icon-creative-design icon-digital-marketing icon-mobile-apps icon-strategy-consulting icon-website-development

طراحی سایت شرکت خودرو سازی

طراحی وب سایت خودروسازی با طراحی اختصاصی
اگر به دنبال وب سایت اختصاصی هستید
ما می‌توانیم بهترین وب سایت را
همراه با طراحی گرافیکی عالی به شما پیشنهاد کنیم


طراحی وب سایت شرکتی خودروسازی
بهترین شرکت طراحی سایت
بهترین شرکت طراحی سایت
طراحی وب سایت شرکتی خودروسازی
طراحی وب سایت شرکتی خودروسازی
طراحی وب سایت شرکتی خودروسازی
طراحی وب سایت شرکتی خودروسازی
طراحی وب سایت شرکتی خودروسازی
طراحی وب سایت شرکتی خودروسازی
 • ZEC
 • اسکان خودرو
 • وزارت نیرو
 • مزمز
 • والری
 • آرینا سامانه
 • تکتاز موتور

طراحی وب سایت‌های اختصاصی برای خودروسازان و شرکت‌های خودرو سازی

مدل‌ها و طراحی وب سایت‌های ما را نمونه کارهای طراحی وب سایت مشاهده نمایید تا وب‌سایتی ایده‌آل برای دستیابی به اهداف خود و جلب رضایت مخاطبان خود ایجاد کنید. چه کسب و کار فروش خودروهای نو و دست دوم دارید و یا تعمیرکارهستید، به‌روزرسانی‌ها و سفارشی‌سازی‌های تخصصی خودرو را ارائه می‌دهید، یا صرفاً به وسایل نقلیه علاقه دارید و می‌خواهید وبلاگ بنویسید یا عکس‌ها را به اشتراک بگذارید، ما به شما طراحی وب‌سایت را پیشنهاد میکنیم.

آیا به دنبال طراحی وب سایت حرفه‌ای هستید؟
برای طراحی وب‌سایت تخصصی و حرفه‌ای با ما تماس حاصل نمایید.
طراحی وب‌سایت

طراحی وب‌سایت خودروسازی

طراحی‌سایت خودرو

صنعت خودرو سازی به سرعت در حال رشد است و این موضوع بسیار امیدوار‌کننده نیز می باشد. با توجه به رقابت شرکت‌ها در این تجارت بزرگ و گسترده با یکدیگر، همراه و هم قدم شدن با تکنولوژی و همچنین دیجیتالی شدن می‌تواند به شما کمک کند تا برند شما بهتر و همچنین با سرعت خارق‌العاده‌ای رشد پیدا کند که یکی از این قدم‌ها می تواند طراحی سایت خودرو برای شما باشد با وارد شدن به این دنیا می توانید رشد چند صد برابری داشته باشید.

چه نیازی به طراحی وب سایت خودرو می باشد؟!

زمانی که طراحی وب سایت برای یک شرکت خودرو سازی شکل می‌گیرد می‌تواند جدا از تجمع افراد در شرکت و یا کارخانه‌ی خود نمونه نمایشی از تمام طرح‌ها و مدل‌ها برای دیگر کاربران و مشتریان بالقوه شکل دهد این موضوع سبب می‌شود تا نه تنها مشتریان بیشتری جذب نماید بلکه این امر سبب می‌شود افراد بیشتری با برند شما آشنا شوند. 

طراحی‌سایت در عصر جدید

امروزه تمام شرکت‌های بزرگ اعم از خودرو سازی و اعم از لوازم خودرو و بسیاری از شرکت‌های بزرگ دنیا سایت‌هایی با طراحی اختصاصی برای خود را ایجاد نموده‌اند. دسترسی افراد به اطلاعات مفید و قابل اعتماد آنلاین با طراحی بصری عالی بسیار مهم است، این موضوع باعث می شود تا مشتریان بیش از هر زمان دیگری به شما اعتماد کنند.

نکته ی مهم در طراحی‌سایت خودرو

در طراحی سایت خودرو سازی یکی از نکات بسیار مهم ارتباط بصری افراد با خودرو‌ها می باشد و بسیار مهم است که افراد قبل از هر چیزی عکسی چند بعدی از خودرو‌های شما را مشاهده نمایند حتی اگر شما یک نماینده برای فروش خودرو‌های لوکس وارداتی می باشید باز هم داشتن یک سایت اختصاصی برای خودرو‌های شما و فروش بیش از اندازه‌ی شما بسیار حائز اهمیت می باشد. 

هر تجارت یک وب‌سایت...

وجود سایت‌ها، یکی از محبت‌هایی است که شما می توانید برای بیزینش خود انجام دهید یک از این مزیت‌ها می تواند کاهش زمان صرف شده مشتریان شما در فروشگاه برای یافتن خودرو بر اساس آنچه فروشنده می گوید کمک می کند. همچنین باعث صرفه جویی در زمان شما و گاها هزینه‌های جاری تجارت شما می شود.

بستری برای تجارت کلان

نحوه استفاده مردم این روزها از اینترنت دیوانه کننده است چرا که مردم به طور عجیبی برای هر چیزی اولین گزینه به گوگل مراجعه می کنند. حدودا 60درصد افراد قبل از خرید خودروهای خود به اینترنت مراجعه می کنند و این رقم می تواند نتیجه‌ای مثبت برای شما بعد از طراحی سایت خودرویی اختصاصی داشته باشد.

امکانات سایت طراحی خودرو

 • دسترسی آسان در وب سایت برای کاربران
 • طراحی مینیمال و UI به توجه به طراحی رقای خود
 • داشتن پس زمینه ویدیویی برای وب سایتتان
 • استفاده از دسترسی سریع به صفحاتی بسیار ارزشمند و مورد استفاده کاربران
 • با ظاهری جدید و طرحی اختصاصی شروع کنید
 • استفاده از تصاویر با کیفیت
 • استفاده از عکس‌های چند بعدی

علاوه برای طراحی وب سایت خودروسازی صنعت‌های مختلف بسیاری در حوزه‌های مختلف خودرو می‌باشد که در اینجا اشاره کردیم.

نکات مهم طراحی وب سایت خودرو

بر اساس آمار که از قبل اشاره شد صنعت خودرو سازی در حال حاضر در آتش است و بسیاری از افراد را به خود جلب نموده است، به عنوان مثال، شرکت‌هایی مانند سایپا و ایران خودرو از شرکت‌های بزرگ ایران برای تولید خودرو می باشند که ماهانه میلیون‌ها خودرو ساخته و تحویل مشتریان خود می دهند و این آمار هر روز از روز قبل در حال رشد سریعتری می باشد.

بنابراین، اگر برای ایجاد یک طراحی وب خودرو در حد جهانی اینجا هستید، ما نکاتی را ارائه خواهیم داد و تا الهام‌بخش طراحی وب‌سایت خودرو باشد. این نکات پس از بررسی سایت‌های مختلف خودرو (چه خوب و چه بد) ایجاد شده است. همچنین، برخی از توصیه‌های حرفه‌ای اضافه شده است. بنابراین، می‌توانید سفارش‌سازی‌هایی را در وب‌سایت خود به‌عنوان به‌روزرسانی انجام دهید تا با پیشرفت‌های سریع همگام شوید.

نکته 1: طراحی UI و UX عالی

این موضوع برای سایت‌های خودرویی بسیار مهم‌تر می باشد، ارتباط بصری افراد در شرکت‌های خودروسازی از برخی دیگر از شرکت‌ها بسیار مهم است برای همین هم همیشه پیشنهاد می شود طراحی عکس‌های شما به گونه‌ای باشد تا کاربران بتوانند هر چه راحتتر و بهتر خودرو را مشاهده نمایند و به جز آن ارتباط افراد با صفحات داخلی سایت نیز از اهمیت بالایی برخودار می باشد و بسیار مهم است که کاربران به تمام صفحات دسترسی کامل داشته باشند برای طراحی سایت اختصاصی خودرو باید شرکتی را برگزینید تا از پیش تجربه‌ی موفق در طراحی سایت خودرو داشته باشد.

دسترسی آسان

لحظه‌ای که مشتری سایت شما را باز می کند، باید بتواند راه رسیدن به محصول یا اطلاعات را پیدا کند. بهترین راه برای انجام این کار داشتن یک طراحی UI است که سازگار باشد و نشانه‌های بصری ارائه دهد. به عنوان مثال، جستجوی یک فروشنده خودرو باید آسان باشد و نتایج باید چیزی باشد که مشتری می خواهد. شما می توانید یک طراحی ساده ایجاد کنید اما همچنان برای کاربران درک و پیش بینی باشد.

نکته شماره 2: پس زمینه ویدیو را اضافه کنید

طرح‌های وب خودرو را با ویدیویی که به عنوان پس‌زمینه بدون صدا پخش می شود، دیده‌اید؟ این ویدیو‌ها ثابت کرده است که این نقطه‌عطف در طراحی وب سایت‌های خودرویی بوده است.تجربه ما اینطور بیان نموده است که حرکت همیشه چشم انسان را جذب کرده است. به وب‌سایت شما کیفیت می بخشد. و لذت برای کاربران به ارمغان می‌آورد.

نکته شماره 3: ارتباط با مشتریان را بیشتر کنید

مشتریان شما دوست دارند تمام آن چیزی که میخواهند روبروی آنان باشد برای این کار از اسلاید شو‌های مناسب استفاده شود. 
می توانید از چند بخش اساسی صفحات خودرویی خود را ایجاد نمایید تا دسترسی را راحتتر کنید مانند خودروهای جدید، بر اساس برند، مقایسه‌ی خودروها، لوکس‌ترین‌ها این کار باعث می شود تا از قابلیت‌های زیاد سایت شما آگاه شوند و ترافیک بیشتری برای خود ایجاد نمایید.

نکته شماره 4:متفاوت باشید

شرکت‌های خودروسازی از ایده‌های جدید خودروهای خود را ساخته‌اند شما هم می توانید از ایده‌های جدید وب‌سایت خود را  توسط طراحان خودرو سازی ایجاد نمایید متقاوت باشید و یک طراحی سایت خودرویی متفاوت ایجاد نمایید.

نکته 5: تصاویر با کیفیت اضافه نمایید

تصاویر یکی از جنبه‌های مهم صنعت خودرو هستند. مردم بر اساس تصاویری که می‌بینند و آنچه در فیلم‌ها توضیح داده شده است، خودرو می خرند. تصاویر موجود در وب‌سایت باید توسط دوربین‌های حرفه‌ای عکاسی و فیلمبرداری شود و توسط گرافیک کارهای حرفه ای‌تر منتاژ در وب‌سایت‌ها ایجاد شود.

نکته 6: از شرکت‌های بزرگ خودرو سازی ایده پردازی کنید

همیشه شرکت‌های بزرگ مانند BMW، مرسدس بنز و... هزینه‌های زیادی برای طراحی سایت خودروی خود می پرازند برای داشتن یک وب سایت خوب و متقاوت می توانید از شرکت طراحی سایت خود بخواهید از ایده‌های آنان به نحو احسنت استفاده نماید تا سایت خودرویی فوق العاده‌ای برای خود داشته باشید.

سئو و بهینه سازی سایت خودرو

اگر شما یک برند معروف مانند تویوتا و یا بنز و BMW هستید شاید نیازی به سئو وب سایت نداشته باشید و افراد به طور خودکار شما و وب سایت شمارا با تبلیغات گسترده‌ای که شکل داده‌اید دنبال خواهند کرد اما اگر شما یک شرکت نوپا در حوزه خودروسازی هستید نیاز مبرم به سئو وب سایت خود خواهید داشت. سئو سبب می‌شود تا در زمان کوتاهی شما با تعدادی از کلمات مهم خود در صفحات اول گوگل دیده شوید و در زمان کوتاه تری برند شما را به بسیاری از افراد نشان خواهد داد.

علاوه برای طراحی وب سایت خودروسازی صنعت‌های مختلف بسیاری در حوزه‌های مختلف خودرو می‌باشد که در اینجا اشاره کردیم.

تاثیر سایت طراحی خودرو بر صنعت خودروسازی کشور

طراحی سایت خودرو سازی بر صنعت جهانی بسیار تاثیر گذار بوده‌است دذ سال 2018 ما چیزی حدود 85 میلیون فروش در یک سال داشته ایم این می‌توانید یک آمار بسیار خوب باشد و همچنین بیان کنند امر ضروری طراحی وب سایت خودرو سازی برای صنعت‌های مختلف خودرویی باشد. 

اگر به دنبال یک وب سایت با استانداردهای جهانی هستید ما در اینجا برای پیاده سازی این امر در خدمت شما هستیم تا وب سایت طراحی نمایید که بیشترین بازده را برای شما داشته. در زیر مجموعه‌ای از نکات بسیار مهم در طراحی وب سایت خودروسازی و صنعت‌های مربوط به خودروسازی را برای شما شرح خواهیم داد.

ایده‌هایی برای سایت طراحی خودرو

صنعت خودروسازی سالهاست یک صنعت پر رقابت و پر رقابت محسوب شده است، برای بودن و ماندن در این صنعت باید هم خلاق باشید و هم ایده پرداز باید تمامی فرصت‌هارو غنیمت بشمارید و از تمام آن‌ها به خوبی استفاده کنید هر یک از این ایده‌ها می‎‌تواند  جرقه‌ای باشد تا رشد صنعت شما را به طور تساعدی رو به بالا ببرد.

شرکت طراحی سایت خودرویی پایدار سامانه

ما مفتخریم با حداقل یک دهه تجربه در صنعت طراحی سایت توانسته‌ایم با شرکت‌های بزرگ خودرویی همکاری داشته باشیم و ایده‌های برتر این شرکت‌هارا در وب‌سایت‌های خودروییشان پیاده سازی کنیم، تمام موارد ذکر شده در بالا نشان دهنده ی تجربه ی بسیار زیاد شرکت پایدار سامانه در طراحی‌سایت خودرو می باشد.

همانطور که در طیف وسیعی از طراحی‌های وب‌سایت وسایل نقلیه ما مشاهده می‌کنید، ما می‌توانیم پیشنهادهای ویژهای برای شما داشته باشیم. چه در حال فروش بیمه خودرو، وسایل نقلیه باشید، یا صرفاً بخواهید وبلاگی را راه‌اندازی کنید که در مورد اشتیاق خود به وسایل نقلیه صحبت کنید ما پیشنهادهای ویژه‌ای برای شما داریم.

طراحی سایت اقساطی بدون بهره و سود طراحی سایت اقساطی
شرکت پایدار سامانه پیشرو در خدمات
طراحی و خدمات وب‌سایت
برنده بهترین طراحی سایت
بین المللی awwwards logo
کاندید جشنواره وب
در طراحی سایت iwmf logo
برگزیده طراحی سایت حرفه ای
انوتو awwwards logo
ثبت نام در خبرنامه برای دریافت آخرین ها
در تماس باشید
شرکت پایدار سامانه
تهران، فلکه دوم صادقیه
آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
واحد پشتیبانی
تهران فلکه دوم صادقیه
خیابان جناح، 12 متری چهارم
واحد تولید
تهران، بلوار فردوس غرب
خیابان سازمان برنامه جنوبی
 • فلکه دوم صادقیه
 • آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
 • 021.40440495