وبلاگ

طراحی فروشگاه اینترنتی مصالح ساختمانی ملی لند

ملی لند یک سایت فروشگاهی مصالح ساختمانی از قبیل آجر، سیمان و… میباشد که کار خود را از سال ۱۳۸۰ شروع کرده است و اکنون توانسته است به یکی از قدرتمند ترین توزیع کنندگان مصالح ساختمانی در کشور تبدیل شود.

طراحی UI

همانطور که در دموی تصویری وب سایت فروشگاهی ذیل مشاهده می کنید در طراحی UI این سایت از رنگ آجری استفاده شده است که یکی از محصولات عمده این فروشگاه اینترنتی آجر و مشتقات و انواع آن می باشد. به نوعی وب سایت فوق یک سایت عمران و معماری نیز به حساب می آید البته ناگفته نماند که طراحی سایت معماری نسبت به عمرانی از کیفیت طراحی گرافیک حرفه ای تری می بایست برخوردار باشد چرا که هنر در طراحی این مدل وب سایتها باید خودنمایی کند.

طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی

طراحی فروشگاه اینترنتی ملی لند به صورت ۱۰۰٪ اختصاصی با زبان برنامه نویسی asp.net و #C برنامه نویسی شده است و همین امر باعث شده است تا بسیاری از امکانات مورد نظر کارفرما پس از گذشت ۸ ماه به تدریج به سایت فوق اضافه شود چراکه یکی از تفاوت های طراحی سایت اختصاصی با طراحی سایت با سیستم های مدیریت محتوا مثل وردپرس و جوملا، امکان توسعه و هر گونه تغییر در آینده می باشد. اگر سایت شما با ورد پرس طراحی شود از لحاظ توسعه و اعمال تغییرات محدودیت هایی خواهید داشت ولی در طراحی وب سایت اختصاصی به دلیل کدنویسی خط به خط پروژه، هیچ محدودیتی در طراحی، برنامه نویسی و پیاده سازی نخواهد داشت.

امکانات وب سایت فروش مصالح ساختمانی ملی لند

طراحی سایت فروشگاهی ملی لند مانند دیگر فروشگاه های اینترنتی دارای امکاناتی از قبیل سبد خرید، ناحیه کاربری، درگاه بانکی به منظور خرید آنلاین کالا و محصولات، اسلاید شو تصاویر، ایجاد صفحات سایت به تعداد نامحدود، فرم تماس و ایجاد ارتباط با مدیر سایت، وبلاگ حرفه ای به صورت طراحی مجزا و متفاوت از سایت، امکان نمایش محصولات ویژه، تخفیف دار، پر فروش و… در صفحه اصلی، امکان اعمال تخفیف به صورت ریالی یا درصدی برای هر محصول و بسیاری از امکانات دیگر که هر یک بنا به درخواست کارفرما ایجاد شده است.

بنر های سایت فروشگاهی ملی لند

این بنر ها برای اعلام تخفیفات و یا محموله های خاص استفاده میشوند که در صورت دلخواه میتوان از آن ها به عنوان مکانی برای درج تبلیغات نیز استفاده کرد. طرح روی این بنر ها پیشفرض نیست و باید تصویر پس زمینه آن ها دریک ویرایشگر تصویر حالت دلخواه را به خود بگیرد.

 

قالب سایت فروشگاهی ملی لند

قالب سایت فروشگاهی

به این مطلب امتیاز دهید
[ تعداد: 1 میانگین: 1 %]

اولویت و شاخص کیفیت در تیم ما، تولید محتوایی است که برای خواننده جذاب، کاربردی و جامع باشد و با مطالعه آن مطلب، ابهامی در ذهن او نماند و به هیچ عنوان احساس نیاز به مطالعه این مطلب در سایت های دیگر نکند.

اضافه کردن نظر