خانهوبلاگراه اندازی سایتزبان برنامه نویسی Perl چیست؟
زبان برنامه نویسی Perl چیست؟
پایدار سامانه

پایدار سامانه

زبان برنامه نویسی Perl چیست؟

اگر این روزها نام Perl را شنیده اید، ممکن است فکر کنید که یک یادگار دهه 90 است، مانند شلوار جین گشاد یا دستگاه پخش سی دی قابل حمل.

Table of Contents

اگر این روزها نام Perl را شنیده اید، ممکن است فکر کنید که یک یادگار دهه 90 است، مانند شلوار جین گشاد یا دستگاه پخش سی دی قابل حمل. هیچ چیز نمی تواند از حقیقت دورتر باشد. در حقیقت، Perl با وجود سن و سالی که دارد، هنوز هم یک زبان برنامه نویسی قدرتمند و محبوب با جامعه ای بزرگ است. باور نکردید؟ در اینجا ما نگاهی به گذشته Perl و آینده او می اندازیم.

پرل چیست؟

Perl مخفف Process and experiment automation real-time language است. این نام که البته خیلی طولانی هم هست، نشان دهنده استفاده اولیه از پردازش متن است. Perl یک زبان برنامه نویسی است، بدین معنی که کاربرد اصلی آن خودکارسازی وظایف سیستم و کنترل برنامه های کاربردی است. از لحاظ سطحی با زبان برنامه نویسی C عمدتا از نظر نحو (Syntax) مشابه است، اما از بسیاری از خصوصیات دیگر را از زبان های برنامه نویسی دیگر وام گرفته است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

پایدار سامانه

شرکت پایدار سامانه، نشان‌دهنده رویایی جذاب و پر احساس در دنیای فناوری و خدمات دیجیتال است. ما با آتشی برافروخته از انگیزه و تعهد، تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا برای مشتریان عزیزمان، تجربه‌ای بی‌نظیر از خدمات بی‌مانند را فراهم آوریم. تیم متخصص و پرانرژی ما، همیشه در حال جلب رضایت شما و بهبود پیوسته خدماتمان است. ما اعتقاد داریم که موفقیت ما به واسطه موفقیت شماست و همچنین با تکیه بر مفهوم برد-برد، مسیر مشترکی را با شما طی می‌کنیم. اینجاست که ما نه تنها شرکتی هستیم، بلکه یک خانواده‌ی پایدار و احساسی که در کنار شماست. ما برای پیوستن به مسیر موفقیت شما و ایجاد تفاوت واقعی در دنیای دیجیتال همراه شما هستیم.

دیدگاه شما

ثبت