icon-creative-design icon-digital-marketing icon-mobile-apps icon-strategy-consulting icon-website-development

تبلیغات کلیکی

می خواهیم در مورد تبلیغات کلیکی باهم صحبتی داشته باشیم

اهمیت تبلیغات کلیکی بر تجارت شما

تبلیغات کلیکی چیست؟

روش پیاده سازی تبلیغات کلیکی همان طور که از نام آن پیداست به کلیک کردن بازدیدکنندگان بستگی دارد. به این صورت که شما با یک شرکت واسطه که کار تبلیغات کلیکی را انجام می دهد ارتباط برقرار می کنید و آنها تبلیغات شما را در سایت های مختلف انجام می دهند، هزینه‌ای که شما پرداخت می کنید به ازای هر کلیک مخاطبین محاسبه می شود؛ به همین خاطر است که طرفداران زیادی دارد چون مانند دیگر تبلیغات صرفا به خاطر قرار گرفتن در سایت هزینه دریافت نمی شود. هر کلیک می‌تواند تبدیل به یک مشتری شود و فروش محصولتان را به همراه داشته باشد. به جرات می توان گفت که نرخ بازگشت سرمایه تبلیغات کلیکی بسیار بالا است.

مزایای استفاده از تبلیغات کلیکی پایدار سامانه

معرفی محصول: به کمک تبلیغات کلیکی می توانید محصولات خود را در سایت های پربازدید و مرتبط نمایش دهید و جذب مشتری کنید.

افزایش فروش: کافیست تصور کنید که نام برند شما یا تبلیغ محصول شما همزمان در سایت های معتبر و پربازدید ایرانی تبلیغ می شود که تعداد خارج از تصوری از کاربرها با آن مواجه می شوند.

برندسازی: تبلیغات هدفمند در سایت های پر بازدید می تواند طی مدتی نام برند شما را در ذهن مخاطبین حک کند. این کار ناخودآگاه اعتبار شما را در میان کاربران افزایش می دهد.

انواع تبلیغات کلیکی

تبلیغات همسان: تبلیغات همسان نوعی از تبلیغات کلیکی هستند که در قالب اصلی سایت نمایش دهنده قرار دارند و خود طراح سایت فضاهای بهینه و مشخصی را فراهم کرده تا تبلیغات در آن بخش ها قرار بگیرند.

تبلیغات بنری: تفاوت اصلی که تبلیغات بنری با همسان دارند این است که در نقاط مختلف و عموما در حاشیه های محتوای اصلی قرار می گیرند. برعکس تبلیغات همسان که در قسمت اصلی سایت (main) تعبیه شده‌اند.

تبلیغات بنری انواع مختلفی دارد

  • عادی: تبلیغات بنری که به صورت عادی در سایت های پر بازدید قرار می گیرند.
  • ریتارگتینگ: نمایش تبلیغ به کاربرانی که حداقل یکبار از سایت شما دیدن کرده باشند و جذب دوباره آنها.
  • هدفمند: نمایش تبلیغ در سایت هایی با موضوعاتی که مرتبط با کسب و کارتان است.

پوش نوتیفیکیشن: حتما تا به حال در وب گردی هایی که داشته‌اید متوجه پیام‌هایی که سایت میزبان به شما می دهد شده‌اید؛ مثلا "آیا تمایل دارید جدیدترین اخبار برای شما ارسال شوند؟". این تبلیغات می توانند در وسط صفحه یا بالا یا حتی پایین صفحه بیایند و کاربر می تواند به راحتی آن ها را ببندد به همین خاطر مزاحمت ظاهری خاصی ایجاد نمی کنند اما توجه بیشتری را جلب می کنند.

تبلیغات محصول: تصور کنید در گذشته کاربری وارد سایت شما شده است و از محصولاتتان دیدن کرده است اما به هر دلیلی مرحله خرید را طی نکرده و خارج شده است. با تبلیغات کلیکی محصول، به کاربر شما در حین بازدید از سایت های دیگر یادآوری می شود که همچنان می توانند از فروشگاه شما خرید کنند. این بنر که جهت یادآوری انجام می شود اگر خلاقیت خوبی در آن به کار رفته باشد می تواند تاثیرگذاری زیادی در تصمیم گیری کاربر مورد نظر داشته باشد.

کسب درآمد از تبلیغات کلیکی

اگر صاحب یک وب سایت پر بازدید هستید می توانید سایت خود را در اختیار شرکت هایی قرار دهید که کار پیاده سازی تبلیغات کلیکی انجام می دهند. با این کار می توانید به ازای فاکتور های مختلفی مانند تعداد تبلیغات و زمان آنها از تبلیغات کلیکی کسب درامد کنید.

قیمت تبلیغات کلیکی

برای شما صاحبین سایت و کسب و کارهای اینترنتی که تمایل دارید از خدمات تبلیغات کلیکی استفاده کنید، می توانید با تنها یک تماس ساده با کارشناسان ما در پایدار سامانه از قیمت تبلیغات کلیکی و شرایط روش های مختلف آن باخبر شوید.

بهترین شرکت تبلیغات کلیکی

حتما با مطالعه این مطلب و آشنایی با این روش نوین تبلیغات در فضای اینترنت، علاقه مند هستید که در جهت پیشرفت کسب و کار خود قدم بردارید. اگر برندسازی و جذب مخاطب از اهداف شما است می توانید با متخصصین پایدار سامانه که سالها در حوزه اینترنت و طراحی سایت تجربه دارند و جزو بهترین ها هستند ارتباط برقرار کنید و تبلیغات کلیکی خود را به این شرکت بسپارید.
 

طراحی سایت اقساطی بدون بهره و سود طراحی سایت اقساطی
شرکت پایدار سامانه پیشرو در خدمات
طراحی و خدمات وب‌سایت
برنده بهترین طراحی سایت
بین المللی awwwards logo
کاندید جشنواره وب
در طراحی سایت iwmf logo
برگزیده طراحی سایت حرفه ای
انوتو awwwards logo
در تماس باشید
شرکت پایدار سامانه
تهران، فلکه دوم صادقیه
آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
واحد پشتیبانی
تهران فلکه دوم صادقیه
خیابان جناح، 12 متری چهارم
واحد تولید
تهران، بلوار فردوس غرب
خیابان سازمان برنامه جنوبی
  • فلکه دوم صادقیه
  • آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
  • 021.40440495