icon-creative-design icon-digital-marketing icon-mobile-apps icon-strategy-consulting icon-website-development

مسیرمان مشترک است
دربست تا رسیدن به مقصد

یکی از بزرگترین اهداف شرکت طراحی سایت پایدار سامانه، حرکت بر لبه ی تیغ فن آوری با ارتقاء سطح علمی و کیفی پرسنل خود و آشنا نمودن آنها با روشهای نوین بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ و به تبع آن، انجام خدمات و ارائه ی سرویس های بهتر به مشتریان خود میباشد. این شرکت تمام توان و تلاش خود را در سه بخش فنی، آموزش، پشتیبانی و فروش مصروف میدارد تا بتواند همواره جایگاه و نقش ارزنده ی خود را در صنعت IT حفظ نموده و ارتقاء بخشد. ما به برگشت سرمایه مشتریانمان معتقدیم و نهایت تلاش خود را در رضایت و سودآوری آنها می نماییم به بیانی دیگر برد مشتری برد ماست و شکست مشتری شکست ماست چرا که مشتری به دنبال کسب درآمد و رسیدن به چشم انداز ترسیمی خود می باشد و این هدف، یک هدف مشترک بین ما و شماست پس چقدر عالی بنظر می رسد که دست در دست هم دهیم و پله های ترقی را با کمک هم طی نماییم تا انرژی و قدرت مضاعفی حاصل گردد.

 • خلاقیت و نو آوری

  نو آوری و خلق ایده های جدید هموار باعث جلب توجه مشتریان، فراهم آوردن اسباب رضایت خاطر آن ها و در نهایت منجر به ایجاد پیوندی مستحکم بین آنها و پایدار می شود. پایدار با گروه ایده پردازان کارآزموده و طراحان گرافیک با تجربه خود همیشه سعی می کند تا خلاقانه ترین راهکارها را به مشتریان خود عرضه نماید.

  • ارزش آفرینی مهم است که کلیدواژههایی که انتخاب میکنید مربوط به شرکت شما باشند. هیچ چیز نا امید کننده نیست یکی از مهمترین شیوه های ما در این حرفه، شناخت دقیق نیازهای مشتریان است. پایدار عملکردهای خود را با آگاهی از این نیازها طراحی و برنامه ریزی می کند تا سازمان مشتری به بهره وری روزافزون دست پیدا کند. ما با پاسخگویی صحیح و مستمر به مشتریان خود، ضمن ایجاد رابطه ای مستحکم و بلند مدت، به ارزش آفرینی برای مشتریان گرانقدرمان می اندیشیم.

  • مسولیت پذیری یکی از اهداف ضمنی ما ایجاد یک محیط کاری کاملاً حرفه ای است که در آن افرادی متکی به نفس، سختکوش، باریک بین، صریح و هدفمند به فعالیت مشغول باشند. همه کارکنان پایدار، در بخش های مختلف، مسئولیت های درون سازمانی خود را به خوبی می شناسند و در قبال آن آماده پاسخگویی هستند. .

 • اعتقاد به کار گروهی

  یکی از بارزترین ویژگی های پایدار، باور داشتن به ارزش کار گروهی برای دستیابی به آرمان ها و اهداف مجموعه است. ما خانواده ای هستیم که بالندگی و شکوفایی خود را در گرو افزایش سطح توانمندی های گروهی می دانیم، دستاوردی که خود به پیشرفت فرد فرد اعضای مجموعه منجر خواهد شد.

 • شفافیت و صداقت

  پایدار باور دارد که با حفظ شفافیت در روابط حرفه ای و تجاری و صدق گفتار، رابط های همیشگی با همکاران و مشتریان خود برقرار کند، رابطه ای که پایه هایش بر اعتماد بنیان نهاده شده است. .

طراحی سایت اقساطی بدون بهره و سود طراحی سایت اقساطی
شرکت پایدار سامانه پیشرو در خدمات
طراحی و خدمات وب‌سایت
برنده بهترین طراحی سایت
بین المللی awwwards logo
کاندید جشنواره وب
در طراحی سایت iwmf logo
برگزیده طراحی سایت حرفه ای
انوتو awwwards logo
ثبت نام در خبرنامه برای دریافت آخرین ها
در تماس باشید
شرکت پایدار سامانه
تهران، فلکه دوم صادقیه
آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
واحد پشتیبانی
تهران فلکه دوم صادقیه
خیابان جناح، 12 متری چهارم
واحد تولید
تهران، بلوار فردوس غرب
خیابان سازمان برنامه جنوبی
 • فلکه دوم صادقیه
 • آیت اله کاشانی، بوستان یکم، گلستان یکم
 • 021.40440495