خانهخدماتطراحی وب‌سایتطراحی سایت فروشگاه اینترنتی موبایل

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی موبایل

چند نمونه از سایت های طراحی شده.

اگر مدیر صاحب کسب و کار موبایل هستید، اگر برای طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی موبایل اقدام نکردید، به شما تبریک می گوییم چون اولین قدم را برداشتید...

درخواست مشاوره رایگان یا ثبت سفارش
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی موبایل

طراحی سایت فروشگاه موبایل

امروزه در زمینه دیجیتال مارکتینگ یکی از مهم ترین عناصر که در فروش بیشتر محصول تاثیر گذار می باشد، داشتن یک سایت فروشگاهی و یا شرکتی است. در زمینه طراحی سایت هایی که محصولی را ارائه می دهند یا سایت های فروشگاهی هستند برخی از نکات را باید رعایت کرد و در نظر گرفت.

در این زمینه اولین نکته نوع سایت می باشد در طراحی این نوع از سایت که در طول روز میزان فعالیت بالایی در آن صورت می گیرد باید انتخاب نوع سایت ما داینامیک باشد تا بتوان بدون هیچ گونه نگرانی و مشکلی به راحتی تغییرات لازم را در آن پیاده سازی و اجرا کنیم.

پس از انتخاب کردن نوع سایت بهتر است به سراغ سبک و استایل  طراحی سایت برویم در زمینه سایت های فروشگاهی از جنس موبایل یکی از مهم ترین عناصر در ارتباط با آن تعداد عکس هایی می باشد که در سایت قرار داده می شود، به علت اینکه این نوع از سایت ها یک محصول را معرفی می کنند قطعا نوع و سایز عکس ها بسیار مهم می باشد، بهتر است از نوع قالبی استفاده کنید که عکس را به وضوح و درستی نشان دهد.

رعایت نکات فنی در طراحی سایت فروشگاهی موبایل

یکی از مهم ترین بخش های سایت بخش سیستمی سایت می باشد که باید به درستی و از به روزترین روش ها استفاده شود، استفاده از بهترین و جدیدترین زبان برنامه نویسی در طراحی سایت، استفاده از کد های بهینه همگی می تواند از جمله عواملی باشد که در سایت بسیار تاثیر گذار می باشد، در رابطه با کد های بهینه بسیار دقت کنید، کد های بهینه در زمینه طراحی وب سایت سبب می شود تا سرعت بالا آمدن سایت بسیار مناسب تر باشد و در چند صدم ثاینه سایت لود شود، در رابطه با این کد های بهینه می توان به بخش سئو سایت نیز اشاره کرد، اگر در سایت شما از کد های بهینه استفاده شود؛ سایت سبک شده و با قرار دادن محتوای درست و بهینه با کمترین هزینه ای می توانید سایت خود را در لینک های اول گوگل قرار دهید.

سئو بیس بودن طراحی سایت ها

یک از اصولی که در طراحی سایت های امروزی اهمیت دارد سئو بیس بودن سایت است. برنامه نویس باید دیگاه سئو داشته باشد تا بتواند با المان ها مختلف هم کد نویسی بهینه ای داشته باشد و هم سئو بیس بود سایت را تضمین کند.

کد نویسی بهینه در زمینه پنل مدیریتی نیز تاثیر گذار می باشد، هرچه کد ها بهینه تر و ساده تر باشند سبب می شوند تا در رابطه با پنل مدیریتی دچار خطای کمتری شویم.

بسیاری از شرکت های طراحی وب سایت برای راحتی کار خود از کد های آماده ای که در گوگل وجود دارد استفاده می کنند این موضوع سبب می شود تا برخی از کد ها استاندارد نباشند و یا حتی کد ها با یکدیگر سازگاری نداشته باشند از این رو سایت با خطا های عظیمی مواجه می شود و یا سایت سنگین شده و کار با آن سخت می شود.

نکاتی که در طراحی سایت موبایل باید توجه نمود

انتخاب رنگ مناسب سایت

اولین نکته در زمینهطراحی سایت خدمات موبایلانتخاب رنگ مناسب می باشد، این موضوع تنها در زمینه این نوع از سایت بلکه در انواع سایت ها بسیار مهم و پر اهمیت می باشد، رنگ در اصل روح و جلوه ای می باشد که کاربر در سایت شما می بیند از این رو در انتخاب آن دقت کنید، در زمینه خدمات موبایل و فروش موبایل باید رنگی را انتخاب کنید که به موضوع کسب و کار شما بیاید، برای مثال برای سایت هایی که خدمات فروش سیم کارت ارائه می دهند به طور معمول از رنگ های آبی ملایم استفاده می کنند تا به شما حس اطمینان بدهند، در ارتباط با خرید موبایل به علت اینکه در این نوع از سایت ها از تعداد عکس بالا استفاده می شود و مخاطب بیشتر به دنبال انواع عکس ها در این زمینه می باشد بهتر است از رنگ های بسیار پررنگ خوددرای کنید، به طور معمول در این نوع از سایت ها از رنگ هایی طوسی بسیار روشن در پس زمینه به همراه رنگ سفید استفاده می کنند تا عکس ها و نوشته ها توجه بیشتری را جلب کند.

پنل مدیریتی

یکی از بخش های مهم در پشت سایت پنل مدیریتی می باشد که صاحبین مشاغل و کسب و کار از آن استفاده می کنند تا اطلاعات مربوط به محصولات خود را قرار دهند، به علت اینکه افرادی که از این پنل های مدیریتی استفاده می کنند دانش کامیپوتری را به طور حرفه ای ندارند از این رو باید پنل مدیریتی بسیار راحت و واضح باشد، برای مثال زبان منتخب برای پنل مدیریتی حتما باید فارسی باشد تا افراد به راحتی از آن استفاده کنند، دومین موضوع در رابطه پنل مدیریتی داشتن راهنما برای پنل مدیریتی می باشد این موضوع سبب می شود تا افراد نحوه کار با پنل مدیریتی را به راحتی یاد بگیرند، در این باره می توان یک دفترچه راهنما در قالب پی دی اف و یا حتی ارائه یک فیلم آموزشی به صاحب سایت می تواند شما را در زمینه طراحی وب سایت از دیگر شرکت ها متمایز کند، سومین نکته در رابطه با نحوه پشتیبانی از پنل مدیریت می باشد، شرکتی که وب سایت را طراحی می کند موظف است از پنل مدیریتی خود به درستی پشتیبانی کند، برای مثال پنل مدیریتی باید کمترین میزان خطا را داشته باشد تا برای دیگران آزار دهنده نباشد و یا در صورت ایجاد شدن خطا در اسرع وقت بر طرف شود.

تمام این ویژگی ها بسیار مهم می تواند یک سایت ایده آل را در اختیار شما قرار دهد، شرکت پایدار سامانه که در زمینه طراحی وب سایت خدمات رسانی می کند از جمله شرکت هایی می باشد که از پنل مدیریتی بسیار قوی و عالی برخوردار است از این رو این شرکت با ارائه خدمات پشتیبانی می تواند شما را در داشتن یک سایت عالی همراهی کند.

سئو سایت

یکی دیگر از عوامل مهم در زمینه برند سازی سئو سایت می باشد، در زمینه سئو المان ها و استاندار های بسیار زیادی می باشد که باید به آن ها توجه کنید، در سئو وب سایت که یک مبحث بسیار شیرین محسوب می شود پیشنهاد ما این است که با یک شرکت سئو مشورت نمایید و از کارشناسان آن ها راهنمایی بگیرید و یا با شرکتی که طراحی سایت شمارا بر عهده دارد صحبت کنید تا در قدم بعدی بعد از دریافت سایتتان شروع به برند سازی و سئو وب سایت نمایید

برای ما پیام ارسال کنید

بیایید درباره وب سایت شما صحبت کنیم

نام و نام خانوادگی
تفن
ایمیل
نام برند
اطلاعات بیشتر در رابطه با نیازتان را برای ما بنویسید