icon-creative-design icon-digital-marketing icon-mobile-apps icon-strategy-consulting icon-website-development

طراحی‌سایت تعمیرگاه خودرو

وب‌سایت‌های خودروسازی سفارشی ما
به هر سطح خدمات و هر صنعت
در دنیای خودرو پاسخ می‌دهند ...


طراحی سایت حرفه‌ای خودروسازی
بهترین شرکت طراحی سایت
بهترین شرکت طراحی سایت
طراحی سایت حرفه‌ای خودروسازی
طراحی سایت حرفه‌ای خودروسازی
طراحی سایت حرفه‌ای خودروسازی
طراحی سایت حرفه‌ای خودروسازی
طراحی سایت حرفه‌ای خودروسازی
طراحی سایت حرفه‌ای خودروسازی
  • ZEC
  • اسکان خودرو
  • وزارت نیرو
  • مزمز
  • والری
  • آرینا سامانه
  • تکتاز موتور

اگر صاحب کسب و کار تعمیرگاه خودرو هستید

باید در مورد طراحی وب سایتتان و تاثیر آن بر حوزه‌ی کسب و کار خود بدانید.
زمانی که فردی خودرواش خراب می‌شود در اینترنت به دنبال نزدیکترین تعمیرگاه خودرو می‌باشد، با طراحی سایت شما می‌توانید در نهایت تنها فروشگاهی باشید که او انتخاب خواهد کرد.

آیا می‌خواهید برای کسب و کار خود تبلیغات حرفه‌ای داشته باشید؟

بازریابی دیجیتال

طراحی وب سایت تعمیرگاه خودرو

طراحی سایت خودرو

تعمیر خودرو یکی از کلماتی است که در گوگل خیلی توسط افراد مختلف جستجو می‌شود. این موضوع میزان اهمیت و نیاز جامعه را به تعمیرکاران خودرو نشان می‌دهد. حتما برای خیلی از صاحبین خودرو‌ها پیش آمده که نیاز به یک تعمیرکار ماهر داشته باشند، اما نمی‌دانند که به کجا مراجعه کنند. شهر پر است از مغازه‌هایی که کار تعمیر خودرو انجام می‌دهند اما میزان توانایی و مهارت آنها برای مراجعین کاملا پنهان است. به همین دلیل است که مردم تمایل دارند خودرو خود را به دست مکانیک آشنا بسپارند تا خیالشان از بابت تعمیر خودرو و البته هزینه آن راحت باشد.

هدف طراحی سایت تعمیرکار خودرو

در دنیای امروز هرچه بتوانید خودتان را در معرض دید همگان قرار دهید، ناخودآگاه اعتماد آنها را نیز جلب کرده‌اید. فضای مجازی بهترین نقطه برای اعلام وجود است و به همین دلیل است که کسب و کارهایی که تمایل دارند بازار کار خود را گسترش دهند و سود بیشتری به دست آورند، سرمایه گذاری خوبی در فضای مجازی می‌کنند. داشتن یک وب سایت و صفحه اینستاگرام فعال می‌تواند بهترین گزینه‌ها برای این برندسازی و گسترش بازار باشند. 

شما با محتوایی که در سایت و صفحه خود قرار میدهید، به بازدیدکنندگان اینگونه نشان می‌دهید که از تسلط و سطح دانش بالایی برخوردار هستید. تزریق این حس به کاربران که البته مشتریان بالقوه شما نیز هستند، نتیجه‌ای جز جذب مشتری در بر نخواهد داشت. که دقیقا همان چیزی است که می‌خواهید.

برندسازی

برندسازی یکی از مهم‌ترین اهداف هر کسب و کاری که می‌خواهد نسبت به رقبای برتری داشته باشد است. تا زمانی که نتوانیم نام برند خود را در ذهن افراد ماندگار کنیم، دیگران مشتریانی که می‌توانستند برای ما باشند را جذب می‌کنند و جلوی پیشرفت شما را می‌گیرند. برندسازی مراحل و نکات مختلفی دارد که باید رعایت شود. اما یکی از این مراحل فراهم کردن شرایط دسترسی مخاطبین به شما است. اگر بتوانید نتیجه هر جستجویی در حوزه کاری خود باشید و البته محتوای خوبی نیز ارائه بدهید، بعد از مدتی تبدیل به یک مرجع و برند می‌شوید.

جذب مشتری

طبق گفته‌هایی که بالاتر در مورد حس اعتماد کاربران بیان کردیم، هدف اصلی ما در طراحی سایت تعمیرکار خودرو این است که بتوانیم مشتریان خود را بیشتر از این تعدادی که هست کنیم و سود بیشتری به دست آوریم. امکانات و خدماتی که سایت تعمیرکار خودرو باید داشته باشد کاملا بر روی این موضوع تاثیر گذار است. زمانی که یک کاربر مدت‌ها از مطالب سایت شما استفاده کند، ناخودآگاه اعتمادی به شما پیدا می‌کند که اگر زمانی خودرو آن فرد به تعمیر نیاز داشت به شما مراجعه می‌کند.

دسترسی سریع

فضای مجازی دقیقا مناسب افرادی است که نمیتوانند به طور مستقیم به یک تعمیرگاه خودرو مراجعه کنند یا اصلا نمی‌دانند که نزدیک‌ترین تعمیرگاه کجا است. آنها تنها با یک سرچ ساده در گوگل می‌توانند آدرس دقیق شما را بدست آورند و از خدماتی که ارائه می‌دهید اطلاع پیدا کنند. از همین رو میتوانند با شما تماس بگیرند یا خودشان به شما مراجعه کنند.

امکانات سایت تعمیرگاه خودرو

سایت تعمیرگاه خودرو باید امکانات مشخصی داشته باشد تا کاربران بتوانند به راحتی خدمتی را که نیاز دارند پیدا کنند و در مورد آن اطلاعات کسب کنند. همچنین می‌توانند در صورت نیاز برای حل مشکلات خود با شما ارتباط برقرار کنند.

رزرو خدمات تعمیر خودرو

یکی از سیستم‌هایی که سایت تعمیر خودرو می‌تواند داشته باشد این است که کاربران بتوانند برای تعمیر خودرو خود یک زمان مشخص در تعمیرگاه شما رزرو کنند و مطمئن باشند که می‌توانند روی صحت این زمان حساب باز کنند.

دسته بندی خدمات و خودرو‌ها

کاربرانی که وارد سایت شما می‌شوند باید بتوانند از این بابت که شما برای خودرو آنها می‌توانید خدمات رسانی کنید مطمئن شوند. کافیست نام برند خودرو‌هایی که در حوزه کاری شما هستند را در منو سایت قرار دهیم تا به راحتی قابل رویت باشد و نیاز به پیدا کردن نداشته باشد.

مشاوره آنلاین و تلفنی

گاهی اوقات افراد نیاز دارند تا در سریع‌ترین زمان ممکن به سوالات آنها جواب داده شود و مشکلشان حل شود. این افراد ممکن است با چند دقیقه مشاوره به نتیجه مطلوب خود برسند اما همین چند دقیقه اگر ثمر بخش باشد چنان اعتمادی را مشتریان به شما خواهند داشت که ممکن است تبدیل به مشتری همیشگی شما شود. 
پس قرار دادن یک بخش از سایت برای ارتباط سریع بسیار حائز اهمیت است.

طراحی سایت تعمیرکار خودرو پایدار سامانه

در شرکت پایدار سامانه یکی از خدمات اصلی که خدمت شما ارائه می‌شود طراحی سایت به روز و حرفه‌ای است. متخصصین نرم افزار ما با تجربه پیاده سازی چندین سایت کوچک و بزرگ در حوزه‌های مختلف آماده هستند تا سایت تعمیرگاه خودرو شما را نیز راه اندازی کنند تا به شما در مسیر جذب مشتری و سود بیشتر کمک شایانی کرده باشند.

طراحی سایت اقساطی بدون بهره و سود طراحی سایت اقساطی
شرکت پایدار سامانه پیشرو در خدمات
طراحی و خدمات وب‌سایت
برنده بهترین طراحی سایت
بین المللی awwwards logo
کاندید جشنواره وب
در طراحی سایت iwmf logo
برگزیده طراحی سایت حرفه ای
انوتو awwwards logo
ثبت نام در خبرنامه برای دریافت آخرین ها
در تماس باشید
شرکت پایدار سامانه
تهران، فلکه دوم صادقیه
آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
واحد پشتیبانی
تهران فلکه دوم صادقیه
خیابان جناح، 12 متری چهارم
واحد تولید
تهران، بلوار فردوس غرب
خیابان سازمان برنامه جنوبی
  • فلکه دوم صادقیه
  • آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
  • 021.40440495