about-us
زمان مطالعه 1 دقیقه
۶ مهر ۱۳۹۶
نویسنده پایدار سامانه
تعداد کامنت 0

درباره ما

تیم متخصص و اعضای منسجم شرکت پایدار سامانه مفتخر است که از سال 1382 تا کنون در زمینه ارائه خدمات طراحی و پیاده سـازی وب ســایت، طراحی و توسعه سامانه های تحت وب، طراحی و تــولید نرم افزارهای اختصاصی، خدمات هاستینگ، طراحی پورتال های سازمانی، طراحی و تولید اپلیکیشن های تلفن همراه، تولید نرم افزارهای سفارشی، خدمات سئو و… قدمی برای خدمت به مشتریان خود بردارد و اکنون با تلاش بی وقفه تیم متشکل از نخبگان و رتبه های برتر دانشگاه های معتبری همچون دانشگاه صنعتی شریف، توانست نرم افزار مالی جامع و یکپارچه پایدار حساب را تولید و روانه بازار گرداند
اهمیت حیاتی و نقش تعیین کننده ” ارتباطات ” در زندگی انسان امروزی بر هیچکس پوشیده نیست. بدیهی است که این میزان اهمیت در رابطه با ” مدیریت تجارت ” دوچندان می شود، چرا که بخش اعظم فعالیت های هر سازمانی در گرو برقراری ارتباط با مشتریان و مراجعان آن سازمان بوده و تنها در سایه ایجاد چنین پیوندی است، که تلاش های صورت گرفته به ثمر می نشیند.

امروزه بازار ایران به مراتب رقابتی تر از گذشته شده است و برای پیروزی در چنین بازاری دستیابی به آخرین اخبار و اطلاعات روز، بهره گیری از مشاوره های استراتژیک و کسب مهارت های ارتباطی قوی از جمله نیازهای بسیار ضروری و اجتناب ناپذیر است.

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پایدار، با هدف ارائه ی راه حل های جامع و خدمات تخصصی بر مبنای متودولوژی های نوین در صنعت IT ، در سال 1382شمسی در شهر تهران تاسیس شد. پایدار با جذب فارغ التحصیلان ممتاز و با تجربه ی دانشگاه های کشور که دوره های مختلف در صنعت IT را با موفقیت طی کرده اند و عضویت در شورای عالی انفورماتیک، توانسته است خدمات ارزنده ای را برای سازمان ها، ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی ارائه نماید.

یکی از بزرگترین اهداف این شرکت، حرکت بر لبه ی تیغ فن آوری با ارتقاء سطح علمی و کیفی پرسنل خود و آشنا نمودن آنها با روشهای نوین و به تبع آن، انجام خدمات و ارائه ی سرویس های بهتر به مشتریان خود میباشد. این شرکت تمام توان و تلاش خود را در سه بخش فنی، آموزش، پشتیبانی و فروش مصروف میدارد تا بتواند همواره جایگاه و نقش ارزنده ی خود را در صنعت IT حفظ نموده و ارتقاء بخشد. ما به برگشت سرمایه مشتریانمان معتقدیم و نهایت تلاش خود را در رضایت و سودآوری آنها می نماییم .

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی