می خواهیم در مورد سئو سایت لوازم خانگی باهم صحبتی داشته باشیم

سئو سایت لوازم خانگی.

سئو سایت لوازم خانگی

سئو وب سایت لوازم خانگی

در زمینه سئو سایت های فروشگاهی یک سری از نکات وجود دارد که رعایت آن ها سبب می شود تا سایت شما در پیشرفتش سرعت بالاتری داشته باشد.

یکی از این موارد آگهی هایی می باشد که در سایت باگذاری می شود، برای بارگذاری آگهی های مربوط به فروش یک المان هایی وجود دارد که باید آن ها را رعایت کنید.

از ایندکس کردن آگهی ها خودداری کنید

به طور کلی آگهی در سایت یک بخش موقتی می باشد که در آینده ای بسیار نزدیک حذف می شود از این رو ایندکس کردن آن به ضرر سایت ما تمام می شود چرا که اگر شما برای سایت درخواست ایندکس آگهی را صادر کنید آگهی شما در گوگل جایگاه می گیرد و همین موضوع سبب می شود تا آگهی شما در گوکل جایگاهی را کسب کند و پس از آن وقتی آگهی شما به پایان رسید شما آگهی را پاک خواهید کرد و انجام مکرر این موضوع برای گوگل خوش آیند نمی باشد.

باگذاری عکس مناسب

برای داشتن یک آگهی مناسب بهتر است از عکس های بسیار عالی استفاده کنید چرا که در بخش خرید و فروش محصولات در اصل چیزی که سبب می شود تا مشتری ترغیب شود تا محصول شما را خریداری کند عکسی می باشد که محصول مورد نظر شما را نمایش می دهد.

 • در زمینه استفاده از عکس اولین نکته واقعی بودن عکس می باشد
 • استفاده از عکس کپی به سئو سایت آسیب وارد می کند
 • عکس مورد نظر با کیفیت باشد
 • در زمینه استفاده از تعداد عکس ها دقت کنید تعداد آن ها نه کم باشد نه زیاد
 • اندازه عکس با استاندار های مربوطه در زمینه بارگذاری عکس در سایت برابری کند
 • از تمام وجه های یک محصول عکس تهیه کنید
 • تمامی این موارد ذکر شده سبب می شود تا سئو سایت شما بهینه باشد برخی از این نکات تکنیکی می باشد و شما برای انجام آن ها به یک سئو کار نیاز دارید.

محتوای مناسب برای آگهی

در این زمینه بهتر است به آگهی های محصولات مشابه دقت کرد، برخی از کلمات و متن ها به شما کمک می کند تا به راحتی در گوکل بالا بیایید و گوگل شما را در صفحات اول خود نمایش دهد، این موضوع یکی از مواردی می باشد که شما باید در هنگام ایجاد آگهی رعایت کنید از این رو بهتر است برای داشتن یک متن عالی در زمینه توضیح محصول بهتر است از یک سئو کار کمک بگیرید چرا که یک سئو کار گوکل را از شما بهتر می شناسد.

در زمینه نوشتن متن یکی از نکاتی که باید به آن دقت شود نداشتن متن کپی بوده که سبب می شود تا گوگل شما را یونیک بداند از این رو از استفاده از متن کپی در سایت خود خودداری کنید.

لینک سازی کنید

اگر فکر می کنید برخی ازصفحات آگهی برای شما مهم می باشد بهتر است از صفحات دیگر به صفحه مورد نظر خود لینک سازی کنید تا صفحه مورد نظر شما برای گوگل بیشتر جلب توجه کند، لینک سازی داخلی برای سایت شما باعث می شود تا سایت شما در گوگل بیشتر دیده شود اما برای این کار بهتر است در ابتدا اصول لینک سازی را بدانید.

 • در زمینه لینک سازی بهتر است در یک صفحه بیش از حد لینک سازی نکنید
 • لینک سازی ها را با توجه به کلمه انجام دهید
 • در زمینه لینک سازی هدف دار باشید
 • از کلمات کلیدی برای لینک سازی استفاده کنید
 • این موارد به شما در این زمینه کمک می کند تا سایت شما از نظر سئو داخلی قوی تر شود.

سئو خارجی

در زمینه سئو خارجی بهتر است از لینک های خارجی استفاده کنید، استفاده از سایت های خارجی و ثبت کردن سایت خود در این سایت ها سبب می شود تا گوگل سایت شما را به عنوان یک برند شناسایی کند. این موضوع در زمینه برند سازی به مشا بسیار کمک می کند و گوکل با دیدن سایت شما و پروفایلتان مطمئن می شود که شما سایتت فعالی هستید از این رو درخواست های ایندکس شما را سریع تر بررسی می کند.

تمامی این مواردی که در بالا ذکر شده اند بهتر است توسط یک سئو کار صورت گیرد تا اصولی و درست تر باشد از این رو به شما پیشنهاد می کنیم تا سئو سایت خود را به تنهایی انجام ندهید بلکه آن را به افراد حرفه ای بسپارید، در پایدار سامانه شما می توانید تمامی این موارد را به راحتی داشته باشید، پایدار سامانه یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه سئو سایت می باشد.

برای ما پیام ارسال کنید

بیایید درباره وب سایت شما صحبت کنیم

نام و نام خانوادگی
تفن
ایمیل
نام برند
اطلاعات بیشتر در رابطه با نیازتان را برای ما بنویسید