برنامه نویسی

160۱۴۰۰/۷/۱۸
PHP چیست؟
پایدار سامانه

پایدار سامانه

PHP چیست؟

به همین دلیل است که این زبان برنامه نویسی توسط برخی از بزرگترین وب سایت های جهان از جمله ویکی پدیا، فیس بوک و وردپرس استفاده می شود

Table of Contents

برای توصیف PHP می توان از سه کلمه استفاده کرد: کاربردی، انعطاف پذیر و محبوب.

به همین دلیل است که این زبان برنامه نویسی توسط برخی از بزرگترین وب سایت های جهان از جمله ویکی پدیا، فیس بوک و وردپرس استفاده می شود. در گذشته ای نچندان دور می گفتند که بیش از 80 درصد از کل سایت ها از PHP استفاده می کردند و سایت های بسیار بیشتری از ASP .NET، ColdFusion و Perl را داشت. به همین دلیل است که توسعه دهندگان وب و طراحان جدی ورود به PHP بسیار مهم است. در اینجا نگاهی خواهیم داشت به این زبان و دلیل محبوبیت آن.

PHP چیست؟

PHP مخفف مکرر PHP: Hypertext Preprocessor است و در برنامه نویسی سمت سرور (Server-Side) برای ایجاد صفحات وب پویا استفاده می شود. PHP یک زبان برنامه نویسی عمومی است و معمولاً در دل کد های HTML تعبیه شده است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

پایدار سامانه

شرکت پایدار سامانه، نشان‌دهنده رویایی جذاب و پر احساس در دنیای فناوری و خدمات دیجیتال است. ما با آتشی برافروخته از انگیزه و تعهد، تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا برای مشتریان عزیزمان، تجربه‌ای بی‌نظیر از خدمات بی‌مانند را فراهم آوریم. تیم متخصص و پرانرژی ما، همیشه در حال جلب رضایت شما و بهبود پیوسته خدماتمان است. ما اعتقاد داریم که موفقیت ما به واسطه موفقیت شماست و همچنین با تکیه بر مفهوم برد-برد، مسیر مشترکی را با شما طی می‌کنیم. اینجاست که ما نه تنها شرکتی هستیم، بلکه یک خانواده‌ی پایدار و احساسی که در کنار شماست. ما برای پیوستن به مسیر موفقیت شما و ایجاد تفاوت واقعی در دنیای دیجیتال همراه شما هستیم.

دیدگاه شما

ثبت