icon-creative-design icon-digital-marketing icon-mobile-apps icon-strategy-consulting icon-website-development

طراحی سایت آرایشی و بهداشتی

اگر صاحب یک بیزینس آرایشی و بهداشتی هستید
اگر برای طراحی وب سایت آرایشی و بهداشتی اقدام نکردید
به شما تبریک می گوییم چون اولین قدم را برداشتید...


بهترین شرکت طراحی سایت
بهترین شرکت طراحی سایت
  • ZEC
  • اسکان خودرو
  • وزارت نیرو
  • مزمز
  • والری
  • آرینا سامانه
  • تکتاز موتور

چند نمونه از سایت های طراحی شده

اجرای پروژه های موفق طراحی وب سایت های آرایشی بهداشتی، گواه بر اثبات توانایی یک تیم منسجم خواهد

مشاهده پروژه
مشاهده پروژه

نمونه پروژه های طراحی سایت متفاوت
مشاهده لیست کامل

طراحی وب سایت آرایشی بهداشتی

طراحی سایت آرایشگاهی

وب سایت های آرایگاهی و بهداشتی از پر مخاطب ترین وب سایت ها محسوب می شود. چه به صورت فروش محصولات آرایشی بهداشتی باشد و چه به صورت وب سایت های آموزشی باشد فک میکنم شما هم متوجه شده اید که قشر زیادی از افراد بدون در نظر گیری اینکه خانم هستند یا آقل وارد بازار آرایشی و بهداشتی شدده اند، با توجه به زیاد شدن برند های آرایشی و بهداشتی این کسب و کار نیز بسیار رونق یافه است و کلاس های آنلای آموزشی از قبیل رنگ مو، شنیون، بافت مو و... از این قبیل کلاس ها شکل گرفته است و تعداد زیادی متقاضی برای گذراندن دوره های تخصصی آن شکل گرفته است برای رونق کسب و کار آموزشی بهداشتی یکی از گزینه ها یم توانید طراحی وب سایت آموزشی برای فروش فابل های آموزشی باشد. و یا می توانید برای فروش فروشگاه آنلاین آرایشی و بهداشتی خود یک سایت طراحی کنید و گوگل محصولات خود را به صورت آنلاین به فروش برسانید
استفاده از وب سایت ها و طراحی سیات ها همیشه بهینه و به صرفه بوده است.

برای طراحی سایت آرایشی خود به چه نکاتی توجه کنم

در ابتدای کار بسیار نیاز است که شما برای خود لوگو طراحی کنید و سپس مشخص کنید که در طراحی وب سایت چه چیزی برای شما مهم تر است، فروش محصولات خود را می خواهید به راه بندازید، فروش دوره های آموزشی و یا معرفی برند خود... تمامی این سوالات را قبل از طراحی سایت باید پاسخ دهید.

در اینجا ما قصد داریم درباره چگونگی طراحی یک سایت آرایشی و بهداشتی صحبت کنیم.

انتخاب دیزاین سایت

برای انتخاب نوع سایت طراحی شده شما می توانید از دو روش استفاده کنید خرید قالب های آماده کد نویسی شده و یا سفارش طراحی سایت اختصاصی با توجه به سلیقه و نیاز خود.
اگر دیزاین و طراحی گرافیک و یا ui و ux سایت برای شما اهمیت دارد به شما پیشنهاد می شود طراحی سایت اختصاصی را انتخاب کنید و اگر هم فقط به دنیال داشتن یک وب سایت و در ادامه دنبال برند سازی خود هستید می توایند از سایت های آماده ای که از قبل کد نویسی شده برای بیزینس آرایشی و بهداشتی خود ساتفاده کنید مزایای این انتخاب می تواند قیمت مناسب و نیز تحویل به موقع وب سایت شما باشد.

طراحی یک وب سایت آرایشی بهداشتی

در رابطه با سایت هایی که در آن محصولات آرایشی بهداشتی خرید و فروش می شود انتخاب سایت طراحی شده بهترین گزینه و حتی درست ترین می باشد، در رابطه با این نوع از سایت ها باید چند المان مهم رعایت شود.

نمایش مناسب محصول(گالری)

درباره این است که سایت های آرایشی بهداشتی به علت داشتن تعداد زیادی محصول عکس های زیادی درخود دارد بنابراین باید طراحی گالری عکس های آن به درستی ،مرتب و آراسته صورت گیرد،

انتخاب رنگ مناسب

در رابطه با انتخاب رنگ سایت می باشد ،سایت های آرایشی بهداشتی بیشتر مورد استفاده برای بانوان می باشد از همین رو انتخاب رنگی که بانوان از آن 
خوششان می آید و دوست دارند باعث می شود افراد بیشتری را به خود جذب کند،استفاده از رنگ هایی مانند صورتی،بنفش و یا رنگ های مینیمال در کنار رنگ سفید پس زمینه جلوه خاصی را ایجاد می کند.

دسترسی آسان برای مشتریان

برای دسترسی آسان مشتریان، منو سایت از اهمیت بالایی برخوردار بوده و باید در انتخاب و چیدن المان های آن دقت شود، منو سایت در اصل دفترچه راهنمای یک سایت می باشد هرچه این دفترچه راحت تر و واضح تر باشد کاربران بیشتری از سایت شما استفاده می کنند و دسترسی آسان تری به صفحات سایت خواهند داشت.

مطلع کردن کاربران وفادار

وب سایت شما باید همیشه به روز باشد و آپدیت برای این امر نیاز است تا همیشه محصولات خود را همه روزه در وب سایت خود معرفی کنید چرا این بهترین گزینه برای نمایش محصولات می باشد. سعی کنید به عنوان یک برند در وب سایت و بیزینس خود مطرح شوید.

گسترش مخاطبان

برای افزایش بازدید سایت بسیار مهم است وب سیات طراحی کنید که زیباترین دیزاین را به خود اختصاص داده باشد، بعد از رعایت این امر بسیار مهم است بتوانید با استفاده از وب سایت خود برای خود و بند خود تبلیغات ایجاد کنید تا کاربران بیشتری شمارا بشناسند.

داشتن درگاه پرداخت اینترنتی

اگر یک وب سایت آنلاین آرایشی بهداشتی است و محصولی برای ارائه و همچنین فروش دارید باید یک درگاه اینترنتی پرداخت برای مشتراین خود ایجاد کنید تا کاربران بتوانند به راحتی در وب سایت شما خرید انجام دهند.

برند سازی

چرا در محصولات ارایشی و بهداشتی برند سازی اهمیت دارد؟!

در محصولات آرایشی بهداشتی به دلیل اینک ارتباط مستقیم با سلامتی پوست و ظاهر افراد دارد برند بسیار اهمیت دارد، لوازم آرایشی و بهداشتی مانند کلیه محصولات غذایی از اهمیت بالایی بر خوردار است برای برند سازی یکی از گزینه هایی که به شما کمک بسیاری می کند طراحی وب سیات آرایشی و بهداشتی است.

شرکت طراحی سایت پایدار

شرکت طراحی سایت پایدار در زمینه طراحی سایت آرایشی و بهداشتی تجربیات بسیار زیادی را کسب کرده است از این رو می تواند تمام المان ها و استاندارد های مربوط به یم وب سایت آرایشی بهداشتی را درک کرده و در سایت پیاده سازی کند.

چرا باید شرکت پایدارسامانه را انتهاب کنید؟

امروزه وب سایت های زیادی در کسب و کار های اینترنتی و طراحی وب سایت رشد نموده اند و بسیاری از آن ها در چن سال اخیر توانسته اند توجه بسیاری از شرکت های آرایشی و بهداشتی را جلب نمایند اما شرکت طراحی سیات پایدار سامانه با توجه به سابقه 11 ساله ی خود در این زمینه ویژگی های برتری نسبت به سایتهای دیگر دارد.
ما در یک دهه قبل توانسته ایم با بروز ترین تکنولوژی های مربوط به طراحی سایت آشنا شویم و در سایت های خود آن را به نحو احسن پیاده سازی کنیم.

طراحی سایت اقساطی بدون بهره و سود طراحی سایت اقساطی
شرکت پایدار سامانه پیشرو در خدمات
طراحی و خدمات وب‌سایت
برنده بهترین طراحی سایت
بین المللی awwwards logo
کاندید جشنواره وب
در طراحی سایت iwmf logo
برگزیده طراحی سایت حرفه ای
انوتو awwwards logo
ثبت نام در خبرنامه برای دریافت آخرین ها
در تماس باشید
شرکت پایدار سامانه
تهران، فلکه دوم صادقیه
آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
واحد پشتیبانی
تهران فلکه دوم صادقیه
خیابان جناح، 12 متری چهارم
واحد تولید
تهران، بلوار فردوس غرب
خیابان سازمان برنامه جنوبی
  • فلکه دوم صادقیه
  • آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
  • 021.40440495