وبلاگ

طراحی وب سایت شرکت خدمات حفاظتی رها ایمن آسا

بنر طراحی سایت موسسه و شرکت خدماتی

طراحی وب سایت مؤسسه رها ایمن آسـا که خدمات امنیتی و محافظتی از جمله ساختمان های مسکونی، اداری و… را ارائه میدهد و دارای پروانه فعالیت از ناجا و صلاحیت اداره کار و صلاحیت ایمنی می باشد در اوایل سال ۱۳۹۸ شروع شد.

مدت زمان طراحی سایت موسسه رها ایمن

مدت زمان طراحی وب سایت موسسه، حدود ۱ ماه به طول انجامید و سایت مذکور به صورت اختصاصی طراحی و پیاده سازی گردید. در مورد نحوه محاسبه هزینه طراحی سایت میتوانید این مقاله را بخوانید.

هدف از طراحی وب سایت شرکت حفاظتی رها ایمن

ماهیت ساخت سایت برای موسسه، نمایش و معرفی خدمات و محصولاتشان از طریق وب سایت  به صورت آنلاین می باشد و پیرو نظر مدیر بازاریابی این مجموعه با توجه به ورود رقبا و کسب و کارهای مختلف در حوزه بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ، آنها را نیز بر آن داشت تا تصمیم به طراحی سایت فوق نمایند و قطعا اولین قدم برای ورود به دنیای اینترنت و شروع قوی، داشتن وب سایت می باشد چراکه داشتن وب سایت برای هر مجموعه و یا کسب و کاری، باعث ایجاد هویت و اعتبار خواهد شد.

همانطور که در منوی سایت مشاهده می کنید یک صفحه با عنوان دانلود فرم استخدام وجود دارد که از آن طریق استخدام موسسه حفاظتی و مراقبتی ناجا به شکل مکانیزه و آنلاین قابل انجام است و این امکان در طراحی وب سایت فوق در نظر گرفته شده است.

نمونه طراحی سایت موسسه خدماتی حفاظت و امنیت رها ایمن آسا

طراحی سایت موسسه و شرکت خدماتی
طراحی سایت موسسه و شرکت خدماتی
به این مطلب امتیاز دهید
[ تعداد: 1 میانگین: 5 %]

ارائه دهنده خدمات طراحی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، بهینه سازی سایت و سئو، سامانه های تحت وب، توسعه و تولید نرم افزار، پورتال و اتوماسیون و نرم افزارهای مالی و حسابداری

اضافه کردن نظر