خانهخدماتطراحی سایت کاغذ و چاپ

طراحی سایت کاغذ و چاپ

طراحی سایت برای صنایع کاغذی و چاپی به صورت حرفه ای و اختصاصی.
طراحی سایت کاغذ و چاپ

طراحی سایت صنایع کاغذی

طراحی وب سایت برای هر کسب و کاری الزامی می باشد. برای اینکه تعداد افراد بیشتری در کسب و کار شما را بشناسد برای بازاریابی برای معرفی بیشتر خود به دیگران داشتن یک وب سایت حرفه ای الزام کار شما است. در صنعت کاغذ نیز این موضوع مستثنی نیست چرا که بسیار از افراد فکر می کنند چون کسب و کاری سنتی دارند نیازی به طراحی سایت برای خود نمی باشند اما این موضوع معیار درستی برای انتخاب داشتن یک وب سایت نیست.

طراحی سایت صنایع چاپی

طراحی سایت صنایع چاپی نیز مانند طراحی سایت صنایع کاغذی است یعنی کسانی که در صنعت کاغذ فعالیت می کنند در صنعت چاپ نیز فعالیت دارند. اگر شما نیز به دنبال یک وب سایت دو جانبی با طراحی سایت به صورت شرکتی و حرفه ای هستید. می توانید در طراحی سایت صنایع کاغذی و چاپی با تیم پشتیبانی ما تماس حاصل نمایید.

چرا طراحی سایت کنیم؟

مشتریان همیشه از ما می پرسند که چرا وب سایتی باید طراحی کنیم!؟ و همیشه در پاسخ به این سوال ما می گوییم، چون طراحی وب سایت لزوم هر کسب و کاری است. اگر یک کسب و کاری 4 ستون داشته باشد به طور قطع طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ می تواند یکی از ستون های اصلی آن محسوب بشود. پس اگر به دنبال پیشرفت در کسب و کار خود هستید طراحی وب سایت را یک الزام به حساب بیاورید.

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت

برای اینکه بتوانیم یک وب سایت فوق العاده و با کیفیت داشته باشیم انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت می تواند کمک شایانی به هر شرکتی کند. در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت باید در نظر داشته باشید که این شرکت همیشه نمونه کار مربوط به صنایع کاغذ و یا چاپ به همراه داشته باشد و یا نمونه کارهای مشابه ای در زمینه کاری شما برای ارائه داشته باشد از این سو می توانید بهترین شرکت را انتخاب کنید.

طراحی سایت صنایع کاغذ و چاپ

یک وب سایت خوب ستون فقرات حضور دیجیتالی یک برند است. ظاهر بصری وب سایت صنایع کاغذ و چاپ شما باید هویت بصری شرکت را ارتقا دهد و عملکرد سایت را افزایش دهد. برخی از دستورالعمل‌های طراحی اولیه را می توان اعمال کرد تا اطمینان حاصل شود که سایت هم از نظر زیبایی جذاب است و هم برای کاربران آسان است. هنگام طراحی وب سایت صنایع کاغذ و چاپ، کاربرپسند و موثر که کاربران را به سمت نتایج مطلوب هدایت می کند، باید چند اصل را در نظر داشت:

سلسله مراتب بصری ایجاد کنید

بازدیدکنندگان یک سایت، محتوا را مرور می‌کنند تا مرتبط‌ترین اطلاعات را پیدا کنند. استفاده از سلسله مراتب ثابت H1، H2، H3، و غیره به کاربران نهایی و همچنین موتورهای SEO کمک می کند. خزنده های گوگل به این سلسله مراتب نگاه می کنند تا کلمات کلیدی جستجوی ارگانیک را شناسایی کنند و وب سایت شما را در نتایج موتورهای جستجو (SERP) در اولویت قرار دهند تا کاربر بتواند در وهله اول وب سایت شما را پیدا کند.

از نسبت طلایی استفاده کنید

نسبت طلایی از عدد 1.618 استفاده می‌کند تا بخش هایی از صفحه نمایش را به بخش هایی تقسیم کند که از نظر بصری برای کاربران جذاب باشد. به جای تقسیم مناطق به اندازه های مساوی اندازه گیری شده، عرض یا ارتفاع یک بخش باید بر 1.618 تقسیم شود تا یک بخش بزرگتر ایجاد شود و ناحیه باقی مانده در یک بخش کوچکتر باقی بماند. این کار باعث میشود تا سایت صنایع کاغذ و چاپ ظاهر کلاسیک و متعادل تری داشته باشید.

اجتناب از شلوغی در سایت

دادن امکانات بیش از حد به کاربران برای انتخاب باعث ایجاد ناامیدی و تردید در اقدامات کاربر می شود. به مثال سوپرمارکت فکر کنید. تصمیم گیری بین سه نوع کره بادام زمینی بسیار ساده تر و سریعتر از تصمیم گیری بین پانزده نوع و مارک مختلف است. تشخیص بین انتخاب‌ها و تشخیص صحیح، انرژی زیادی از کاربران می‌خواهد. محدود کردن انتخاب‌های ارائه‌شده به کاربران، عناصر حواس‌پرتی را حذف می‌کند و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا به طور یکپارچه‌تر با سایت کاغذ و چاپ شما تعامل داشته باشند.

از فضای منفی استفاده کنید

فضای منفی فضای باز ایجاد شده در طراحی سایت است که در آن محتوای کمی وجود دارد. این ناحیه شفاف یک اتاق تنفس طبیعی ایجاد می کند و برای تمیز و مدرن جلوه دادن طراحی ضروری است. صفحه‌ای که مملو از اطلاعات می تواند برای کاربران طاقت فرسا باشد و این می‌تواند آنها را از کاوش در محتوا منصرف کند.

برای ما پیام ارسال کنید

بیایید درباره وب سایت شما صحبت کنیم

نام و نام خانوادگی
تفن
ایمیل
نام برند
اطلاعات بیشتر در رابطه با نیازتان را برای ما بنویسید