خانهوبلاگبرنامه نویسیدسترس پذیری وب یا Web Accessibility

برنامه نویسی

32۱۴۰۰/۷/۲۷
دسترس پذیری وب یا Web Accessibility
پایدار سامانه

پایدار سامانه

دسترس پذیری وب یا Web Accessibility

دسترس‌پذیری وب چیست؟ طراحی وب سایت ها به گونه ای که به همه افراد با توانایی های جسمی و روحی مختلف امکان دسترسی و مرور آسان این سایت ها را بدهد

دسترس‌پذیری وب چیست؟ طراحی وب سایت ها به گونه ای که به همه افراد با توانایی های جسمی و روحی مختلف امکان دسترسی و مرور آسان این سایت ها را بدهد. این را می توان با استفاده از ابزارها و فناوری های توسعه یافته برای کمک به کاربران با نیازهای ویژه در فرایند استفاده، درک، به اشتراک گذاری، حرکت و تعامل با وب به دست آورد. این شامل افرادی است که مشکلات بینایی، شنوایی، گفتاری، شناختی، عصبی یا جسمی دارند.

ابزارهای دسترسی پذیری بخش مهمی از طراحی تجربه کاربری هستند و باید به جای تلاش برای افزودن آنها بعدا در اصلاحات، در فرایند توسعه وب سایت تعبیه شوند که برای تمامی افراد نه تنها معلولین، بلکه هر شخصی که نیاز دارد امکان استفاده از امکانات موجود در وب را داشته باشد.

قابلیت دسترسی به وب برای همه

ابزارها و فناوری های دسترس پذیری یا قابلیت دسترسی به وب برای افراد دارای معلولیت مفید است، بلکه می تواند در بسیاری از موقعیت های دیگر نیز مورد استفاده قرار گیرد. به عنوان مثال، این برنامه به کاربران تلفن های همراه، ساعت ها، تلویزیون های هوشمند و سایر دستگاه های دارای صفحه نمایش کوچک یا روشهای ورودی متفاوت، افراد مسنی که توانایی آنها با افزایش سن ضعیف می شود و افرادی که دچار آسیب هایی می شوند که به طور موقت بر توانایی های آنها تأثیر می گذارد، کمک می کند. علاوه بر برخی حالت های دیگر مانند اتصال به اینترنت کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

پایدار سامانه

شرکت پایدار سامانه، نشان‌دهنده رویایی جذاب و پر احساس در دنیای فناوری و خدمات دیجیتال است. ما با آتشی برافروخته از انگیزه و تعهد، تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا برای مشتریان عزیزمان، تجربه‌ای بی‌نظیر از خدمات بی‌مانند را فراهم آوریم. تیم متخصص و پرانرژی ما، همیشه در حال جلب رضایت شما و بهبود پیوسته خدماتمان است. ما اعتقاد داریم که موفقیت ما به واسطه موفقیت شماست و همچنین با تکیه بر مفهوم برد-برد، مسیر مشترکی را با شما طی می‌کنیم. اینجاست که ما نه تنها شرکتی هستیم، بلکه یک خانواده‌ی پایدار و احساسی که در کنار شماست. ما برای پیوستن به مسیر موفقیت شما و ایجاد تفاوت واقعی در دنیای دیجیتال همراه شما هستیم.

نظرات کاربران

ناشناس

عالی بود خدا قوت

۱۴۰۰/۸/۱۰

ساعی

واقعا استاندارد ها و مفاهیم خوبی وجود داره که وقتی آدم باهاشون آشنا میشه بذت میبره دم شما گرم که این مطالب رو منتشر میکنید دسترسی پذیری وب مفهوم فوق العاده ای بود که فکرش رو هم نمیکردم تا مهندسی وب تا این حد به بلوغ رسیده باشه

۱۴۰۰/۷/۲۸

دیدگاه شما

ثبت