icon-creative-design icon-digital-marketing icon-mobile-apps icon-strategy-consulting icon-website-development

طراحی سایت عمده فروشی

اگر مدیر کارخانه یا شرکت عمده فروشی هستید
اگر برای طراحی وب سایت فروشگاه عمده فروشی اقدام نکردید
به شما تبریک می گوییم چون اولین قدم را برداشتید...


بهترین شرکت طراحی سایت
بهترین شرکت طراحی سایت
  • ZEC
  • اسکان خودرو
  • وزارت نیرو
  • مزمز
  • والری
  • آرینا سامانه
  • تکتاز موتور

چند نمونه از سایت های طراحی شده

اجرای پروژه های موفق طراحی وب سایت های فروشگاهی عمده فروشی، گواه بر اثبات توانایی یک تیم منسجم خواهد

نمونه پروژه های طراحی سایت متفاوت
مشاهده لیست کامل

طراحی وب سایت عمده فروشی

طراحی سایت عمده فروشی

در این صفحه از شرکت طراحی سایت پایدار سامانه قصد داریم تا برای شما عزیزانی که صاحب کسب و کار هستید و محصولات خود را به صورت عمده فروشی ارائه می دهید، از مزایا و ویژگی های مثبت آنلاین کردن کسب و کار بگوییم.
با توجه به افزایش استفاده از اینترنت و فضای وب سایت ها در میان مردم و همچنین تجربه موفق دیگر کسب و کارهایی که از طریق اینترنت به سود فوق العاده‌ای رسیدند باعث شده تا این مسیر برای دیگر صاحبان کسب و کار هموار شود تا این مسیر را طی کنند.

عمده فروشی آنلاین

وب سایت عمده فروشی جایی است که شما میتوانید تمامی محصولات خود را در دسته بندی های مختلفی که قرار دارند به نمایش در بیاورید. با این کار می توانیم توجه کاربرانی که با هدف خرید وارد سایت میشوند را جلب کنیم. در ادامه نیز به کمک فروشگاه آنلاینی که توسط تیم فنی توسعه داده شده است، شرایط را برای انتخاب و خرید آنلاین مشتریان فراهم می کند.
مشتریان با انتخاب محصولات مورد نظر خود در تعداد بالایی که نیاز دارند، میتوانند به راحتی از طریق درگاه پرداخت آنلاین اقدام به پرداخت کنند.

مزایای سایت عمده فروشی

با راه اندازی سایت عمده فروشی آنلاین تعداد زیادی کاربر و مشتری با محصولات و خدمات شما آشنا می شوند. چندین برابر بیشتر از زمانی که تنها به صورت حضوری کسب و کار خود را هدایت می کردید.
همانطور که در بالا گفتیم، بزرگترین مزیت استفاده از اینترنت در کسب و کارها این است که افراد بدون توجه به موقعیت مکانی و اینکه در چه زمانی علاقه به ثبت سفارش دارند، میتوانند اقدام به خرید از عمده فروشی شما نمایند.
به لطف طراحی سایت عمده فروشی دیگر نیازی ندارید تا فضایی برای استقرار خود و همکارانتان تدارک ببینید. تمام کارها توسط تیم فنی پایدار سامانه انجام می شود و تنها مدیریت محصولات است که توسط شما انجام می شود.

سود بیشتر

فروش محصولات در سایت عمده فروشی محدودیت هایی را که صاحبین کسب و کار با آن دست و پنجه نرم می کنند را مرتفع می کند. از محدودیت پذیرش مشتری و انبارداری تا دسته بندی محصولات به کمک آنلاین کردن عمده فروشی حل می شوند.
طبیعتا با کنار گذاشتن محدودیت ها و هزینه های اضافه سود خالص شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد. چه چیزی از این شیرین تر؟.

گسترش بازار

اگر یادتان باشد یکی از مزایای طراحی سایت عمده فروشی این بود که محدودیت های زمانی و مکانی فروش را حل میکرد. این موضوع امکانی را برای شما فراهم می کند که مشتریان خود را از نقاط مختلف ایران و حتی خارج از ایران جذب کنید.
گسترش بازار به کمک عمده فروشی آنلاین دقیقا همان چیزی است که خیلی از صاحبین این کس و کار را به این سمت سوق داده است.

سریع و بی دردسر

سرعت انجام کارها در اینترنت با سرعت کلیک کردن بر روی یک دکمه برابر است. هم برای شما که صاحب سایت خواهید بود و هم برای مشتری. شما به راحتی میتوانید محصولات خود را در سیستم فروشگاهی سایت قرار بدهید. همچنین مشتریان میتوانند کالاهای مورد نظر خودشان را بدون محدودیت به سبد خرید خود اضافه کنند تا هر زمان که تمایل داشتند اقدام به پرداخت و نهایی کردن سفارش کنند.

طراحی سایت عمده فروشی پایدار سامانه

اگر شما صاحب کسب و کار عمده فروشی هستید و تمایل دارید تا با طراحی سایت عمده فروشی و آنلاین کردن بیزینس خود به سود بیشتر و گسترش بازار خود دست پیدا کنید، میتوانید درخواست خود را به مشاورین تیم ما ارائه دهید تا در اسرع به بررسی آن پرداخته شود.
شما می توانید قالب وب سایت خود را به صورت کاملا شخصی در اختیار داشته باشید تا ظاهری زیبا و مطابق سلیقه خودتان را پیاده سازی کنیم. همچنین امکاناتی که تمایل دارید تا برای همکاران و مشتریان خود قرار دهید را با مشورت تیم فنی پایدار سامانه میتوانید اضافه نمایید.
 

طراحی سایت اقساطی بدون بهره و سود طراحی سایت اقساطی
شرکت پایدار سامانه پیشرو در خدمات
طراحی و خدمات وب‌سایت
برنده بهترین طراحی سایت
بین المللی awwwards logo
کاندید جشنواره وب
در طراحی سایت iwmf logo
برگزیده طراحی سایت حرفه ای
انوتو awwwards logo
ثبت نام در خبرنامه برای دریافت آخرین ها
در تماس باشید
شرکت پایدار سامانه
تهران، فلکه دوم صادقیه
آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
واحد پشتیبانی
تهران فلکه دوم صادقیه
خیابان جناح، 12 متری چهارم
واحد تولید
تهران، بلوار فردوس غرب
خیابان سازمان برنامه جنوبی
  • فلکه دوم صادقیه
  • آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
  • 021.40440495