چند نمونه از سایت های طراحی شده

طراحی سایت کیف و کفش.

اگر مدیر فروشگاه کیف و کفش هستید، اگر برای طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی اقدام نکردید، به شما تبریک می گوییم چون اولین قدم را برداشتید...

درخواست مشاوره رایگان یا ثبت سفارش
طراحی سایت کیف و کفش

طراحی سایت کیف و کفش

در گذشته های نچندان دور قابل تصور نبود که خرید کفش و یا کیف بصورت آنلاین و غیر حضوری صورت پذیرد، بیشتر وب سایت های کیف و کفش جنبه نمایشی داشتند و به منظور ارائه یک کاتالوگ آنلاین استفاده می شدند. هر چند که کیف را شاید خیلی راحت تر بتوان از یک وب سایت فروشگاهی خریداری کرد اما انتخاب کفش واقعا می تواند دشواری ها و چالش های خاص خودش را داشته باشد.

طراحی سایت مناسب کیف و کفش

طراحی وب سایتی که مناسب برای فروش آنلاین کیف و کفش باشد اگر نکات ظریف و مهمی که درخور نیاز مشتریان این صنف را داشته باشد صورت پذیرد می تواند تجربه خوبی را برای مشتری رقم بزند. امکاناتی نظر انتخاب سایز و قرار دادن راهنمای مناسب و کاربری که ابعاد و سایر ویژگی های مهم یک کفش و یا حتی کیف را بیانگر باشد می تواند به این روند کمک بساری کند.

راهنمای انتخاب اندازه و سایز

در یک سایت حرفه ای و موفق فروش کفش حتما باید جدول مناسبی و یا راهنمای شکیلی وجود داشته باشد که کاربر بدون دغدغه بتواند کفش مدنظر خود را انتخاب کند و ویژگی های دقیق و جزئیات آن را بسنجد. خررد غیر حضوری و بصورت آنلاین یک کفش واقعا سخت است و هرچه تلاش یک طراح سایت برای واقعی تر کردن نمایش و ملموس کردن آن کالا بیشتر باشد به موفقیت یک فروش خوب تاثیر مستقیم خواهد گذاشت.

فیلترینگ پیشرفته و نمایش انواع امکانات فروشگاه های اینترنتی که در بسیاری از صنف ها مانند پوشاک مورد نیاز است در یک سایت فروش کفش شاید اولویت کمتری داشته باشد اما وب سایت به امکانات خاص و اختصاصی بیشتری که کناسب فروش کفش و یا کیف باشد نیاز دارد، مانند نمایش تور مجازی و سه بعدی از کفش و یا انتخاب سایز مناسب و یا لیستی از تنوع های رنگی هر کیف و کفش مثال های خوبی می توانند باشند

رنگ بندی های موجود برای یک کفش و یا حتی جنس روی یا بند کیف شاید با رنگ های فلت کامپیوتری گویای اصل ماجرا نباشد. بهترین انتخاب این است که یک تصویر واقعی از جنس و رنگ طبیعی آن باید داخل یک کادر مربع یا دایره ای شکل موجود باشد که ریز ترین جزئیات و بافت آن چرم و متریال موجود در آن کیف و یا کفش را نشان دهد. اعتماد کاربر و کمک آسان برای تصمیم گیری نتیجه واضح و بدون ابهام این امکان جذاب است که مناسب برای یک سایت حرفه ای فروش آنلاین کیف و کفش طراحی شده است.

پنل کاربری و پیگیری سفارشات

در هر وب سایت کیف و کفش که قرار است بصورت آنلاین کالایی فروخته شود و وجه نقد دریافت شود، باید یک ناحیه کاربری اختصاصی برای کاربر در نظر گرفته شود که به راحتی تمام مانند تائید شماره موبایل قابل دسترس باشد. کاربری که ناحیه شکلیل و زیبایی را در حین استفاده و ثبت نام ببیند خیلی راحت تر می تواند اعتماد کند تا یک وب سایتی که معلوم نیست بعد از خرید آیا صورت حساب و کد پیگیری ای به مشتری تحویل خواهد داد یا خیر.

لیست سفارشات و پرداخت های گذشته و نگهداری تاریخچه خرید برای مشتری بسیار می تواند ارزشمند باشد و موجب رضایت و حس خوبی بعد از خرید به آن کاربر خواهد داد و موجب این خواهد شد که کاربر برای خرید های بعدی به راحتی و بدون معطلی اقدام به خرید آنلاین کند.

دسته بندی سلسله مراتبی

در اکثر فروشگاه های اینترنتی آنلاین این امکان می تواند بسیار کاربردی و جذاب باشد که محصولات موجود در زیر دسته های هر گروه که داخل یک دسته بندی بالاسری هستند، در شاخه های بالاتر هم قابل مشاهده و امکان فیلترینگ داشته باشند. یه این روش ساختار سلسله مراتبی یا Hierarchical می گویند.

بعنوان مثال دسته بندی مربوط به کفش های زنانه به زیر دسته های کفش های مجلسی و اسپورت تقسیم شده اند، کاربری که بر روی کتگوری زنانه کلیک می کند باید تمامی کفش های مربوط به هر دو دسته بندی را ببیند. شاید برای خانمی که قصد خرید کفش را دارد مناسب نباشد و از قبل تصمیم خود را گرفته است که چه نوع کفشی را می خواهد خریداری کند اما اگر کسی که قصد خرید هدیه ای را از فروشگاه اینترنتی کفش شما داشته باشد بر روی مواردی مانند قیمت یا انتخاب سایز حساس تر باشد تا اینکه دقیقا نوع و مدل خاصی از کفش های موجود در فروشگاه را بخواهد خریداری کند.

برای ما پیام ارسال کنید

بیایید درباره وب سایت شما صحبت کنیم

نام و نام خانوادگی
تفن
ایمیل
نام برند
اطلاعات بیشتر در رابطه با نیازتان را برای ما بنویسید