خانهخدماتطراحی وب‌سایتطراحی سایت تاسیساتی

طراحی سایت تاسیساتی

چند نمونه پروژه طراحی سایت تاسیساتی.

اگر مدیر شرکت تاسیساتی هستید، اگر برای طراحی وب سایت تاسیساتی اقدام نکردید، به شما تبریک می گوییم چون اولین قدم را برداشتید...

درخواست مشاوره رایگان یا ثبت سفارش
طراحی سایت تاسیساتی

نمونه کار طراحی سایت تاسیساتی

وستادژ آسیا

وستادژ آسیا

تولید کننده و طراح ساپورت تاسیسات و معماری

طراحی سایت تاسیسات

فروش و یا خدمات تاسیسات ساختمانی یکی بیزینس هایی است که به دلیل بزرگی و حجم زیاد محصولات آن خیلی اوقات فعالین حوزه اینترنت بر این نظر هستند که این نوع کسب و کار را نمیتوان به شکل اینترنتی و با فروش آنلاین هدایت کرد. اما تجربه و درسی که از سایت های غول فروش اینترنتی در دنیا میگیریم این است که هر چیزی در هر ابعادی و هر صنفی که به صورت سنتی و حضوری قابل فروش است، به صورت اینترنتی نیز است. فقط بعضی اوقات نیاز است تا خلاقیت و فناوری به کمک هم بیایند تا مشکل ما حل شود.

طراحی سایت تاسیساتی | سفارش طراحی سایت تاسیساتی

مزایای سایت فروشگاهی تاسیسات

اگر صفحات دیگر پایدار سامانه مانند طراحی سایت خرده فروشی را مطالعه کرده باشید؛ متوجه خواهید شد تمام کسب و کارهایی که وب سایت خود را پیاده سازی می کنند و به فروش آنلاین روی می آورند، از مزایای مختلفی بهره‌مند می شوند که تا قبل از آن با فروش به سبک سابق خود نمی توانستند به آن برسند.

سه ویژگی بزرگ آنلاین کردن فروش برای کسب و کارها عبارتند از:

  • سود بیشتر
  • گسترش بازار
  • رفع محدودیت‌ها

چگونه به سود بیشتر دست پیدا کنیم

در کسب و کار، فروش بیشتر برابر است با سود بیشتر. صاحبین کسب و کار همیشه در تلاش بوده‌اند تا مقدار فروش خود را با روش های مختلف به سطح بالاتری برسانند. اما این روش‌ها با توجه به اقتضای زمان، مکان و بودجه تغییر پیدا می کرد. گاهی مجله یا روزنامه، گاهی آگهی‌های چاپی در خیابان ها. اما در این دوره که در آن به سر میبریم، ارتباطات جمعی به لطف اینترنت افزایش پیدا کرده و حالا زمان آن است که به کمک همین اینترنت فروش خود را افزایش دهید. اما چگونه؟

طراحی سایت

همانطور که از عنوان این صفحه مشخص است، اولین و پر مخاطب ترین مکان برای میزبانی از مشتریان، سایت است. شما با راه اندازی یک سایت حرفه ای و زیبا میتوانید مقصد رویایی افرادی باشید که به دنبال خرید و یا خدمات تاسیسات ساختمانی هستند. اما راز موفقیت در این روش، رعایت سئو است؛ زمانی که مشتری در گوگل درخواست خود را جستجو می کند، باید سایت شما در رتبه های بالای گوگل باشد تا مشتری وارد سایت شود و در ادامه به خرید بپردازد.

شبکه های اجتماعی

رشد مخاطبان شبکه های اجتماعی در سالهای اخیر و محبوبیت اینستاگرام و تلگرام میتواند یک پالس مثبت برای شما باشد تا متوجه شوید که این بسترهای مجازی خودشان میتوانند حجم عظیمی از مخاطب و مشتری را برای شما سرازیر کند. البته این نکته حائز اهمیت است که هر کسب و کاری در هر شبکه مخاطبان خود را پیدا نمی کند و نیاز است تا با افراد متخصص در بازاریابی اینترنتی مشورت کنید تا متوجه شوید مخاطبان محصولات شما در چه فضایی بیشتر هستند و فعالیت می کنند.

طراحی سایت تاسیساتی

اگر تا به اینجای کار به قدرت فضای مجازی پی برده‌اید و متوجه شدید که میتوانید یک قدم بلند برای افزایش فروش خود بردارید؛ میتوانید با مشاورین فنی و فروش ما ارتباط برقرار کنید تا در اولین فرصت به برنامه ریزی و هماهنگی های لازم پرداخته شود.

متخصصین پایدار سامانه با تجربه چند ساله خود و پیاده سازی سایت ها متعدد آماده در اختیار گذاشتن تخصص خود و پیاده سازی یک سایت تاسیسات ساختمان فوق مجهز برای شما عزیزان علاقه مند هستند.

برای ما پیام ارسال کنید

بیایید درباره وب سایت شما صحبت کنیم

نام و نام خانوادگی
تفن
ایمیل
نام برند
اطلاعات بیشتر در رابطه با نیازتان را برای ما بنویسید