراحی سایت پایدار سامانه با بیش از ده سال تجربه موثر در زمینه طراحی سایت اختصاصی و کد نویسی مفتخر در زمینه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ همراه با شما باشد

برای طراحی وب سایت و سفارش خدمات وب سایت
طراحی سایت

طراحی وب سایت لوازم دکوری

طراحی سایت لوازم دکوری

در تجارت الکترونیک، طراحی تاثیر زیادی بر تبدیل سایت و در نتیجه بر فروش شما دارد. ارائه طرحی زیبا، روان و کاربردی، تجربه کاربری را بهبود می‌بخشد، به برند شما اعتبار بخشیده و خرید را برای کاربر آسان می‌کند. اگر در حوزه دکوراسیون کار می‌کنید شما نیاز به یک طراحی سایت لوازم دکوری بی‌نظیر دارید که با مراجعه به یک آژانس طراحی وب خوب می‌توانید این خواسته را اجرایی کنید. آیا فعال حوزه لوازم دکوری بوده و قصد دارید وب سایت خود را برای بازاریابی لوازم لوکس خانه راه اندازی کنید؟ در ادامه راهنمایی ما برای کمک به شما آورده شده است. 

اهداف سایت لوازم دکوری خود را مشخص کنید

این یک گام مهم در ایجاد یک وب سایت لوازم دکوری است. اهداف به شما امکان می‌دهد فعالیت خود را به درستی جهت‌دهی کنید. برای متمایز شدن در میان رقبای خود، برای توسعه محتوایی که باید به اشتراک گذاشته شود، برای انتخاب پارامترهای سئو و باقی موارد باید اهداف خود را مشخص کرده و روی کاغذ بیاورید در این صورت است که می‌توانید این موارد را به طراح سایت خود ارائه دهید تا بهترین طراحی وبسایت را برای شما در نظر بگیرد.

رقابت در صنعت دکوراسیون بسیار سخت است. برای امید به موفقیت، هدفی را انتخاب کنید که معقول بوده و در کوتاه‌مدت بتوانید آن را فتح کنید. در اینجا چند سوال وجود دارد که می‌تواند به شما در انجام این کار کمک کند: چه نوع لوازم دکوری را می‌خواهید به بازار عرضه کنید؟ آیا لوازم دکوری شما فقط برای مردان، زنان، کودکان یا مخاطبان مختلط خواهد بود؟ آیا سایت شما در بازاریابی لوازم دکوری خاصی تخصص دارد؟

نکات طراحی سایت لوازم دکوری

ظاهر اولین چیزی است که افراد هنگام ورود به یک وب سایت می‌بینند. ارائه رابط کاربری شما می‌تواند بر رفتار بازدیدکنندگان تأثیر بگذارد. در واقع تنها با نگاه کردن به ظاهر وب سایت شما، یک فرد می‌تواند تصمیم بگیرد که آیا لوازم دکوری مدنظر خود را از شما بخرد یا ترجیح می‌دهد روی گزینه‌ای مثل سایت شما فکر کند. 

محتوای محصولات دکوری می‌تواند جالب باشد، اما اگر طراحی سایت زیبایی شناسی شده نباشد، وب سایت شما ممکن است موفق عمل نکند. اما مراقب باشید؛ اگر به طراحی سایت اهمیت می‌دهید، برای محتوای آن نیز همین کار را انجام دهید زیرا محتوا به اندازه طراحی سایت اهمیت داشته و کاربر را به صورت جدی درگیر سایت شما می‌کند.

انتخاب تصاویر نقش مهمی‌در فروشگاه اینترنتی لوازم دکوری دارد. تصاویر بزرگ و گاهی تمام صفحه مستقیماً با فروش یک محصول ارتباط دارند. باید سعی کنید عکس‌هایی را با صحنه‌بندی لوازم دکوری لوکس و وسایل تزئینی خود قرار دهید. اتاق‌های کاملاً تزئین شده، حضور افراد در عکس‌های خاص برای زنده‌تر کردن تصویر و میزهایی برای اقلام اتاق غذاخوری از بهترین گزینه‌ها برای عکس‌های زمان طراحی سایت لوازم دکوری است.

نکته دیگر تعاملی بودن سایت است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که ماوس خود را روی عکس‌ها ببرید تا با تغییر لوازم دکوری مانند مبلمان (مبل در حالت نشسته یا تبدیل به یک تخت، میز چیده شده در اتاق و...) را ببینید. 

در فروشگاه‌های اینترنتی محصولات دکوری، محصولات به طور مستقیم در صفحه اصلی ارائه می‌شوند و به لطف پس زمینه سفید به خوبی برجسته می‌شوند (به خصوص از آنجایی که لوازم دکوری اکثرا رنگی هستند). رنگ بنر هنگام اسکرول می‌تواند تغییر کند که جلوه بسیار زیبایی ایجاد می‌کند.  
دکمه‌های شبکه‌های اجتماعی به خوبی باید قرار داده شود تا کاربر در صورت تمایل برای به اشتراک‌گذاری بتوانید این کار را انجام دهد. منو در بالای صفحه سایت دکوری وجود دارد که می‌تواند تمام محصولات و دسته‌بندی‌های لوازم دکوری را در خود جای دهد و همه موارد را شامل شود. 
 

طراحی سایت اقساطی بدون بهره و سود طراحی سایت اقساطی
شرکت پایدار سامانه پیشرو در خدمات
طراحی و خدمات وب‌سایت
برنده بهترین طراحی سایت
بین المللی awwwards logo
کاندید جشنواره وب
در طراحی سایت iwmf logo
برگزیده طراحی سایت حرفه ای
انوتو awwwards logo
ثبت نام در خبرنامه برای دریافت آخرین ها
در تماس باشید
شرکت پایدار سامانه
تهران، فلکه دوم صادقیه
آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
واحد پشتیبانی
تهران فلکه دوم صادقیه
خیابان جناح، 12 متری چهارم
واحد تولید
تهران، بلوار فردوس غرب
خیابان سازمان برنامه جنوبی
  • فلکه دوم صادقیه
  • آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
  • 021.40440495