شرکت طراحی سایتخدماتطراحی سایتطراحی‌سایت داروخانه
چند نمونه از سایت های طراحی شده

طراحی‌سایت داروخانه.

اگر پزشک و صاحب یک داروخانه هستید، اگر برای طراحی وب سایت داروخانه خود اقدام نکردید، به شما تبریک می گوییم چون اولین قدم را برداشتید...

درخواست مشاوره رایگان یا ثبت سفارش
طراحی‌سایت داروخانه

در این مقاله قصد داریم تا شما را با یکی مهم ترین رازهای فروش بیشتر یک داروخانه آشنا کنیم.

حتما به خوبی با تاثیر بسزای برندسازی در فروش مخصوصا برای اصناف پر تقاضا که رقبای زیادی نیز در آن فعالیت می کنند آشنا هستید. یک برند معتبر و قوی میتواند آنقدر در ذهن مردم نقش ببندد که اگر می توانستند همه ی محصولات خود را از آن تهیه می کردند.

چگونگی جذب مشتری بیشتر

فرض کنیم که شما یک داروخانه در یکی از محله های تهران هستید که همیشه اکثر مشتریانتان از اهالی خود محله هستند یا نهایتا افراد گذری. اما حتما دوست دارید که مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب کنید. یکی از راه ها در دنیای حقیقی استفاده از تبلیغات محیطی است که البته این کار خیلی در صنف داروخانه پرطرفدار نیست زیرا اکثریت داروخانه ها خدمات یکسانی را ارائه میدهند و مردم نیازی نمی بینند تا برای خرید دارو مسیر زیادی را طی کنند.

اما در فضای مجازی موضوع متفاوت است. از آنجایی که ذات محصولات داروخانه طوری است که اغلب افراد نیاز فوری به آن دارند، اگر می توانستند محصولات مد نظر خود را به صورت اینترنتی سفارش میداند و داروخانه برای آنها ارسال می کرد حتما از این شرایط استقبال می کردند.

طراحی سایت بهترین راه ممکن

همانطور که گفتیم مشتریان دوست دارند سفارش خود را به راحتی از طریق اینترنت سفارش دهند تا اینکه بخواهند به صورت حضوری این کار را انجام بدهند. در حال حاضر با توجه به پیشرفت هایی که در صنعت ارتباطات اینترنتی شکل گرفته است این مهم امکان پذیر است. طراحی سایت داروخانه بهترین راه است از این رو که گزینه های دیگر مانند اینستاگرام این شرایط را به خوبی پشتیبانی نمی کنند، به طور مثال شما نمی توانید در اینستاگرام محصولات را به صورت دسته بندی شده ببینید تا به راحتی محصول خود را پیدا کنید. همچنین نمی توانید در اینستاگرام درگاه پرداخت داشته باشید. وجود درگاه پرداخت شرایط خرید را برای مشتریان و فروشنده بسیار راحت کرده است. و مهم ترین نکته این است که سایت های ایرانی اصولا از مشکل فیلترینگ رنج نمیبرند اما اینستاگرام هر لحظه در خطر فیلتر شدن می باشد.

نمایش سایت در نتایج گوگل

اولین کاری که مردم برای پیدا کردن محصولات خود در اینترنت می کنند این است که نام محصول را در گوگل سرچ کنند مثلا "خرید ژلوفن" یا "بهترین قرص سردرد". تیم سئو پایدار سامانه مسئول این است که سایت شما را در کلمات کلیدی که مد نظر دارید به رتبه های بالای گوگل برساند.

زیبایی سایت

اما این تمام مسیر نیست. کاربر بعد از آنکه وارد سایت شد باید محتوای ما او را جذب کند و همچنین زیبایی سایت نیز بسیار مهم است. اگر سایت شما چشم نواز نباشد مشتری سریع خسته می شود و از خرید منصرف می شود. پس زیبایی سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که خوشبختانه گرافیست هایی که با مجموعه ما همکاری می کنند تجربه پیاده سازی موفق طرح های زیادی را داشته اند که این بسیار فوق العاده است.

امکانات سایت

برای طراحی سایت داروخانه می توان گفت که یکسری نکاتی باید رعایت شود که اگر به بهترین نحو انجام شود نتیجه بسیار مطلوبی در بر خواهد داشت.

مهم ترین امکان این است که مشتریان محصولات خود را بتوانند در سبد خرید ثبت نمایند و بعد از پایان انتخاب خود از طریق صفحه درگاه بانکی به صورت انلاین پرداخت خود را انجام بدهند. در واقع باید گفت تمام این طراحی سایت داروخانه به این منظور انجام شده است.

طراحی سایت داروخانه

اگر شما هم علاقه مند شده اید تا یک سایت با امکانات و ویژگی های مفید و کافی برای خود و کسب و کارتان داشته باشید، کافیست با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید تا تمام آنچه را که نیاز است را در مورد خدمات طراحی سایت پایدار سامانه بدست آورید.

برای ما پیام ارسال کنید

بیایید درباره وب سایت شما صحبت کنیم

نام و نام خانوادگی
تفن
ایمیل
نام برند
اطلاعات بیشتر در رابطه با نیازتان را برای ما بنویسید