icon-creative-design icon-digital-marketing icon-mobile-apps icon-strategy-consulting icon-website-development

سئو سایت املاک

می خواهیم در مورد سئو سایت املاک باهم صحبتی داشته باشیم

اهمیت سئو سایت املاک

سئو سایت املاک

یکی از حوزه هایی که با پیشرفت تکنولوژی و فراگیری اینترنت در میان مردم بسیار پیشرفت کرده است و کار را برای مردم بسیار راحت کرده است سایت های املاک هستند. در این سایت ها که توسط خود املاک یا سایت های واسطه شکل گرفته اند، با هدف گسترش و معرفی آگهی های املاک خود به تعداد زیادی از کاربران رو به جلو میروند. آنها با قرار دادن آگهی های متنوع و متعدد در بخش های سایت که بر اساس منطقه بندی و محله های تهران دسته بندی شده اند، بسیار برای کاربران مناسب هستند و به بازدیدکنندگان این اجازه را میدهند تا با دست باز تمام آگهی ها را مشاهده نمایند و با مطالعه اطلاعات آنها بهترین تصمیم خود را برای بازدید حضوری بگیرند.

ویژگی های سئو سایت املاک

همانطور که در صفحات دیگر سئو سایت با موضوعات مختلف اشاره کردیم، هر سایت با توجه به نوع کار و خدماتی که ارائه می دهد باید استراتژی سئو مشخصی داشته باشد. مثلا اگر به صفحه سئو سایت خبری مراجعه فرمایید متوجه میشوید که مهم ترین اصل در سئو این نوع سایت سرعت و اصالت اخبار است. در مورد سئو سایت املاک نیز ویژگی هایی مطرح هستند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت:

ساختار سایت

ساختار طراحی سایت املاک همانطور که گفتیم باید به شکلی باشد که مشتریان بتوانند به راحتی مسیر خود را برای رسیدن به آگهی های محله مورد نظر خود پیدا کنند.

سئو محلی

شما صاحب یک املاک هستید که عموما بر روی یک یا چند منطقه از تهران کار می کنید و آگهی های مربوط به آن محله ها را منتشر میکنید. از این رو آگهی ها را در زیر مجموعه این مناطق منتشر خواهید کرد. البته نکته ظریفی که وجود دارد این است که زمانی که از نام محله ها در سایت استفاده میکنیم، باید کلمات کلیدی مناسبی را برای صفحه مربوطه به کار ببریم تا مبادا صفحه ای از سایت شما بر روی یک یا چند کلمه کلیدی اشتباه سئو شود. سئو محلی از مهم ترین فاکتورهای سئو در سایت املاک است.

معرفی املاک و تیم مشاوره

برای مشتریانی که آگهی های سایت شما را دیده‌اند و تصمیم دارند مراحل بعدی خرید یا اجاره خانه را طی کنند این موضوع بسیار حائز اهمیت است که یک تیم حرفه ای و باتجربه را در مقابل خود ببینند. پس صفحه "درباره ما" باید با حوصله و خلاقیت نوشته شود تا دل مشتری را قرص کند.

تولید محتوا

تولید محتوا در سایت املاک باید توسط یک تیم محتوای باتجربه در سئو انجام شود که با مناطق و محلات مختلف تهران آشنا باشند و همچنین توانایی جستجو و گرداوری اطلاعات را هم داشته باشد. از این رو محتوا که بزرگترین برگ برنده هر سایت برای پیروزی در رقابت گوگل است را تیم محتوا و سئو پایدار سامانه می توانند به خوبی پیاده سازی کنند.

جلب اعتماد

جلب اعتماد کاربر می تواند او را تبدیل به یک مشتری وفادار کند که هر بار نیاز داشته باشد تا آگهی های بروز و موثق را مشاهده کند به سایت شما سر بزند. این مهم با تلاش و ارائه خدمات مناسب به نتیجه می رسد و شاید زمانبر باشد اما نتیجه ای که در بر دارد بسیار تعیین کننده خواهد بود.

سئو سایت املاک پایدار سامانه

تیم پایدار سامانه با خدمات مختلف همچون طراحی سایت و سئو سایت در سالهای اخیر توانسته است اطمینان خیلی از صاحبین مشاغل و کسب و کار را به خود جلب کند و البته نتیجه این اطمینان را به خوبی به افراد منتقل کرده است.
شما عزیزان علاقه مند به سئو سایت املاک می توانید با مشاورین ما ارتباط برقرار نمایید و ابهامات و سوالات خود را برطرف کنید.

طراحی سایت اقساطی بدون بهره و سود طراحی سایت اقساطی
شرکت پایدار سامانه پیشرو در خدمات
طراحی و خدمات وب‌سایت
برنده بهترین طراحی سایت
بین المللی awwwards logo
کاندید جشنواره وب
در طراحی سایت iwmf logo
برگزیده طراحی سایت حرفه ای
انوتو awwwards logo
در تماس باشید
شرکت پایدار سامانه
تهران، فلکه دوم صادقیه
آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
واحد پشتیبانی
تهران فلکه دوم صادقیه
خیابان جناح، 12 متری چهارم
واحد تولید
تهران، بلوار فردوس غرب
خیابان سازمان برنامه جنوبی
  • فلکه دوم صادقیه
  • آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
  • 021.40440495