icon-creative-design icon-digital-marketing icon-mobile-apps icon-strategy-consulting icon-website-development

طراحی سایت شرکتی

رعایت اصول حرفه ای در طراحی سایت شرکتی و پایبندی به کار تیمی
بکارگیری افراد توانا و تیم تخصصی طراحی سایت
انظباط در کار گروهی و تحویل به موقع


بهترین شرکت طراحی سایت
بهترین شرکت طراحی سایت
 • ZEC
 • اسکان خودرو
 • وزارت نیرو
 • مزمز
 • والری
 • آرینا سامانه
 • تکتاز موتور

چند نمونه پروژه طراحی سایت شرکتی در پایدار سامانه

اجرای پروژه های موفق طراحی وب سایت شرکتی، گواه بر اثبات توانایی یک تیم منسجم خواهد

مشاهده پروژه
مشاهده پروژه
مشاهده پروژه
مشاهده پروژه

نمونه پروژه های طراحی سایت متفاوت
مشاهده لیست کامل

پایدار سامانه، با شما مشارکت می کند شرایط و نحوه مشارکت

فرآیند طراحی سایت شرکتی در پایدار سامانه

بیشتر با نحوه کار ما آشنا شوید، در یک پروژه طراحی وب سایت شرکتی به ترتیب زیر عمل می کنیم
ما پروژه طراحی سایت را در 6 مرحله انجام می دهیم جهت مشاهده جزئیات روی آیکون های زیر کلیک کنید

 • هدف شمااز طراحی سایت شرکتی چیست؟این نقطه، نقطه ایست که شما از طرق مختلف با ما آشنا شدید و ارتباط اولیه حاصل گردیده است. نیازمند ها و امکانات وب سایت شرکتی مورد نظرتان را با ما در میان خواهید گذاشت و پس از بررسی و در نظر گرفتن امکانات طراحی وبسایت شرکتی شما، یک پروپوزال جامع از صفر تا صد طراحی سایت شرکتی تهیه و تدوین می کنیم و آن را به صورت کاملا رایگان برای شما ارسال خواهیم نمود.پروپوزال طراحی سایت شرکتی، هدیه ما به شماست.

  Kick-Off & Discovery
  Kick-Off & Discovery
 • هدیه تان را دریافت کردید؟ در قالب یک نسخه کامل و جامع از امکانات موجود در یک وب سایت شرکتی به همراه روند کاری و فرایند طراحی سایت شرکتی در پایدار سامانه با ریزترین جزئیات، به عنوان هدیه، پروپوزالی برای شما تهیه و تدوین می گردد. در این پروپوزال هزینه های طراحی سایت شرکتی و زمان لازم برای طراحی و تحویلدهی پروژه که در دو فاز انجام میگردد به شما ارائه خواهد داشت. با در دست داشتن این داکیومنت، می دانید که یک وب سایت شرکتی کامل دارای چه امکاناتی است و برای طراحی سایت شرکتی توسط هر شرکت طراحی سایت که شما انتخاب می کنید باید به چه نکاتی توجه نمایید و از شرکت طراحی سایت چه آیتم هایی را طلب نمایید. این پروپوزال، هدیه شرکت پایدار سامانه به شماست و هدف آن راهنمایی و افزایش آگاهی شما عزیزان در این حوزه می باشد تا با چشمانی باز بتوانید بهترین سایت شرکتی را به بهترین شرکت طراحی سایت بسپارید.

  Digital Strategy
  Digital Strategy
 • تصمیم گیری و انتخاب شرکت طراحی سایت آسان شد: حالا شما پروپوزال طراحی سایت شرکتی را به طور کامل مطالعه فرمودید و دیگر آن نفری که قبل از مطالعه پروپوزال بودید قطعاً نخواهید بود و تمام زیر و بم و صفر تا صد پروژه طراحی سایت شرکتی را واقف هستید طوری که به راحتی می توانید از بین شرکت های طراحی سایت تصمیم بگیرید که بهترین شرکت طراحی سایت برای پروژه شما چه شرکتی است و باید چه آیتم هایی را تحویل شما دهند. فقط کافیست امکانات موجود در داکیومنت طراحی وب سایت شرکتی را به پیمانکارتان بدهید و کار را درست و کامل تحویل بگیرید.

  Information Architecture
  Information Architecture
 • قرارداد را با دقت مطالعه کنید: پیش نویس قرارداد طراحی سایت شرکتی با توجه به امکاناتی که وب سایت شرکتی شما طبق پروپوزال ارسالی نیازمند است توسط کارشناس قراردادها در شرکت پایدار سامانه مهیا می شود و برای شما ارسال میگردد. شکا پس از مطالعه و بررسی قرارداد طراحی سایت شرکتی، اگر قرارداد فوق مورد تایید بود قرارداد توسط طرفین امضا شده و لازم الاجرا می گردد. ممکن است در مواردی با برخی بند و ماده قرارداد موافق نباشید که در اینصورت، تغییرات مد نظرتان را برای ما ارسال نموده و کارشناس قرارداد، آنها را اصلاح و اعمال می نماید و مجدد برای شما ارسال می نماید و در نهایت قرارداد طراحی سایت شرکتی لازم الاجرا بوده و همکاری آغاز می شود.

  Design Mock-Ups
  Design Mock-Ups
 • شرکت طراحی سایت پایدار سامانه با استفاده از زبان برنامه نویسی زبان های برنامه نویسی Server-Side: ASP.NET 4.5 , C# .NET 2013 Microsoft SQL Server 2012 R2 کلیه صفر تا صد کدنویسی را به صورت کاملا دست نویس انجام خواهد داد. مزیت این امر این است که چون طراحی سایت شرکتی دستنویس می باشدامکان هر تغییر و یا اضافه کردن هر گونه امکانات در آینده جهت توسعه وب سایت شما وجود دارد و طراحی سایت شرکت شما بدون استفاده از هیچ سیستم آماده مدیریت محتوایی مثل وردپرس و جملا و... نخواهد بود. همه صفحات طراحی شده با قابلیت های ذکر شده در قرارداد فیمابین با استفاده از یکی از استانداردهای موجود برنامه نویسی تحت وب مانند HTML 1.0 transitional، XHTML 1.0 strict و یا HTML5 کد نویسی می‌شود.


  زبان های برنامه نویسی Server-Side:
  Coding & Development
  Coding & Development
 • پس از اتمام برنامه نویسی و طراحی و پیاده سازی وب سایت شرکتی، جلسه ای جهت تحویل دهی پروژه طراحی سایت شرکتی برگزار خواهد شد و کلیه بخش های وب سایت شرکتی مورد به مورد تحویل کارفرما می شود و صورتجلسه ای تنظیم شده و حاضرین در جلسه در صورت موافقت آنرا امضا می کنند. پس از آن آموزشهای لازم توسط تیم طراحی به مدیر سایت که از طرف کارفرما به پیمانکار معرفی گردیده است، آغاز خواهد شد. یعنی پس از تحویل وب سایت شرکتی، کلاس آموزشی نحوه کار با پنل مدیریت وب سایت شرکتی پایدار سامانه تشکیل خواهد شد که در این کلاس آموزش های لازم جهت تغییرات صفحات سایت شرکتی، اضافه نمودن مطالب جدید به وب سایت، تغییر تصاویر سایت و اسلاید شو های سایت، تعریف و ایجاد گروه ها و دسته بندی منو، افزودن اخبار و مقالات وب سایت شرکتی و کلیه موارد موجود، به مدیر سایت منتقل خواهد شد و یک فایل ویدئویی از جلسه آموزش به کارفرما داده می شود.

  Quality Assurance
  Quality Assurance
 • پس از تحویل وب سایت شرکتی در جلسه مذکور و اتمام کلاس آموزشی برای مدیریت وب سایت شرکتی، پشتیبانی از سایت در زمینه رفع ایرادات و اشکالات برنامه نویسی و یا هرگونه ابهامی در زمینه آموزش و مدیریت وب سایت، آغاز می شود. این زمان پشتیبانی که به صورت کاملا رایگان خواهد بود جهت رفع ایرادات احتمالی و در اصل به منظور راه اندازی مدیر سایت و پیدا کردن اشراف کامل بر پنل مدیریت وب سایت شرکتی خواهد بود. این امر باعث می شود وب سایت شرکتی شما به طور مستقل توسط خود شما قابل اداره و مدیریت باشد و نیازی به وجود شخص سومی نباشد. البته لازم به ذکر است که تیم پشتیبانی پایدار سامانه تا هر زمانی که کارفرما بخواهد در قالب یک قرارداد پشتیبانی با حداقل هزینه همیشه گوش به زنگ خواهد بود و آماده ارائه خدمات پشتیبانی از وب سایت شرکتی می باشد. همچنین در زمینه بحث ورود محتوا و یا تولید محتوا نیز توسط تیم تولید محتوای پایدار سامانه ساپورت می شود که برای آگاهی از تعرفه و چگونگی انجام آن به بخش تولید محتوا رجوع نمایید و یا از طریق بخش تماس با ما اقدام نمایید تا کارشناسان ما مشاوره های لازم را در زمینه تولید محتوا برای وب سایت شرکتی را به شما ارائه نمایند.

  Launch & Optimization
  Launch & Optimization

قبل و بعد از طراحی مجدد

 • بعد قبل
  قبل بعد
 • قبل بعد
  قبل بعد
 • قبل بعد
  قبل After
 • قبل بعد
  قبل بعد
برای مشاهده جزئیات کلیک کنید

مطالعات موردی طراحی وب

شرکت طراحی سایت پایدار سامانه پس از آنالیز و سنجش وب سایت شرکتی شما و همچنین بررسی نقاط قوت رقبا و تفاوت ها، با تجربیاتی که از طریق سالها فعالیت در این حوزه بدست آوردیم طراحی وب سایت شرکتی شما را بروز رسانی و سپس توسعه داده و آنرا احیا خواهد نمود.

ببینید چگونه رویکرد رهبری ما با یک طراحی خلاق، اعتبار برند شما را تغییر خواهد داد.

 • طراحی سایت ایران دایوشاپ که در زمینه آموزش های غواصی فعالیت می کنند نمونه ای از طراحی سایت ریسپانسیو و کاملا واکنشگرا می باشد. طراحی وب سایت غواصی به دلیل داشتن مخاطبان خاص و ویژه، تجربه کاربری یا همان UX سایت از اهمیت بالایی برخوردار است.

  مشاهده جزئیات
  Dance.com
  Dance.com
 • شرکت پالکو (پشتیبان پرواز پارس) که وابسته به سازمان صنایع هوایی کشور می باشد در زمینه زنجیره تامین قطعات هوایی فعالیت می کند. وب سایت پالکو که در قالب پروژه طراحی سایت شرکتی تعریف می شود دارای امکاناتی از قبیل اسلاید شو صفحه اصلی، پروژه های شرکت، امکان ارسال فایل، اخبار و مقالات و. . .

  مشاهده جزئیات
  LeonGroup
  Between The Bread

طراحی سایت شرکتی، دفتر دوم شما در فضای اینترنت
آیا دفتر کار شرکت خود را توسعه دادید؟

 • داشتن هدف روشن و مشخص اولین گام برای طراحی وب سایت

  تقریبا نحوه طراحی سایت کسب و کارهای مختلف، متفاوتند، علت این است که هر یک از آنها هدف متفاوتی دارند

  بعنوان نمونه طراحی سایتی که می خواهد یک سرویس یا خدماتی را عرضه کند، نسبت به طراحی وب سایتی که محصولاتی را به فروش گذاشته و هدف آن وب سایت تبدیل شدن به یک مرجع می باشد، ساختار کاملاً متفاوتی دارد. لذا در ابتدا باید هدف تعیین شود تا قالب سایت و برنامه ها در راستای همان هدف حرکت کند. یادتان باشد که تعیین هدف اولین گام و مهمترین اصول برای آغاز هر کاری از جمله طراحی سایت می باشد

  Content
 • رابط کاربری مناسب و خوب در وب سایت

  ممکن است صفحات مختلف یک وب سایتی بسیار زیبا و حرفه ای بوده ولی تجربه کاربری آن ضعیف باشد و یا به کندی بارگذاری شود اینها باعث عدم کارآیی می شود و وب سایت هایی از این قبیل با تمام زیبایی و جذابیت خود، طرد خواهند شد

  تصور کنید وارد یک وب سایت شده اید و در نگاه اول با یک هدر زیبا روبرو می شویداما وقتی با هر بار کلیک و یا رفرش کردن سایت، هدر از نو شروع به لود کردن تصویر نماید و سرعت لود سایت پایین باشد قطعاً پس از چند کلیک سایت را ترک خواهید کرد.

  Rich Media
 • خلاقیت در طراحی سایت

  آمیختگی هنر و رنگ و گرافیک با کدهای پیچیده ی برنامه نویسی، زیبایی را به ارمغان می آورد .

  شرکت پایدارسامانه خلاقیت، هنر و زیبایی را با ارائه جدیدترین متد و بروزترین تکنولوژی ها و با توجه به نیازمندیها و نوع فعالیت و کیفیت استاندارد جهانی و الگوریتم گوگل پیاده سازی می نماید.آمیختگی هنر و رنگ و گرافیک با کدهای پیچیده ی برنامه نویسی، زیبایی را به ارمغان می آورد و لذت استفاده از تکنولوژی مدرن و ارتباط در این دهکده جهانی کوچک را به همراه خواهد داشت

  Compelling CTAs
 • نگرش در طراحی سایت

  جذب مخاطبان خاص، حاصل یک فکر متفاوت و حرکت با تکنولوژی های روز و همگام با استانداردهای موتور جستجوی گوگل خواهد بود

  زیبایی بصری، ساختاری حرفه ای، سرعت وب سایت، دسترسی آسان به کل امکانات وب سایت، ایجاد ارتباط پایدار با مدیر سایت و... از عوامل تاثیرگذار در جذب مخاطبان وب سایت شما است

  Blogging
 • طراحی یک وب سایت خاص، رشد تیم ما را تضمین می کند

  ذهن‌های خلاق غالباً شخصیتی درون‌گرا دارند

  یک سازمان خلاق با توجه به ماهیت و طبیعت خود، می‌تواند یک مشتری سخت‌گیر و ستیزه‌جو باشد. اما همین سختگیری شمارا با چالش‌های جدیدی رو‌به‌رو خواهد کرد و باعث ارتقاء مهارت‌هایتان خواهد شد

  Social Media Integration
 • محتوای بصری در طراحی سایت

  مطالعات روانشناسی مربوط به محتوای بصری

  وقتی وارد یک صفحه از وب سایتی میشویم ممکن است از آن وب سایت خوشمان بیاید و یا اینکه هیچ ارتباطی با سایت برقرار نکنیم و حتی متنفر باشیم اما نمی‌توان دلیل این دوست داشتن و یا تنفر را بیان کرد فقط این را میدانیم که از ذهن ناخودآگاه ما سرچشمه گرفته است. این در واقع، نوعی واکنش به عوامل محرکی است که در آن تصویر خلق شده است. طبق تعاریف روانشناسی، این واکنش ها معمولا با خواسته های اساسی و نیازهای فعال همچون ایمنی، تهدید، راحتی، عشق و بقا فعال شده اند. استفاده از یک محیط آرامش بخش، شاید یک حس رضایتمندی ایجاد کند اما توام با ایمنی و امنیت نیست. ممکن است به برخی از این علائم تصویری پی نبریم

  Effective Design
 • طراحی وب سایت ریسپانسیو

  وب سایت RESPONSIVE و 1 لیتر آب.

  مایعی مثل آب را در هر ظرفی می ریزیم به شکل آن ظرف در می آید و حجم خود را در آن ظرف جای میدهد. یک وب سایت ریسپانسیو نیز در هر صفحه نمایشی مثل موبایل و تب لت و دسکتاپ باید قابل نمایش بوده و اجزای سایت مثل منوها و تصاویر در دسترس باشند.امروزه تعداد کاربران زیادی از سیستم های هوشمند جدید مثل موبایل یا تلفن همراه و تبلت استفاده می کنند. و تعداد افرادی که از این دستگاه ها استفاده می کنند به سرعت در حال افزایش می باشند. تا جایی که حتی برای سر زدن به یک وب سایت سراغ کامپیوتر نخواهند رفت و اینکار را با موبایل خود انجام می دهند. اینجاست که اهمیت طراحی وب سایت ریسپانسیو و واکنش گرا قابل درک و روشن می شود. وب سایت ریسپانسیو به وب سایت هایی می گویند که قابلیت نمایش سایت در صفحات نمایش مختلف مانند تلفن همراه و تبلت و لب تاپ و غیره را داشته باشند .

  Responsive Design
 • وب سایت وافزایش فروش قطعی

  طراحی وب سایت با رعایت اصول طراحی و بازاریابی دیجیتال، می تواند ابزار‌ی کارآمد برای جذب مشتری باشد ‌

  البته هر وب سایتی منجر به افزایش فروش نخواهد شد. شما با انعقاد قرارداد با یک شرکت طراحی وب سایت حرفه ای و قابل اعتماد و همچنین از طرف دیگر با رعایت اصول مشتری مداری وبا افزایش آمار بازدید سایت می‌توانید کسب و کارتان را توسعه داده یا به آن رونق بخشید وب سایت خود را به تیمی بسپارید که دیجیتال مارکتینگ را درک کرده است و با دانش روز جلو می رود

  Quality Assurance & Usability
طراحی سایت اقساطی بدون بهره و سود تماس بگیرید
شرکت پایدار سامانه پیشرو در خدمات
طراحی و تولید نرم افزار
برنده بهترین طراحی سایت
بین المللی awwwards logo
کاندید جشنواره وب
در طراحی سایت iwmf logo
برگزیده طراحی سایت حرفه ای
انوتو awwwards logo
ثبت نام در خبرنامه برای دریافت آخرین ها
در تماس باشید
شرکت پایدار سامانه
تهران، فلکه دوم صادقیه
ابتداری اشرفی اصفهانی
Chicago Office
واحد پشتیبانی
تهران فلکه دوم صادقیه
خیابان جناح، 12 متری چهارم
Seattle Office
واحد تولید
تهران، بلوار فردوس غرب
خیابان سازمان برنامه جنوبی
 • فلکه دوم صادقیه
 • خیابان مرودشت، پلاک 6
 • 021.44296855