چند نمونه از سایت های طراحی شده

طراحی سایت بازرگانی.

اگر مدیر یک شرکت بازرگانی هستید، اگر برای طراحی وب سایت بازرگانی اقدام نکردید، به شما تبریک می گوییم چون اولین قدم را برداشتید...

درخواست مشاوره رایگان یا ثبت سفارش
طراحی سایت بازرگانی

نمونه کار طراحی سایت بازرگانی

95%

Performance

گروه صنعتی خانجانی پلیمر

گروه صنعتی خانجانی پلیمر

وب‌سایت نمایش محصول ژئوخانجانی

پرشیا پترو پام

پرشیا پترو پام

طراحی وب سایت بازرگانی و نفتی

بهسو پویان

بهسو پویان

بهسو پویان

دومان فاند

دومان فاند

طراحی وب سایت بازرگانی دومان فاند

طراحی سایت بازرگانی

شما یک شرکت بسیار موفق در زمینه ی بازرگانی می باشید.

بازاریابی شرکت های بازرگانی

شرکت های بازرگانی عمدتا به دلیل تبادلات بسیار زیادی که در شرکت های خارجی و ایرانی دارند بسیار باید در بحث تبلیغات و سوشیال فعالیت داشته باشند چرا که الویت اصلی در تمامی بیزینس ها مخصوصا بیزینس هایی مانند شرکت های بارگانی تبلیغات و برند سازی می باشد مبحثی که در کشور های نو ظهور بسیار اهمیت داده می شود.

اهمیت طرای وب سایت بازرگانی

شما یک شرکت بارگانی بسیار موفق محسوب می شود که در بخش عظیمی از بیزینس های داخل کشوری سهیم می باشید و بسیار اهمیت دارد که دنیا متوجه حضور شما شود و از خدمات شما بهره ببرد. خدمات بازرگانی مطلبی است که این روزها بسیار حائز اهمیت بوده و توجه زیادی به آن می شود (و یک صنعت پولساز می باشد)

ارتباط بازاریابی با دنیای وب

در جهان سوم، جهانی که بسیاری از افراد برای کسب درآمد شروع کرده به طراحی وب سایت ها برندی سازی، به قولبیل گیتس: بیزینسی که در گوگل نباشد بیزینس محسوب نمیشود. پس برای اینک یک بیزینس برند داشته باشید باید گوگل شمارا بشناسد و تبلیغاتوسعی را شروع کنید تا اسم شرکت شما در گوگل به عنوان یک شرکت بازرگانی فعال ثبت و ضبط شود.برای برند سازی در حوزه ی گوگل در نیاز های اول شما به سایت نیاز دارید.

طراحی سایت شرکت های بازرگانی

شرکت بازرگانی خود را توسعه ببخشید. این روزها هر شغل و هر شرکتی یک سایت را برای خود انتخاب کرده است و بازاریابی اینترنتی و آنلاین خود را راه انداخته است. (طراحی سایت برای شرکت های بازرگانی تخصص ما است)

مزایای طراحی سایت بازرگانی

97 درصد افراد قبل از هر چیزی برای کار خود در اینترنت سرچ میکنند و به دنبال خدمات مرتبط با نیاز خود در اینترنت می باشند پس گوگل می تواند یک راه موثر برای پیدا کردن شرکت شما باشد. و تبدیل مشتریان بالقوه به بالفعل

  • برای برند سازی
  • معرفی بیزینستان
  • برای توسعه شرکتتان

برخی از افراد فکر میکنند داشتن یک سوشیال مانند توییتر و یا اینستاگرام برای بیزینس خود کافی است اما اینطور نیست، تمامیه سوشیال ها در کنار هم نمی توانند کاری که یک وب سایت برای شما می کند را انجام دهد به همین جهت شرکت پایدار سامانه پیشنهاد میکند تا طراحی سایت خود را در کنار سوشیال ها و شبکه ها اجتماعی دیگر داشته باشید و حتی بیشتر به سایتتان اهمیت دهید. دیده شدن شما در گوگل بیشتر از هر چیز دیگر می تواند ارزشمند باشد.

یک وب سایت قوی رشد کسب و کار را تسریع می کند و باعث رشد چند برابری شرکت شما خواهد شد.

برای ما پیام ارسال کنید

بیایید درباره وب سایت شما صحبت کنیم

نام و نام خانوادگی
تفن
ایمیل
نام برند
اطلاعات بیشتر در رابطه با نیازتان را برای ما بنویسید