icon-creative-design icon-digital-marketing icon-mobile-apps icon-strategy-consulting icon-website-development

طراحی بهترین سایت ورد پرس

می خواهیم در مورد اهمیت، پیشینه، شاخص های طراحی سایت ورد پرس خوب و قسمت های مختلف سایت ورد پرس صحبت کنیم.

اهمیت طراحی وب سایت ورد پرس

هدف از طراحی سایت وردپرس چیست؟

امروزه شاهد آن هستیم که مردم برای خرید یک محصول یا دریافت خدمات به راحتی در گوگل به دنبال آن میگردد و با مقایسه میان گزینه هایی که در اختیار دارند بهترین آنها را انتخاب می کنند. طراحی یک سایت حرفه ای و کارآمد می تواند شما را به رقابت در فضای اینترنت اضافه کند و با استراتژی مناسب تبدیل به یکی از بهترین های بازار شوید. طراحی سایت وردپرس مزایایی دارد که در ادامه خواهید دید.

چرا طراحی سایت با وردپرس را پیشنهاد میکنیم؟

وردپرس در واقع بستری است که با آن میتوان در یک زمان نسبتا کوتاه یک سایت تمام عیار و با امکانات متنوع پیاده سازی کرد. دلیل محبوبیت وردپرس همین سرعت و راحتی است. ما در شرکت طراحی سایت پایدار سامانه به کمک ابزارها و تکنولوژی های به روز می توانیم رویای داشتن یک سایت حرفه‌ای را برای شما به حقیقت تبدیل کنیم. تجربه چندین ساله طراحی سایت های مختلف به ما نشان داده است که طراحی سایت با وردپرس مزیت های فوق العاده ای دارد.

هزینه: همانطور که گفتیم وردپرس کار را برای ما بسیار راحت کرده است و منظور از این حرف این است که خیلی از ابزارهای طراحی و توسعه سایت را به صورت آماده استفاده در خود قرار داده است یا می توان با قیمتی بسیار کم به آن اضافه کرد.

سرعت: وردپرس با ارائه یک قالب کاری مشخص به کاربران خود باعث شده تا سرعت توسعه وب سایت بسیار بالا باشد و برعکس شیوه های دیگر طراحی سایت، به سریع ترین شکل ممکن می توان یک سایت حرفه ای را پیاده سازی کرد و به شما اجازه می دهد سراغ مراحل بعدی که به فروش مربوط می شود بپردازند.

امکانات: یکی از مزایای بزرگ وردپرس امکانات مفیدی است که در اختیار کاربران خود قرار می دهد. شما می توانید از این ابزارها در جهت توسعه سایت، سئو و فروش محصولات استفاده کنید.

UI/UX حرفه ای

طراحی UI/UX حرفه ای شرایطی را مهیا می کند که مشتریان را به سایت شما علاقه مند می کند و سطح تاثیرگذاری محتوا و خدمات را بالاتر میبرد.

  • مسیر یابی راحت
  • واکنش گرایی
  • استفاده از رنگ های استاندارد

فرآیند طراحی سایت وردپرسی

جلسه مشاوره و آشنایی با پروژه: در این جلسه درخواست طراحی سایت شما به مشاورین ما ارائه خواهد شد تا در اولین فرصت در اختیار کارشناسان فنی قرار بگیرد.

ارائه پروپوزال: کارشناسان فنی پایدار سامانه تمامی ابزارها و تکنولوژی ها و شرایط مورد نیاز برای پیاده سازی سایت شما را در قالب پروپوزال آماده سازی می کنند تا در اختیار شما قرار بدهند.

تایید و شروع پروژه: بعد از بررسی های شما اگر پروپوزال مورد تایید قرار گرفت، در اولین فرصت شروع پروژه در دستور کار کارشناسان ما قرار می گیرد. اما اگر مورد تایید نباشد به مرحله اصلاحیه می رود برای بهبود پروپوزال بر اساس شرایط مد نظر شما.

طراحی و برنامه نویسی: با شروع مرحله برنامه نویسی و طراحی سایت، تمام تمرکز ما بر روی پیاده سازی پروژه در کوتاه ترین زمان و بهترین کیفیت خواهد بود.

تحویل پروژه: بعد از اتمام کارهای مربوط به طراحی سایت با وردپرس، زمان آن است که شما رضایت خود را مبنی بر امکانات، طراحی و کیفیت سایت اعلام فرمایید تا وارد مرحله پایانی شویم.

پشتیبانی: بعد از اتمام طراحی سایت، شما می توانید از خدمات پشتیبانی تمام وقت ما بهره مند شوید تا اگر زمانی سایت به مشکل برخورد کرد در اولین فرصت برطرف شود.

عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت وردپرسی

قیمت طراحی سایت وردپرسی با توجه به ویژگی هایی که پروژه دارد می تواند متفاوت باشد.

امکانات اختصاصی: تمام سایت های وردپرسی از یکسری امکانات پایه برخوردار هستند که برای سایت های که صرفا می خواهند برند خود را بسازند کافی است. اما اگر شما نیاز به امکاناتی مانند فروشگاه دارید بر روی هزینه تاثیرگذار است.

طراحی اختصاصی: کارشناسان گرافیک ما در زمان تحویل پروپوزال یک طراحی در اختیار شما قرار می دهند که اگر باب میل شما بود بر آن اساس کار شروع شود. اما اگر تمایل داشته باشید یک طراحی جدید یا قسمت های اختصاصی به آن اضافه شود نیز هزینه طراحی سایت را افزایش می دهد.

نوع دامنه: منظور نوع دامنه  ir یا com یا هر چیز دیگری است که مورد نظر شما است که قیمت های آن توسط شرکت های ارائه دهنده مشخص می شود.

تعداد زبان: طراحی سایت چند زبانه یکی از ویژگی هایی است که خیلی از شرکت ها با توجه به کسب و کار بین المللی خود به دنبال آن هستند که یکی از فاکتورهای افزایش قیمت است.

طراحی سایت اقساطی بدون بهره و سود طراحی سایت اقساطی
شرکت پایدار سامانه پیشرو در خدمات
طراحی و خدمات وب‌سایت
برنده بهترین طراحی سایت
بین المللی awwwards logo
کاندید جشنواره وب
در طراحی سایت iwmf logo
برگزیده طراحی سایت حرفه ای
انوتو awwwards logo
در تماس باشید
شرکت پایدار سامانه
تهران، فلکه دوم صادقیه
آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
واحد پشتیبانی
تهران فلکه دوم صادقیه
خیابان جناح، 12 متری چهارم
واحد تولید
تهران، بلوار فردوس غرب
خیابان سازمان برنامه جنوبی
  • فلکه دوم صادقیه
  • آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
  • 021.40440495