طراحی سایت وکیل

نمونه سایت های وکلای طراحی شده.

اگر وکیل هستید، اگر برای طراحی سایت وکالت اقدام نکردید، به شما تبریک می گوییم چون اولین قدم را برداشتید...

درخواست مشاوره رایگان یا ثبت سفارش
طراحی سایت وکیل

نمونه کارهای مرتبط طراحی سایت وکیل

موسسه حقوقی آوای وکلا

موسسه حقوقی آوای وکلا

طراحی سایت وکلا و موسسه حقوقی

طراحی وب سایت وکالت

طراحی وب سایت وکالت

ابتدا توصیه میکنیم به پادکست زیر گوش بفرمایید تا بدانید که یک وب سایت وکیل میتواند چه امکاناتی داشته باشد و همچنین در این فایل صوتی بدانید داشتن یک وب سایت چه امتیازی برای یک وکیل دادگستری خواهد داشت:

طراحی سایت مشاور حقوقی | سفارش طراحی سایت وکیل

جهت رویت هزینه طراحی سایت وکیل و قابلیت های وب سایت ها، سئو و بهینه سازی سایت و موارد مرتبط بر روی این لینک کلیک کنید.

در این مقاله خدماتی که درطراحی وب سایت وکیلمی توان پیاده سازی و اجرا نمود را نام بردیم و توضیح مختصری دادیم :

در ابتدا اگر میخواهید درباره وب سایت و ساختار آن و مزایای داشتن یک سایت بیشتر بدانید توصیه می کنیم مقاله وب سایت چیست را مطالعه کنید.

۱ – طراحی بخش معرفی

در این بخش از وب سایت، بیوگرافی، مستندات و مدارک دانشگاهی و اهم فعالیت های شاخص انجام یافته توسط  وکیل بیان می شود. همچنین عناوین خدماتی که یک وکیل به مخاطبان یا مشتریانش ارایه میدهد قرار میگیرد. البته بخش خدمات نیز بصورت یک بخش مستقل در طراحی سایت وکلا پیاده سازی میگردد.

۲ – طراحی صفحه رزومه وکیل

ارایه سوابق کاری درطراحی سایت وکیلنقش موثری در جلب مخاطبان و اعتماد آنها دارد. چرا که شما با بیان رزومه توانایی هایتان را در زمینه تخصصی خود به کاربران می شناسانید.

۳ –  تماس با ما در سایت وکلا

اطلاعات تماس و نقشه کامل مسیرهای دسترسی به دفتر به همراه نشانی پستی و تلفن های ارتباطی خودطراحی سایت وکیل دراین صفحه قرار می گیرد تا روند ایجاد ارتباط مراجعان با شما تسهیل شود.

همچنین در این بخش، فرم تماس می تواند پیاده سازی گردد تا کاربران بصورت مجازی از طریق این فرم و ایمیل با وکیل در ارتباط بوده و مشاوره های لازم را اخذ نمایند.

۴ – طراحی پنل عضویت آنلاین

سایت مرکز وکلا این پنل به منظور ایجاد پیوند دائمی بازدیدکنندگان وب سایت و تبدیل آنها به مخاطبان همیشگی سایت صورت می گیرد و از این طریق بر تعداد آمار بازدیدکنندگان نیز افزوده خواهد شد.

کاربران با وارد شدن به این قسمت و تکمیل فرمی که حاوی مشخصاتی همچون نام ، ایمیل و مواردی از این قبیل است در سایت عضو شده و حساب کاربری آنها ایجاد می گردد که می توانند با نام کاربری و رمز عبور از خدمات دیگر سایت استفاده نمایند.

مثلا از این طریق می توانند پرونده خود را بصورت آنلاین مشاهده نموده و در جریان روند کاری پرونده خود قرار گیرند. همچنین کاربران عضو می توانند با نام کاربری و پسورد خود وارد محیط پنل کاربران شده و اقدام به ارسال مدارک لازم (آپلود فایل) و تصویر نمایند.

برای طراحی سایت مشاوره آنلاین حقوقی نیز از این امکان میتوان بهره برد.

وکیل آنلاین

طراحی سایت وکیل آنلاین خدمات حقوقی ارائه میدهد که در آن وکلای مختلف میتوانند یک اکانت و ناحیه کاربری مجزا داشته باشند و با پنل خود به سایت وکیل لاگین کنند. حالا روش درآمد زایی از طریق مشاوره حقوقی آنلاین شکل میگیرد که این مشاوره میتواند به صورت تلفنی باشد یا به شکل آنلاین از طریق سایت اتفاق بیافتد.

۵ – طراحی صفحه اخبار و مقالات

دروب سایت وکلا رویدادها و خبرهای مربوط به مسایل حقوقی، قوانین جدید ، آیین نامه ها و بخشنامه ها، مطالب و مقالات آموزشی برای استفاده کاربران بسیار جذاب و مفید بوده و از این روش بر تعداد بازدیدکنندگان سایت نیز افزوده خواهد شد.

۶ – طراحی سیستم پرداخت آنلاین

این سیستم بدان جهت که مشتریان با اطمینان و آسودگی خاطر عملیات های پرداختی خود را انجام دهند در طراحی سایت حقوقی تعبیه و پیاده سازی شده است. از مزیای پرداختی در این روش اینست که هر مشتری می تواند سوابق پرداختی خود را دروب سایتداشته باشد. همچنین امکان چاپ و حتی ایمیل نمودن آن نیز وجود دارد.

در پایدار سامانه تمامی موارد به صورت ۱۰۰% دستنویس کدنویسی و پیاده سازی میگردد و هزینه طراحی وب سایت برای وکلا در عین اینکه یک طراحی وب سایت حرفه ای خواهد بود، بسیار مناسب نیز میباشد.

برای مشاهده انواع نمونه سایت وکالت با ما تماس بگیرید یا در صفحه ارسال پروپوزال، درخواست پروپوزال رایگان نمایید.

اگر بودجه کافی برای راه اندازی یک سایت حقوقی ندارید نیز میتوانید با امکانات پایه شروع کنید و از پکیج طراحی سایت ارزان وکلا استفاده نمایید؛ چرا که به دلیل اختصاصی بودن وب سایت، هر زمانی که اراده کنید میتوانید سایت تان را توسعه دهید و هر امکانی را به آن اضافه نمایید و میتوانید از سایت وکیل نوین استفاده کنید.

سایت کانون وکلا

وب سایت کانون وکلا یا همان پورتال کانون وکلا، شامل امکاناتی می باشد که کمی با وب سایت شرح داده شده متفاوت است و هدف آن نیز متفاوت خواهد بود. در اصل این مدل سایت ها دایرکتوری وکلا می باشد که یکی از امکانات آن میتواند معرفی وکلای دادگستری باشد و یا داشتن انجمن و تالار گفتگوی حقوقی و امکاناتی از این قبیل.

اهمیت طراحی سایت برای وکلا

روزانه تعداد زیادی وب سایت برای وکلا و مشاورین حقوقی طراحی می شود

اما تعداد کمی از آن ها توانسته اند در بحث حقوقی و بحث دیجیتال مارکتینگ موفق باشند برای موفقیت بیشتر در طراحی وب سایت حقوقی باید نکات بسیار زیادی را رعایت نمود که در این جا سعی نموده ایم که  به برخی از آنانبپردازیم

بهترین وب سایت های اختصاصی دارای قابلیت های زیر می باشند این موارد بعد از مدت ها بررسی با توجه به به وب سایت های حقوقی موفق آنالیز شده است،

  • طراحی سایت جذاب
  • استراتژی بازاریابی شرکت حقوقی فکر شده
  • یک تجربه کاربری
  • شعارهای مثبت
  • تصویربرداری حرفه ای
  • مطالب خوب نگاشته شده
  • سرعت سایت بالا

چرا داشتن یک وب سایت با کارایی بالا در سال جدید مهم است؟

این وب سایت ها چیزی بیش از یک تبلیغات ساده هستند: آنها در واقع تجارت شمارا شکل می دهند. آنها به اهداف تجاری شما برای بازاریابی و پیدا کردن مشتریان بالقوه و همچنین ایجاد ترافیک برای تماس با موسسه حقوقی و درخواست وکیل و مشاوره حقوقی، کمک ویژه ای می کنند. وب سایت ها به کاربران کمک می کنند تا به راحتی اطلاعات مورد نیاز خود را بیابند

برای ما پیام ارسال کنید

بیایید درباره وب سایت شما صحبت کنیم

نام و نام خانوادگی
تفن
ایمیل
نام برند
اطلاعات بیشتر در رابطه با نیازتان را برای ما بنویسید